Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego agenci Watykanu nauczają zasłaniając się łaską, że Prawo Boże nie obowiązuje?

Coraz to bardziej rozumiem sens negacji ważności Prawa Bożego przez agentów Rzymu. Wsadzają oni manipulancko obrzezanie z szabatem do jednego worka aby ludzi niezbyt ugruntowanych w wierze oszukać. Problem w tym, że jeśli ktoś powiada “jeśli świętujesz szabat to musisz się także obrzezać” strzela sobie gola, ponieważ kobiety w czasach Jezusa świętowały szabat :D.

 

“Powróciwszy zaś przygotowały wonności i maści. Przez sabat zaś odpoczywały według przykazania” Łukasza 23.

 

 

Czy więc wobec kłamstw pastorów i manipulacji, kobiety świętujące szabat również powinny się obrzezać?

 

Sami widzicie jak kłamstwo ma krótkie nogi.

Ludzie o małej wiedzy biblijnej i poddani bezkrytycznie nauczaniom nibyprotestantyzmu mogą uznać, że to zbędne kłótnie i spory o szabat. Ale nie są to zbędne spory, gdyż za negacją szabatu zaraz idzie negacja Prawa Bożego, a to oznacza złe i fałszywe pojmowanie łaski Bożej, czyli raz zbawiony na zawsze, co skutkuje masą niezbawionych ludzi, którzy swoim językiem pokazują coś odwrotnego od światłości Jezusa.

Pan Jezus powiedział aby po owocach ludzi poznawać. Ale nie po chodzeniu na nabożeństwa, czy czytaniu biblii. Szatan również zna biblię i Jezuici wybitnie ją znają wraz z całym klerem.

 

Znam osoby świętujące szabat a żyjące w grzechach. Piszę o tym dlatego, aby pokazać, że zdroworozsądkowo podchodzę do tego. Szabat to rzecz wtórna. Natomiast obalając szabat obala się inne części Pisma. Jest tego naturalna konsekwencja.

Teraz Wam zdradzę to, do czego poszedłem w ostatnich miesiącach.

Poprzez wprowadzenie ludzi w tanią łaskę i brak uświęcenia,  wprowadzają masy ludzi do piekła. Ofiary tego zwiedzenia w swym języku są niezwykle chamskie i aroganckie, a liderzy to podtrzymujący w ten właśnie sposób wprowadzają standard chamstwa i złych owoców, gdyż Jezus umarł po to, aby oni mogli być niedobrzy dla innych ludzi, agresywni, opryskliwi raniący uczucia. W zborach są milusińscy, a poza nimi jak jest spór panuje arogancja. Antywizytówka chrześcijaństwa.

Są tego i dalsze konsekwencje. Odchodząc od Prawa Bożego, nie musisz nic oddawać Bogu: na przykład zarobku w sobotę, bo masz firmę, lub pracę z którą jesteś związany.

 

Wierzę i wiem że jest w kościołach protestanckich masa posłusznych Bogu ludzi. Problemem tylko jest zbytnie zaufanie nauczającym. Pisałem o tym kiedyś, że jak wchodzisz do danego kościoła, to musisz myśleć tak, jak ten kościół, bez względu na to, czy nauka jest zdrowa czy nie. Pójdziesz do KECH powiedzą Ci, że dary Ducha przeminęły, że już się nie uzdrawia i nie uwalnia. Ale jeśli tylko wyjdziesz z kościoła intelektu jakim jest KECH i wstąpisz do kościoła Zielonoświątkowego, to nagle przekonasz się, że uzdrawianie jest aktualne, uwalnianie i mowa językami. I to protestantyzm z nazwy i to.

Jednak jak to w dialektyce heglowskiej jest, tak czy owak lądujesz w ekumeniii:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Alians_Ewangeliczny_w_RP

 

Parafrazując, czy wstąpiłbyś do PO czy PIS mimo różnic na jedno wyjdzie. W obu partiach ludzie migrują z jednej partii do drugiej, a system grabieżczy jest podtrzymywany.

 

Reasumując, celem rozpowszechniania nauk demonicznych o braku aktualności Prawa Bożego jest wprowadzenie ludzi do jeziora ognia, aby każde swe złe postępowanie wobec innych tłumaczyli łaską – raz zbawiony na zawsze. Aby tworzyli własny kodeks moralny. Takie osoby są całkowicie pozbawione miłości, gdyż Prawo Boże jest miłością.

Dziwię się skali zaufania tej warstwie pasterstwa. Do dzisiaj nie znam ani jednego człowieka, który powiedziałby że prawo grawitacji już nie obowiązujące.

Pan Jezus zniósł swą ofiarą zakon przepisów, ale nie Prawo.

Nie dajcie się robić w konia, bo kto łamie Prawo jest działaczem bezprawia i obowiązuje go to, co żadnego oddanego Bogu człowieka nie obowiązuje czyli Zakon grzechu i śmierci, a to oznacza na język prostszy przekładając, że grzesząc bez świadomości grzeszenia (nie znając Prawa) OTWIERASZ FURTKĘ DEMONOM.

Stąd tylu chrześcijan przybywa do Krotoszyna.

 

Updated: 17 października 2018 — 10:35

4 komentarze

Add a Comment
 1. Takie są znaki końca czasów. Rozłażą się duchy nieczyste, a zdrowej nauki ścierpieć nie mogą 🙂
  Świat mówi: Dekalog nie obowiązuje, Bóg Cię kocha takim jakim jesteś, nie martw się, piekła nie ma.
  A wszystko po to aby jak najmniej ludzi wypełniało Ewangelię. MY JUDAIZUJĄCY? Taki pech, tzn, że Jezus i Apostołowie też judaizowali 🙂 A ja chcę być apostołem Ewangelii 🙂 W EWANGELII JANA 5.2:
  “2 Po tym poznajemy, że miłujemy dzieci Boże,
  gdy miłujemy Boga i wypełniamy Jego PRZYKAZANIA,
  3 albowiem miłość względem Boga
  polega na spełnianiu Jego PRZYKAZAŃ,
  a PRZYKAZANIA Jego nie są ciężkie.”
  ps. dla większości świata są za ciężkie….

 2. 4. Przykazanie Boże – Szabat – Obchodzić czy nie?

  1. ten człowiek to szyderca i przyjaciel Artura Pawłowskiego – ekumenisty, kolegi/znajomego biskupa Rysia.
   Tak jak mnie oczernił i drwił ze mnie, to az dziw mnie bierze, że ludzie nie widza jego manipulacji i języka bez owoców.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: