Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jaki mamy wybór: bronić Nierządnicy z częścią wartości biblijnych, które ona broni, czy pozwolić działać zdemoralizowanej bestii?

Ostatnio często zastanawiam się nad filmem “Kler”.

Pomimo, iż napisałem, że bestia (syjonizm) atakuje Nierządnicę (KRK), to mam dylemat co do popularyzacji tego filmu, choć odpowiedź na pytanie w tytule jest zawarta w pytaniu.

 

Prawda jest taka, że to Nierządnica – będę operował symbolami biblijnymi – wbrew pozorom dba o biblijną jakość życia Polaków aniżeli bestia. Bestia jest jeszcze bardziej zepsuta od Nierządnicy. Bestia uciska systemem ekonomicznym, bezbożnymi politykami, show biznesem, muzyka itd.

To ludzie bestii tacy jak Jan Hartman grający w filmie Kler propagują eutanazję, aborcję, feminizm i inne chore izmy.

 

Rozmawiałem już z kilkoma osobami ze świata i bardzo się cieszą obnażeniem Nierządnicy. Jednak kiedy przychodzi do rozmowy o Bogu, to wartości odchodzą na bok. Ważne, że Nierządnica została obnażona. Jednym słowem wylewane jest dziecko z kąpielą, czego mi szkoda, ponieważ ci zwolennicy filmu “Kler” nie przyjdą do Boga, ale do systemu bestii.

 

“I Bestii pokłon oddali, mówiąc:
«Któż jest podobny do Bestii 
i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»” Ap 13

 

Myślę, że jednym z haseł bestii będzie “róbta co chceta”. Kiedy powiedziałem mojemu rozmówcy o tym, że odchodząc od kościoła Rzymu należy przyjść do Boga, to ten odpowiedział mi, że ” po co mi Bóg, będę robił to, co chce”.

 

Kiedy przypominam sobie wszystkie swoje artykuły i newsy, które opisywałem mam w głowie obraz tych ekumenicznych świątyń, gdzie w jednym budynku jest kilka religii. Taka tolerancja dla inaczej myślących a zarazem jedność.

No niestety, ale Bóg nie ma nic wspólnego ani z Buddą, ani z prawosławnymi ikonami, ani z eucharystia, ani  z Kryszną, czy obecnym państwem Izrael.

Tak, jak nie miał nic wspólnego z Medianitami, Amonitami, Edomitami, Egipcjanami, Chaldejczykami itd.

Bóg nasz jest Bogiem zazdrosnym. Tak jak my chcemy mieć partnera na wyłączność tak oblubieniec oblubienicę.

 

Wracając do mojego dylematu: czy warto jest przykładać rękę do zniszczenia ostatniego bastionu fałszywego, ale chrześcijaństwa?

Tak, ale tylko wtedy kiedy podajemy alternatywę, gdyż w innym przypadku ludzie pójdą do bestii.

Wypaczenia kościoła Rzymu są tematem nośnym, ale czy ktoś mówi o biblijnej bestii? To jest dopiero tabu. O klerze możecie mówić, ale porozmawiajcie w towarzystwie o bestiach, ludziach bestiach i ludziach bestii a zobaczycie jak odmienna będzie to reakcja aniżeli względem filmu Kler.

 

O ile w kościołach protestanckich, które nie protestują można mówić o Rzymie, o tyle o syjonizmie już nie. Ludzie z doktoratami nie znają pojęcia syjonizm, jaka nacja kieruje wszystkimi =izmami.

Niestety, ale wpływu na Apokalipsę nie mamy i stoimy u progu tej oto części Apokalipsy:

 

 

 

 I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon

 

 

 

 

” I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące. (6) I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie. (7) I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami. (8) I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.”

 

Już niebawem, według mnie za góra kilka lat, każdy będzie musiał oddać pokłon gwieździe Remfana, gdyż to ona będzie zapewne  tym znakiem. Znak “Play” na sprzęcie audio, Citroen, Renault, Mercedes, BMW i masa innych firm już dawno pokazała znak bestii. Pisałem o tym wielokrotnie.

 

Pan Jezus powiedział “To musi się stać” Mt 24.

Tak więc ludzie w swej pysze odchodzą od Boga wylewając z Klerem dziecko.

 

 

 

 

Updated: 4 października 2018 — 15:02

10 komentarzy

Add a Comment
 1. “Wracając do mojego dylematu: czy warto jest przykładać rękę do zniszczenia ostatniego bastionu fałszywego, ale chrześcijaństwa?”

  Wyjdżcie z niej […]

  Odpłaćcie jej, jak i ona odpłacała wam i oddajcie jej podwójnie według jej uczynków, [..] tyle zadajcie jej udręki i smutku

  Raduj się nad nim niebo oraz święci apostołowie i prorocy […] bo Bóg [ją] osądził

  jednocześnie nie ma nic o przyłączeniu sie do Bestii lub o współpracy z nią ani o chwaleniu jej za to co robi ani nawet podziękowania. ona jest tylko narzędziem, które też zostanie osądzone.

  Kler widziałem, momentami trzeba było odwrócić wzrok.. Ale film warty polecenia katolikom.

  Mnie zastanawia inna rzecz, ludzie odchodząc od KrK jednocześnie broną jeszcze bardziej w jego naukę. Cos jak: “nie podoba mi się Kościół Katolicki, ale na msze trzeba chodzić a dzieci chrzcić bo prawdziwy kościół Boży jest święty”. Ale być może jest to pierwszy etap poznawania prawdy..

 2. Uważam że dużym błędem jest całkowicie odcinanie się od KRK przez osoby nawrócone, naszym zadaniem jest ewangelizacja osób które jeszcze zostały. Mimo wszystko żaden prorok nie uciekał z Izraela pomimo jego grzechów tylko starał się go nawrócić na Boże Prawo, powinno się rozmawiać zarówno z księżmi jak i osobami świeckimi. Często zdarza się tak że osoby nawrócone dołączają do grup protestanckich nie z miłości do Boga tylko z nienawiści do Kościoła Katolickiego i to jest przykre.

  1. Niestety Twoje rozumowanie nie jest prawidłowe. Prawdziwe nawrócenie musi skutkować całkowitym odcięciem się od bałwochwalczej instytucji jaką jest KRK. Prorocy w Izraelu uciekali widząc ogrom grzechu rozplenionego w narodzie np. prorok Jonasz bądź Eliasz. Nasza postawa życiowa, światło Boże, które świeci w nas, ma być widoczne pośród ludzi i wskazywać na kierunek nawrócenia. Granica między ludem Bożym a światem musi być wyraźna.

 3. Ooooo…rzeczywiście jest to dylemat do rozważania…dziękuję za dostrzeżenie tego…

 4. Postawię odważną tezę.

  Nagłośnienie skandali pedofilskich oraz homoseksualnych w kościele rzymskim (głównie Ameryka, Europa, Polska) stanowi element walki syjonizmu(ewentualna bestia) z kościołem rzymskim(nierządnica).

  Pytanie co będzie jeśli syjonizm wygra ?. Zakończy się to rezygnacją papieża ?.

  Zwróćmy uwagę, że w przestrzeni publicznej panuje cisza w sprawie pedofilii w protestantyzmie. Być może jest to związane z tym, że np. w Stanach taki problem rozwiązuj się od ręki w postaci ugody pomiędzy kościołem a poszkodowanymi i wówczas nie trafia to do oficjalnych statystyk. Takie przypadki jak najbardziej są tylko jest o nich cisza.

  1. Też nad tym myślałem. Byle jaki ten kościół był, ale jednak widocznie przeszkadzał szatanowi na tej ziemi. Ewidentnie kościół jest rozmontowywany od środka. Nie chcę brzmieć spiskowo, ale nie jest tajemnicą, że agenci wywiadów słali swoich ludzi do seminariów duchownych. Później ci sami duchowni po kilkunastu, kilkudziesięciu latach byli już wysoko w hierarchii kościoła. Jezusowych księży się odsuwa, a ich miejsce zajmują “moderniści” otwarci na ducha tego świata. I stąd tyle skandali. Oni po prostu z Bogiem nie mają nic wspólnego. Koniec końców 99% kościołów przyjmie antka na swojego lidera, będzie 1 rząd, 1 religia i 1 mesjasz. I tak prawdopodobnie na naszych oczach domkniemy historię szatana na ziemi.
   Obyśmy wytrwali 🙂

   1. Ciekawie wygląda kwestia sądu najwyższego w Stanach. W tej chwili mają tam pół na pół. Połowa katolików i połowa judaistów.

    Walka toczy się o kandydaturę Bretta Kavanaugha który jest katolikiem (nominowany przez Trumpa).

    Ciekawe jest to, że został oskarżony o molestowanie gdy chodził do liceum. Czyżby kolejny etap starcia pomiędzy syjonistami (ewentualna bestia) a nierządnicą ?.

    Kto wygra ten będzie miał większość i będzie mógł forsować prawo…

    1. Każdy kto przejrzał na oczy postawiony jest w trudnej sytuacji w naszym wspaniałym kraju. Jako, że większość rodziny prawie każdego Polaka stanowią katolicy to trudno byłoby odmówić pójścia na pogrzeb bądź ślub osoby bliskiej, który odbędzie się w kk.
     Nie da się całkowicie odciąć od tej religii.
     Natomiast to co robi obecne ugrupowanie to woła o pomstę do nieba. Obowiązkowe lekcje religii katolickiej w szkole 2x w tygodniu oraz rządy Tadeusza z Torunia sprawiają, że nie ma wyboru a podobno mamy zagwaratowaną swobodę wyznania i wyboru w konstytucji . Gdyby lekcje religii odbywały się w poszczególnych kościołach i denominacjach ludzie mieliby 1000% więcej szans na odejście z kk. Tymczasem obecna władza utrzymuje status quo z tendencją do autoryzacji i dawania klerowi coraz większych wpływów tym samym przyczyniając się do rozlewania wina nierzadnicy na nieświadomy naród.

    2. Tak z tym sędzią Sądu Najwyższego to było starcie między przedstawicielami Bestii (syjonizm) a Nierządnicy (finansjera świata – Bank Watykański również do nich należy, nie zapominajmy). Wg teorii spiskowej, którą czytałem z miesiąc wcześniej Trump zagroził Bushowi, że ujawni wszystko o 11 września, jeżeli Bush nie poprze sędziego Trumpa. Trump nic nie ujawnił o WTC, a wczoraj czytam chyba na interii, że Bush osobiście przekonywał niezdecydowanych senatorów, żeby zaakceptować Breta 🙂
     Czyli Bestia zaliczyła kolejne starcie. Ciekawie też brzmi informacja z Unii Europejskiej, że będą omijać oficjalny system bankowy SWIFT, żeby handlować z Iranem. Czyli chcą to robić poza banksterką? Oj coś mi się wydaje, że Rotszyldy i Sorosy, niedługo zawału dostaną, bo im się świat wymyka z ich sztucznych długów. Niedługo piramida illuminatów się zawali. 1 dobra informacja dla nas, że nadejście ostatniej Bestii utwierdza nas w przekonaniu o bliskim nadejściu Pana Jezusa 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: