Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek: “diabeł jest winny skandalu pedofilskiego w kościele katolickim”.

W sum,ie zabawne stwierdzenie, ale przypomina mi się, jak w filmie “Imię Róży” na podstawie ksiażku Umberto Eco, młody mnich, którego grał Christian Slater zapytał starszego (S. Connery), czy w klasztorze do którego zmierzają jest Bóg, na co jego mistrz odpowiedział “jeśli jest gdzieś Bóg, to na pewno nie tam”.

 

 

Papież Franciszek mówi, że diabeł żyje i pracuje w nadgodzinach, aby podważyć Kościół rzymskokatolicki.

W rzeczywistości papież jest tak przekonany, że szatan ponosi winę za kryzys wykorzystywania seksualnego i głębokie podziały, które nękają Kościół, że  poprosił katolików na całym świecie, aby recytowali w październiku specjalną modlitwę w intencji naprawy tego wszystkiego.

🙂

Ja nie wiem czy diabeł się zgodzi naprawić to wszystko 🙂

 

 

„Kościół musi być uratowany przed atakami zła, wielkiego oskarżyciela, a jednocześnie stawać się coraz bardziej świadomy swojej winy, ich błędów i nadużyć popełnionych w teraźniejszości i przeszłości” Francisco powiedział w komunikacie 29 września.

 

Odkąd został wybrany w 2013 roku, Francisco dał jasno do zrozumienia, że ​​wierzy, że diabeł jest prawdziwy. W kwietniowym dokumencie na temat świętości we współczesnym świecie, Francisco wspomniał o nim więcej niż kilkanaście razy.

 

“Nie powinniśmy myśleć o diabłach jako o micie, reprezentacji, symbolu, sposobie mówienia lub idei. Ten błąd doprowadziłby nas do obniżenia naszej czujności, zaniedbania nas i sprawienia, że ​​staniemy się bardziej bezbronni “, napisał w dokumencie.

Niedawno Kościół został dotknięty jednym skandalem wykorzystywania seksualnego po drugim, z Niemiec do Stanów Zjednoczonych i Chile.  Jednocześnie w sieciach społecznych rozwinęła się polaryzacja między konserwatystami i liberałami w Kościele.

 

Francisco używając terminu „wielki oskarżyciel”, aby opisać Szatana uderzył  w nerw w jednego z największych konserwatywnych krytyków papieża abp Carlo Maria Vigano, byłego ambasadora Watykanu w Waszyngtonie.

 

Vigann oskarżył  w oświadczeniu 11-stronicowym opublikowanym w dniu 26 sierpnia  Franciszka  wiedzącego o wykroczeniach seksualnych przez byłego kardynała na   seminarzystach, ale nie zrobił nic na ten temat.

 

Vigano stwierdza, że ​​jego były szef wybrał go jak diabeł w przebraniu, skarżył się w swoim następnym stwierdzeniem, że Francisco „mnie porównał do wielkiego oskarżyciela, Szatana, który sieje zgorszenie i podział w Kościele – chociaż nigdy nie wypowiedział mojego imienia”.”

 

 

Franciszek jest tak przekonany, że szatan ponosi winę za skandale seksualnego znęcania się i podziałów w Kościele, że zwrócił się o pomoc do wielkiej duchowej broni: św. Michała Archanioła. Miguel jest kilkakrotnie wymieniony w Biblii jako przywódca aniołów, którzy wypędzili z raju Lucyfera, upadłego anioła….

 

Przywódca kościoła rzekomo chrześcijańskiego o bardzo rozbudowanej hierarchii zwraca się do anioła a nie do Jedynego pośrednika między Bogiem a ludźmi o pomoc w obronie przed ujawnianiem skandali pedofilskich. Na prawdę trzeba mieć w sobie ducha religijności, aby uwierzyć takim krętactwom papieża.

 

Twierdzenie, że “diabeł jest winny zła w kościele” jest zrzucaniem winy na diabła za działania ludzkie. Tak jakby ludzie byli pozbawienie woli. Absurd, ale co może powiedzieć przed opinią publiczną ten człowiek diabła…

 

 

 

 

Updated: 9 października 2018 — 11:30

4 komentarze

Add a Comment
 1. “Papież Franciszek powiedział dziś, że skandal pedofilii to “otchłań, w jakiej znalazł się Kościół”. Podczas spotkania z biskupami z różnych krajów zwrócił uwagę na “milczenie Boga” w obliczu nadużyć” oraz “Dodał, że Bóg w obliczu skandali w Kościele milczał i stał z boku “jakby go nie było”.

  https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/niemcy-ponad-35-tys-przypadkow-pedofilii-w-kosciele-w-ciagu-prawie-70-lat/jre8sd2

  A to tekst z dzisiaj ?

  https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/rzecznik-watykanu-papiez-przewrocil-sie-czuje-sie-dobrze/qv7zy4v?utm_source=wiadomosci_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

  Papież Franciszek potknął się i przewrócił – powiedział rzecznik Watykanu Greg Burke na konferencji prasowej. Zapewnił, że papież czuje się dobrze.

  ?

 2. przeto on nieomylny jest to jak moze szatan zaatakowac kosciul

 3. ‘A bramy piekielne cie nie przemoga’ więc skoro sam papa przyznaje ze przemogly, to:
  A) Zbawiciel klamal
  B) to nie jest kościół o którym mówił Pan

  Odpowiedź prawidłowa znamy:)

 4. Diabeł skusił ludzi do złego, no tak…ale w końcu człowiek ma po coś tą wolną wolę i może mu odmówić…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: