Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przywódca Korei Północnej Kim Jong Un zaprasza papieża.

Rzecz poważna eschatologicznie  biuro południowokoreańskiego prezydenta Moon Jae-in ogłosiło we wtorek, że papież Franciszek zostanie zaproszony do Pjongjang w Korei Północnej na spotkanie z dyktatorem Kim Jong Un.

Ma to nastąpić w przyszłym tygodniu.

 

Moon Jae-in odwiedzi Watykan 17 i 18 października i zostanie przyjęty przez papieża w Watykańskim Pałacu Apostolskim drugiego dnia.

Kim zaś wypowiedział dosyć ważne słowa: “Prezydent Moon odwiedzi Watykan 17 i 18 października, aby potwierdzić swoje błogosławieństwo i wsparcie dla pokoju i stabilności na Półwyspie Koreańskim”. 

 

Czy przypomina nam to coś? Ależ oczywiście:

 

” Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.” 1 Tes 5

 

 

Według urzędu prezydenta Korei Południowej, Kim powiedział mu w zeszłym miesiącu podczas spotkania, że ​​Papież Franciszek zostanie “entuzjastycznie przyjęty” w Korei Północnej, pomimo negatywnych danych krajów prześladujących religijnie. 

 

Naród komunistyczny znany jest z agresywnego stłumienia wolności religijnej i ograniczeń co do “nielegalnej działalności religijnej”. Według portali chrześcijańskich , cały kult musi być sankcjonowany przez państwo, a jeśli nie, to musi być prowadzony w tajemnicy ze względu na strach przed aresztowaniem.

Obecnie dziesiątki tysięcy osób są zatrzymywane w Korei Północnej w obozach pracy z powodu ich wierzeń religijnych i dezercji….

Czy nie jest to kolejny krok w stronę biblijnego Wielkiego Ucisku, gdzie wszystkie religie będą kontrolowane przez państwo?

Zalew ekumenicznych wiadomości w samej Polsce pokazuje jaki jest cel przyszłego rządu światowego: mnogość religii w jedności.

Ten rząd czasów ostatecznych będzie pluralizmem wiary, ale tylko takich kościołów, które będą zgadzały się z polityką tego ostatniego na ziemi totalitarnego imperium światowego. Wszystko jedno czy będzie to pod banderą Watykanu, czy jakiegoś antychrysta syjonisty. Liczyć się będą tylko ZAREJESTROWANE ZWIĄZKI RELIGIJNE, A TE SĄ POD KONTROLĄ PAŃSTWA.

 

 

 

 

 

Updated: 11 października 2018 — 15:05

1 Comment

Add a Comment
  1. Oooo, co ten Franz…chyba sojuszników szuka 😀
    albo po prostu lubi się po świecie wozić 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme