Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Cel wszystkich partii w sejmie: zarżnąć małych przedsiębiorców ZUSem, żeby odechciało się przedsiębiorczości.

Nie jest to żaden temat świeży, ale przeczytałem dzisiaj o bardzo przygnębiających danych statystycznych:

 

 W pierwszej połowie tego roku ponad pół miliona polskich firm zadłużyło się w ZUS na ponad 3,5 mld zł. Kolejne 2,8 mld zł ZUS potrącił z bieżących wpłat na pokrycie długów sprzed lat.

Największą grupę zadłużonych przedsiębiorców stanowią najmniejsze firmy, niezatrudniające pracowników – donosi “Rzeczpospolita”.

https://businessinsider.com.pl/firmy/zadluzenie-firm-wobec-zus/wzvjf7d

 

Niestety, ale to co zrobił Stalin musi poprawić ten poststalinowski system. Hitler wybił nam inteligencję, a Stalin dobił oraz wysyłał na Sybir przedsiębiorczych POLAKÓW jak również ich dzieci, aby nie pozostał ród polskich przedsiębiorców na polskiej ziemi. Stąd śmiało naród chazarski, który okupuje Polskę mawia o sobie, że jest przedsiębiorczy i inteligentny. Tak, to prawda, z powodów jak wyżej.

Taki był m.in cel II wojny światowej: przejąć władzę polityczną i wojskową przez Chazarów.

To oni mordowali zarówno Żydów jak i Polaków:

 

Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego

 

Przybyli z kresów wschodnich. To oni obalili carat w Rosji. Teraz zarówno Rosja jest  ich jak i Polin.

 

Polacy żyją w niewoli i ta niewola niestety będzie trwała do końca świata. Zbudowali system korporacji i wspierania swoich ludzi.

Stąd nie pokładam nadziei w żadnej partii. Co najwyżej mogę głosować na mniejsze zło. No bo na kogo możemy glosować? Na Ozjasza Goldberga? Orędownika Starego testamentu, który żyje w poligamii sypiąc co rusz kawałami o rabinach?

 

To wszystkie partie obecnego sejmu, utrzymują ten morderczy i złodziejski ZUS. Złodziejski, ponieważ nasze pieniądze nie są odkładane na nasze emerytury, ale przejadane przez system. My tylko po cichu możemy liczyć na to, że kilkadziesiąt lat będzie kto miał pracować na nasze emerytury.

ZUS tak na prawdę jest dowodem także na jedność wszystkich partii w uciemiężaniu ludzi, którzy chcieliby sami siebie zatrudniać, którzy w tym gąszczu biurokracji pragną resztkami sił nie czekać na to że państwo (sztuczny twór) im da, ale że sami wypracują dochód.

ZUS jest narzędziem, dzięki któremu trzymają nas w garści.

 

Obecni prezydenci poszczegolnych państw UE są tylko wojewodami tego malutkiego państwa na Bliskim Wschodzie.

 

Tak a propos, mam pewien patent dla początkujących przedsiębiorców jak zaoszczędzić na ZUSie. Otóż ZUS jest płatny od momentu zgłoszenia otwarcia działalności gospodarczej. Ale jeśli przez tydzień, dwa, trzy nie sprzedałeś na ani jeden grosz towaru bądź usługi i dopiero po jakimś czasie, to możesz zmienić datę rozpoczęcia działalności w ten sposób zaoszczędzając na ZUSie za te kilka tygodni co stanowi ok 1000zł, zależnie od ilości dni.

 

Tak na koniec. Zło tego systemu widzą fani partii Wolność, new ageowcy, łącznie z różnymi królami Lechitów. Ale realia polityczne i geopolityka wskazuje na jedno: brak możliwości zmian. Świat jest przejęty przez bestię. Nie ma już niezależnych państw. Swoją drogą, czy zauważyliście, że żaden pastor nie naucza o tym, że świat jest opanowany przez ludzi bestii? Tak jakby nie wiedzieli kogo są banki, HollyVooDoo oraz show buisenss.

Piewcy wolności nie mają żadnego programu zmiany, bo to zmiana nie jest już możliwa. Ona była możliwa do roku 1939. Od 45go jesteśmy w stanie okupacji.

 

Stąd jedyną nadzieją jest Królestwo Niebieskie. Tutaj są inne prawa i byle kto nie stanie się obywatelem królestwa niebieskiego. Tylko w Duchu i Prawdzie i m ilości Chrystusowej możemy przynależeć do najpotężniejszego Królestwa na świecie, którym ludzie niestety gardzą gdyż wybierają królestwo księcia tego świata.

 

 

 

 

 

Updated: 24 września 2018 — 09:54

8 komentarzy

Add a Comment
 1. p/podobna kolejność:

  1* zabić zaradność (przedsiębiorczość);
  2* wyeliminować klasę średnią;
  3* rozwijać socjalizm;
  4* wprowadzić dochód gwarantowany;
  5* nwo;
  6* obraz bestii.

  1. Niestety, dość prawdziwa kolejność…to takie smutne, ale cóż…

 2. Ale ponoć z tym mikke to fake. Ktos kto robil listy politykow Żydów z ich prawdziwymi nazwiskami ma dobry ubaw.

  1. jaki fake jak gośc za kazdym razem opwiada kawaly zydowskie. Ja nie znam ani jednego.

  2. łukasz,popatrz na owoc polit.Mikke,a zobaczysz,ze ich czł

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: