Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pracownik sieci fast foodów oddaje bezdomnemu buty: „Bóg mnie tam poprowadził”.

Pracownik w Georgia w Chick-fil-A (firma gastronomiczna) oddaje chwałę Bogu po tym, jak niedawno dał bezdomnemu swoje buty.

Levi Jones, lat 18 powiedział lokalnej stacji telewizyjnej WBRL, że zobaczył człowieka o imieniu Walter, który siedział pod drzewem przed restauracją i czuł się prowadzony przez Boga, by porozmawiać z nim.

 

 

„Spytałem go, jak się czuje, [i] jeśli dam mu jakieś jedzenie” – wyjaśnił Jones. „I zauważyłem, że nie miał butów na nogach”.

Po przyniesieniu mężczyźnie jedzenia Joe poczuł, że Bóg prowadzi go do butów. Zastanawiał się jednak, czy buty będą pasowały. Jones powiedział, że wierzy, że Bóg posłał tam Waltera z jakiegoś powodu, więc zdjął z nóg swoje buty i podał je mężczyźnie. Okazało się, że mają ten sam rozmiar. 🙂

 

Jones następnie wrócił do restauracji bez butów. Jego menadżer dał mu zapasową parę na cały dzień, ale były o cztery rozmiary za duże. Nie narzekał.

„Kocham Jezusa i jako Jego syna, jestem powołany do życia i chodzenia, tak jak Jezus na ziemi” – stwierdził Jones. „Jezus wisiał wokół bezdomnych. Opiekował się ludźmi, kochał ludzi, [i] błogosławił ludzi, gdziekolwiek się udał. I dlatego chcę chodzić jak … Jezus Chrystus chodził i żył tak każdego dnia mojego życia. ”

Według WBRL, Walter powiedział Levi’owi, że będzie  przyszłym ojcem i że chce nazwać małego Levi od  młodego mężczyzny, który mu pomógł.

 

Stacja donosi również, że Jones niedawno zapłacił za rodzinny posiłek z własnej karty debetowej, po tym jak karta kobiety nie przeszła. Następnie owinął ramiona wokół kobiety i jej dzieci i modlił się za nich.

List Jakuba 2: 15-16 pyta: „Jeśli brat albo siostra nie mają się w co przyodziać i brakuje im powszedniego chleba, (16) a ktoś z was powiedziałby im: Idźcie w pokoju, ogrzejcie się i nasyćcie, a nie dalibyście im tego, czego ciało potrzebuje, cóż to pomoże?  ”

 

 

List do Efezjan 2:10 także brzmi: „Albowiem my jesteśmy Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych uczynków, które Bóg przedtem ustanowił, abyśmy w nich chodzili”.

 

 

Znienawidzona i nazywana judaistyczną księga Tora również mówi o tym samym:

Powtórzonego Prawa 15: 7-8 i 10

 

„Jeśliby jednak był u ciebie jakiś ubogi spośród twoich braci w jednej z twoich bram, w twojej ziemi, którą Pan, twój Bóg, ci daje, to nie zamkniesz swego serca i nie zaciśniesz swojej ręki przed twoim ubogim bratem. (8) Lecz otworzysz przed nim swoją rękę i pożyczysz mu pod dostatkiem tego, czego mu będzie brakowało. . ”

Pan Jezus przyszedł więc dopełnić Torę i chwała Bogu za jego piękne Prawo.

 

Oto bohater od butów 🙂

Uczmy się od takich ludzi…


 

__________________________________________

Osobom mogącym mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: „Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl”

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

 

 

 

Updated: 10 października 2018 — 11:50

1 Comment

Add a Comment
  1. Ojej, ale wspaniała historia! 😮 <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: