Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Modlitwa o polskich księży.

Niedawno pewien brat w wierze zaproponował w komentarzu modlitwę o polskich księży. Tak więc ciągnę temat i proponuję abyśmy modlili sie za polskich księży, aby sie nawrócili, bo jest takich wielu już. Co rusz widzimy tekst, film “byłem księdzem”, a jest na pewno wielu, którzy powinni być po stronie Boga, a nie Rzymu.

 

Niedawno oglądałem film na YT. Ksiądz, J. Heidtman (notabene moja wykładowczyni :-)) oraz dziennikarka o nazwisku Racewicz.

 

 

Prowadząca ubrana bardzo prowokacyjnie. Zapewne wiedziała co robi, ale ten młody kleryk racjonalnie odpowiadał z pełną uprzejmością, pomimo jej agresji i dwuznacznych gestów.

Odczuwałem podczas oglądania tego filmu lekki smutek ale i chęć ukazania prawdy temu księdzu o nazwisku Sławomir Kostrzewa.

Jeszcze przed nawróceniem wiedziałem i  obserwowałem co się dzieje w świecie kapłanów katolickich wiedząc, że ci dobrzy księża wysyłani są na małe wsie daleko na peryferia od jakiegokolwiek miasta. Mając to na uwadze uważam, że jest o kogo walczyć.

Proszę zatem o modlitwę za polskich księży. Módlmy się, aby Bóg wszechmogący wyciągnął ich z Babilonu, od Nierządnicy.

Łatwo jest krytykować, ale ile osób się modli o tych księży? Więcej ludzi się modli o narkomanów, alkoholików, polityków, aniżeli o kler katolicki. Wiadomo, większość się nie nawróci, ale jak to Pan Jezus pięknie powiedział, o tę “jedną” owieczkę winniśmy się martwić.

 

 

 

 

Updated: 21 września 2018 — 11:47

1 Comment

Add a Comment
  1. Dobry pomysł, ważne że zostało to zauważone…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: