Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prognozy Apokalipsy: Koniec świata rozpocznie się w 2021 r. – a Jezus powraca w 2028 r

Koniec świata ma się rozpocząć w 2021 roku i zakończy się powrotem Jezusa Chrystusa do 2028 roku, według zmarłego pastora, który przepowiedział apokalipsę.

Taki news funkcjonuje w polskich mediach internetowych od sierpnia tego roku.

 

Dr F Kenton Beshore, były prezydent Światowego Towarzystwa Biblijnego, który zmarł w 2016 roku, pozostawił po sobie serię książek, w których przewidział rychły powrót Chrystusa.

Późniejszy teolog twierdzi, że w całej Biblii były znaki wskazujące na zbliżającą się apokalipsę.

Jako dowody swojej tezy F. Kenton Beshore przedstawił miedzy innymi tajemnicze dźwięki słyszane na całym świecie, serię wielkich katastrof, liczne anomalie związane ze Słońcem, Księżycem i gwiazdami oraz dziwne sygnały z kosmosu, które już teraz sieją niepokój wśród ludzi.

W swojej książce „When?: When Will the Rapture Take Place?” naukowiec zanalizował też biblijną przypowieść o drzewie figowym, którą uważa za proroctwo o odrodzeniu narodu Izraela, III wojnie światowej i powrocie Jezusa na Ziemie. F. Kenton Beshore twierdził również, że apokaliptyczne manifestacje rozpoczną się na dobre w roku 2018 serią dziwnych zjawisk oraz katastrof. Doskonale wpisuje się w to zaćmienie Księżyca z lipca 2018 roku,któremu towarzyszył tzw. krwawy księżyc i które było najdłuższym tego typu zjawiskiem w tym stuleciu, a także siejące spustoszenie tajfun Jebi i huragan Florence.

 

 

W swojej książce “Kiedy: kiedy nastąpi pochwycenie?”, Teolog pisze: “Przypowieść o drzewie figowym jest proroctwem odrodzenia narodu Izraela”.

Wyjaśnia: “Greckie sformułowanie” panta tauta “tłumaczone jako” wszystkie te rzeczy “odnosi się do początku bólów porodowych (Mt 24: 8).

“Jezus mówił w efekcie, że kiedy widzisz bóle porodowe – I i II wojnę światową oraz głód, zarazy i trzęsienia ziemi – dowiesz się, że Jego powrót zbliża się. Greckie słowo genea jest tłumaczone jako “pokolenie”.

 

“Dosłownie oznacza” urodzony jeden “. Jezus powiedział, że ten “urodzony” (naród izraelski) będzie istniał, kiedy powróci. “

Dr Beshore dodaje: “Siedem głównych znaków już się spełniło, pięć głównych znaków jest obecnie spełnionych, a 15 głównych znaków jeszcze nie zostało spełnionych.

 

Dr F. Kenton Beshore  mówi, że Drugie Przyjście będzie miało miejsce w latach 2019-2028. Może się więc to wydarzyć równie dobrze w 2019 roku. Dr Beshore, który ma pięć doktoratów z teologii, opiera swoje przewidywania na tekstach z Biblii, w tym z Listu do Tesaloniczan, w którym jest napisane:

Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem. [1 Tes 4, 16-17].

Dr Beshore ostrzega ludzkość, aby była przygotowana na powrót “Pana i Zbawiciela” – i to cały czas, a nie tylko “od święta”. Twierdzi, że wiadomości ukryte w Biblii ostrzegają, kiedy należy się spodziewać “czasów ostatecznych”. W Ewangelii według św. Mateusza napisano:

Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd. [Mt 24, 21]

 

 

Ci, którzy obserwują, są posłusznymi sługami Pana. Pan Jezus kazał nam czuwać nad swoim powrotem “.

Przewiduje także wojnę, w której przeciwnicy Izraela znajdą się w centrum przeciwko większym narodom, takim jak Iran i Rosja, podczas gdy inne religie odczują gniew Boży.

Dr Beshore: “Kiedy narody te występują przeciwko Izraelowi, Bóg nie tylko pokonuje te armie, ale wysyła ogień do Rosji i Iranu oraz tych, którzy” bezpiecznie mieszkają na wyspach “.

“Widzę to jako usunięcie islamskiej obecności. To wielki cud, który sprawi, że wielu zwróci się do Pana. “

 

źródłoŁ https://www.express.co.uk/news/weird/1025684/end-of-the-world-apocalypse-jesus-christ-return-f-kenton-beshore

 

Co prawda już mieliśmy wyliczenia na rok 2017, ale te oparte były na wyliczeniach astronomiczno-astrologicznych, a pomyłka nie przekreśla przecież innych interpretacji, która jakiś sens mają.

 

Ów pastor i założyciel Światowego Towarzystwa Biblijnego w swoich przewidywaniach inspirował się dziełami ewangelisty Hala Lindseya, który twierdził, że do zagłady dojdzie już w 1988 r.Przepowiadał on, że właśnie wtedy upłynie jedno biblijne pokolenie od powstania Izraela w 1948 r. i nastąpi powtórne przyjście Jezusa na Ziemię. Lindsey pomylił się jednak w swoich rachunkach, bo za długość biblijnego pokolenia należy przyjąć nie 40, lecz 70-80 lat. Tym samym data pomiędzy 2018 a 2028 rokiem ma być wiarygodna.

Co jest niepokojące to fakt, iż  podczas swojej pierwszej kadencji Benjamin Netanyahu zaprosił do swojego biura dr Beshore i jego pracowników na długie spotkanie.Omówili wiele kwestii dotyczących bezpieczeństwa, suwerenności i przyszłości Izraela. Premier Netanjahu wyraził głębokie zaniepokojenie Doktorem, jak niebezpieczne byłoby dla Izraela powrót do granic sprzed 1967 roku. Dr Beshore podarował mu kopię swojej broszury “Mesjasz z Tanach”, “Targum”, “Talmud”.

Podczas wojny w Zatoce rząd izraelski za pośrednictwem Ministerstwa Turystyki Izraela zaprosił doktor Beshore i kilku jego pracowników na wyprawę w pełnym wymiarze kosztem “Błogosławią ziemię Izraela”. Doc i jego mała świta zostali powitani w Ben Gurionie Międzynarodowym lotnisku otrzymując , osobistego kierowcę (działający jako przewodnik) i samochód. Podróżowali po Izraelu, modląc się nad Ziemią Izraela.

Podczas tej podróży dr Beshore spotkał się z członkami Knessetu, którzy okazali mu uznanie. Wszyscy oni powiedzieli, że doceniają ewangelików stojących z Izraelem i doceniają to, że ewangelicy nigdy nie wyobrażają sobie Izraela jako “drapieżnego czy ekspansjonistycznego”. Ich rzecznik powiedział: “Po prostu staramy się utrzymywać granice obronne i żyć w pokoju z naszymi sąsiadami.Nie chcemy rozszerzać się do Libanu, Syrii, Jordanii czy Egiptu. Chcemy żyć w pokoju z naszymi sąsiadami i okazać dobrą wiarę, dlatego oddaliśmy Synaj Egiptowi. “Izraelczycy nawet zapewnili Dr Beshore’owi możliwość zaprezentowania jego codziennych audycji radiowych w Izraelu.

 

Wiarygodności jednak dodaje to, że Beshore nie podpisywał się pod projektami apokalipsy 2017 ale już w co najmniej 2014 roku mówił o 2021:

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/nadciaga-koniec-swiata-za-7-lat-niczego-nie-bedzie-aa-mRiT-6STr-WxZu.html

 

Co jest interesujące przepowiedział on i to skutecznie,  że w ciągu najbliższych siedmiu lat naszą planetę opanują powodzie, trzesięnia ziemi i różnego rodzaju plagi, które zmiotą nas z powierzchni ziemi.

Faktycznie kataklizmy w tych latach były znaczne.

 

Owszem dnia ani godziny nie znamy,  ale czasy możemy rozpoznać i widać mocno skalę bezPrawia na świecie. Rozwój i wpływ na życie takich organizacji jak LGBT, zakaz cytowania w szkołach amerykańskich biblii, przyjmowanie islamskich nachodźców do krajów chrześcijańskich, edukacja homoseksualizmu w szkołach, wojnę w Syrii i wszystko to, co pomoże totalnej kontroli ludzkości jak rozwój chipów, sukces Bitcoina, moda na tatuaże, likwidacja gotówki.

 

Nauczyciele biblijni zestarzeli się i umarli głosząc o Porwaniu i słowie, które nie istnieje w Biblii – nieuchronność” – mówi Beshore.“Nieuchronność słowa oznacza, że ​​Porwanie może nastąpić każdego dnia, Biblia tego nie uczy, Biblia uczy, że pewne wydarzenia muszą się odbyć przed Porwaniem. Wierzy on, że Żydzi nawrócą się podczas Wielkiego Ucisku  w co mocno wierzył wysyłając poprzez Światowe Towarzystwo Biblijne kopie  Biblii w hebrajskim   do żydowskich rodzin w Izraelu, Rosji i Stanach Zjednoczonych. Do tej pory wysłano ponad 5 milionów kopii.

 

W czasach końca część Żydów na pewno się nawróci i to oni mogą być prześladowani.

To, że w 2017 roku  nic się nie wydarzyło nie powinno usypiać naszej czujności, gdyż

“Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. 44 Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie. ”

 

 

 

 

 

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Ja strzelam na ok 2030 rok 🙂 Że Jezus wraca po 2 tys lat od odejścia z tego świata, a 3 tysiąclecie królowanie jest nasze jak się załapiemy 🙂

  Księga Ozeasza 6.1:
  1 “Chodźcie, powróćmy do Pana!
  On nas zranił i On też uleczy,
  On to nas pobił, On ranę zawiąże.
  2 Po dwu dniach przywróci nam życie,
  a dnia trzeciego nas dźwignie
  i żyć będziemy w Jego obecności.
  3 Dołóżmy starań, aby poznać Pana;
  Jego przyjście jest pewne jak świt poranka,
  jak wczesny deszcz przychodzi On do nas,
  i jak deszcz późny, co nasyca ziemię”.

   1. Dlatego nikt nie zna dnia, tylko Ojciec w niebie 😉 O ile faktycznie to są te czasy nadchodzące zgodnie z moją teorią to myślę, że nie przegapimy:
    wojny na bliskim wschodzie z udziałem wielu krajów, upadku nierządnicy, czy koalicji 10 królów z antkiem. A już antka to napewno nikt nie przegapi 🙂 Powoli standardy tego świata zmierzają do takiej Sodomy, że nie chce mi się wierzyć, żeby to jeszcze miałoby potrwać ze 100 lat. Jestem optymistą 🙂

 2. Teraz pytanie za 100 pkt. który kraj aktualnie nadzoruje większość rynku tzw. krypto walut.

 3. Obserwując to, co się obecnie dzieje na świecie nie sposób zaprzeczyć, że są to czasy końca. Osobiście daję temu światu na przetrwanie nie więcej niż dekadę, więc jestem skłonna dać wiarę tej tezie. Prorok co prawda ze mnie żaden ;), ale na moje wewnętrzne oko jest to dość prawdopodobne.
  Niby jeszcze sporo musi się wydarzyć, ale czas i tempo tych wydarzeń również przyspiesza, więc coś, co teoretycznie powinno w naszym mniemaniu wydarzyć się za 50-100 lat, może mieć miejsce za 5 czy 10. Co by nie było – Ducha nie gaście, proroctw nie lekceważcie 🙂

  1. co racja, to racja…tylko Bóg wie co i kiedy…

 4. Zobaczymy za 3 lata a jesli nie to kolejny fałszywy prorok?

 5. Myślę, że przez tyle lat i tyle razy mówiło się o końcu świata, że cała masa ludzi słysząc o kolejnych datach będzie się pukać w głowę i nic ze swoim życiem nie zrobią. Na pewno to dzieło tego złego żeby znieczulić ludzi na takie wieści. Powiedzą kolejny KONIEC, no tak… albo: sekta, wariaci lub jeszcze coś innego. Trzeba uświadamiać tych, którzy chcą słuchać i modlić się za nich. Bo wielu ma być zwiedzionych i oszukanych.

  1. tak i właśnie dlatego moze to zostac zbagatelizowane… Myslę, że o to im chodzi… gdy jak się już coś zacznie to nikt nie powie ze sie zaczęło…

 6. To ze nikt nie zna dnia ani godziny, to sie zgodze, lecz rok 2021 bedzie szczegolny gdyz wg wyliczen naukowcow , geologow, roznych profesorow na calym swiecie tego roku ma nastapic tzw reset ziemi,1348 r okolo 70% ludzkosci zmarla(nie mylic propagandowa dzuma) to juz bylo i teraz sie zaczelo.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: