Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zwolennicy „proroka” Joshua Holmesa potwierdzają, że jest on „Jezusem w ciele”

 

Jeśli ty nie znasz proroka Teksasu, Joshua Holmes , Joshua pastora  Holmesa, nie znaasz Jezusa, ponieważ jest on „Jezusem w ciele”, tak powiadają jego… wierni.

„Do wszystkich, którzy go nienawidzą, jeśli nie znasz proroka Jozuego Holmesa, nie masz Ducha Świętego. To wszystko, co muszę powiedzieć „, mówi młoda kobieta w wirusowym filmie opublikowanym na Facebooku, który odrzuca krytyków Holmesa. „Codziennie zmienia życie. On jest Jezusem w ciele. Jest bardzo namacalny. On ma moc Boga „.

 

 

Młody i ekstrawagancki pastor, któremu wielu krytyków zarzuca jako niebezpieczne odejście od ortodoksyjnego chrześcijaństwa, w ostatnich miesiącach stał się gwiazdą internetu jako specjalista od uzdrowień i cudów za pieniądze.

 

Jednak informacja o tym, kim jest ten „prorok” lub skąd pochodzi, pozostaje niejasna i ograniczona nawet na stronie internetowej jego posługi.

„Prorok Joshua jest odbiorcą Pana Jezusa, który jest namaszczony mocą Ducha Świętego, aby  uwolnić i doprowadzić tłumy do zbawienia Chrystusa”,  mówi na stronie Holmes.

 

„Prorok Jozue dał modlitwy i posługi słowa, prowadząc stado owiec Boga do życia wiecznego przez moc Ewangelii i w imię Jezusa, Syna Bożego.”

 

W ubiegłym miesiącu Holmes pojawił się w programie „Greg Davis Live” programu Word Network i powiedział, że ostatnio w służbie Pan prowadzi go do skupienia się na „bogactwie w ciele Chrystusa”. Opowiedział także historię o tym, jak przeniósł się do rezydencji 48 godzin po posadzeniu tysięcy dolarów w ministerstwie telemetrycznym Mike’a Murdocka.

„Bramy nieba otworzyły się ekonomicznie w moim życiu … Myślę, że wielu ludzi w ciele Chrystusa dostaje pieniądze, a potem dostaje cuda ” powiedział.

Wielu krytyków posługi Holmesa, takich jak popularny kaznodzieja internetowy i sierżant Marcus Rogers, wskazało kontrowersyjne punkty jego posługi, takie jak to, że jego wyznawcy uznali go za Jezusa. Inne filmy pokazują fanów, którzy podczas tańca kąpią młodego kaznodzieję pieniędzmi na scenie.

 

 

Szukając materiałów o tym false Jesus napotkałem na ciekawy instruktaż z tego kościoła jak należy padać w duchu.

 

15: 10 instruktaż:

10:25  marynarką powala tańczące kobiety

 

Pan Jezus powiedział:

 

„Wtedy jeśliby wam kto powiedział: „Oto tu jest Mesjasz” albo: „Tam”, nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: „Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; „Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! ”

Mt 24

 

 

Problem polega na tym, że ten zwodziciel dla większości jest jaskrawy przez co łatwy do wykrycia. Jednak co z tymi, którzy są subtelni? Skoro w tak oczywistym zwiedzeniu bierze udział tyle osób, to dopiero co się dzieje w tych nie tak oczywistych?

Popatrzcie, miliony katolików jest zwiedzionych. Czy protestanci są odporni na zwiedzenie? Ależ nie.

 

Cała sytuacja ma  dosyć szerokie znaczenie. Otóż gro ludzi uważa, że to właśnie ich zbór działa w mocy Ducha Świętego. JAK PRZECZYTALIŚCIE TE KOBIETY SA ŚWIĘCIE PRZEKONANE, ŻE TEN KĄPANY W PIENIĄDZACH KAZNODZIEJA MA DUCHA ŚWIĘTEGO.

Mechanizm jest podobny w każdym zborze, Jakie jest więc kryterium? Jak rozpoznać prawdziwego Ducha  Świętego?

Duch Święty jest przede wszystkim Duchem prawdy i doprowadza do Prawa Bożego.

 

 

Updated: 18 października 2018 — 07:32

1 Comment

Add a Comment
  1. kolejny który ciągnie tylko pieniądze i wmawia ludziom niewiadomo co…szkoda tylko zwiedzionych :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: