Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co łączy Kościół Rzymski, Baptystów, Zielonoświątkowców oraz rozmaite grupy antykatolickie na facebooku.

Grupy chrześcijańskie są podobne do polskiego sejmu. Jest w nich mnogość opcji, a w samych partiach są różne frakcje. Nie mniej jednak wszystkie partie sejmowe utrzymują obowiązkowy ZUS, który pożera nasze pieniądze i do tego pieniądze nie są dziedziczne ale przejadane przez tychże polityków. Wszystkie partie są za pośrednictwem miedzy pacjentem, a lekarzem w postaci NFZ. Wszystkie partie utzrymują wysokie podatki, przymus szczepień, wsparcie dla Izraela.

Wszystkie te partie podtrzymują obecny system.

 

Identycznie jest na płaszczyźnie wiary chrześcijańskiej ogólnie rozumianej. Mamy zamiast SLD, PO, PIS, PSL: Baptystów, KZ, kościół rzymski, świadków Jehowy i setki denominacji protestanckich jak w latach 90ych setki partii w polskim sejmie.

Tak,  jak w polskim sejmie łączy ich wszystkich prosocjalizm czyli LEWICA składająca się na lewicę pobożną i lewicę bezbożną, tak w “chrześcijaństwie” jest lewica katolicka i lewica protestancka, a ich jednym wielkim wspólnym mianownikiem jest wrogość do PRAWA BOŻEGO oraz poparcie dla Izraela.

 

Przykłady adekwatne pozornej różnicy. SLD pozornie jest przeciwne Kościołowi Rzymu:

 

 

Protestanci pozornie są przeciwni kościołowi Rzymu:

 

 

 

Wszystkich ich łączy LEWO szatana. Jest to lewica chrześcijańska.

 

Na facebooku są takie grupy jak Kościół Rzymski nie jest chrześcijaństwem, Forum byłych Charyzmatyków (te same osoby zarządzają co w poprzedniej grupie), ale co do Prawa Bożego mają takie samo stanowisko jak wszystkie inne denominacje chrześcijańskie. Według nich Prawo Boże nie obowiązuje już.

Pytanie skąd szatan “oskarżyciel braci naszych” ma podstawy prawne do oskarżeń?

 

Nie dajcie się zwodzić bełkotowi intelektualnemu. Pan Jezus przyszedł wypełnić Prawo, co oznacza, że przyszedł je udoskonalić.

 

Uciekajcie z takich religii i grup gdzie mówi się że Prawo Boże nie obowiązuje:

 

 Słyszeliście, że powiedziano praojcom: “Nie będziesz zabijał”, a kto by zabił, winien będzie sądu. (22) A Ja wam powiadam: Każdy, kto gniewa się na swego brata, będzie winien sądu. Mt 5

 

Słyszeliście… a ja Wam powiadam!!!

 

Komu chcecie ufać Jezusowi, czy osobom, które zmieniają sens Pisma?

 

Idziemy dalej:

 

“Słyszeliście, że powiedziano prajocom: “Nie będziesz cudzołożył”. (28) A Ja wam powiadam: Każdy, kto z pożądaniem patrzy na kobietę, już popełnił cudzołóstwo w sercu.”

 

Słyszeliści, że powiedziano.. a ja Wam powiadam!!!!

 

” Słyszeliście, że powiedziano: “Oko za oko, ząb za ząb”. (39) A Ja wam powiadam: Nie zwalczajcie (zła) złem! Lecz jeśli ktoś uderzy cię w prawy policzek, nastaw mu drugi”

 

Słyszeliście …a ja Wam powiadam!!

 

Część  przewodników ślepych tłumaczy wypełnienie Prawa z Mateusza 5 tym, że  mówi o przestrzeganiu przez Jezusa Prawa, aby inni mogli nie przestrzegać Prawa, czyli żyć w bezprawiu, kiedy owo wypełnić w oryginale hebrajskim – kum –  oznacza “ustanowić”,  lub “potwierdzać”.

 

Tak więc Pan Jezus nie przyszedł znieść Prawa, ale je utwierdzić i DOPILNOWAĆ  aby było ono przestrzegane!!

 

Słyszeliście, że powiedziano,  a ja Wam powiadam!!!!

 

Chyba każdy rozumny człowiek zgodzi się ze mną, że Pan Jezus przyszedł dopilnować, aby tego Prawa przestrzegano. Dzisiaj te wszystkie grupy, które wymieniłem popierają Izrael, który wcale nie przestrzega Prawa Boga. Żydzi (oprócz mesjanistycznych) są ostatnimi ludźmi na świecie, którzy wypełniają Prawo. Tak samo czynią katolicy i wiele denominacji oraz antyklerykalne grupy na fejsie łącznie z grupami byłych Charyzmatyków i “katolicyzm nie jest chrześcijaństwem.

 

 

Brak dopełnienia Prawa jest bardzo dobrze i jakże dosadnie i symbolicznie pokazany w Koryntian:

 

” (28) Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha.(29) Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie], wyrok sobie spożywa i pije. (30) Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też pomarło(31) Jeżeli zaś sami siebie osądzimy, nie będziemy sądzeni. (32) Lecz gdy jesteśmy sądzeni przez Pana, upomnienie otrzymujemy, abyśmy nie byli potępieni ze światem.”

 

 

Kiedy jesteśmy sądzeni?

Prze kogo jesteśmy osądzeni?

Na podstawie czego jesteśmy sądzeni?

 

Na podstawie Prawa przez Boga, kiedy łamiemy Prawo.

 

Nie wierzcie kłamcom i ludziom odsuwających Was od Prawa Boga, bo wielu z Was może tak jak Koryntianie zachorować i pomrzeć. Co innego z przyczyn niezależnych od nas, a co innego z powodów, dla których Bóg nas osądzi.

 

Powtarzam:

 

Kościół Rzymski, Baptystów, Zielonoświątkowców oraz rozmaite grupy antykatolickie na facebooku łączy odrzucenie Prawa Bożego!!!

 

 

 

 

 

Updated: 10 września 2018 — 15:31

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Jezus nie umarł na krzyżu abyśmy mogli sobie grzeszyc, tylko bysmy mieli wybaczenie grzechów. A na podstawie czego mamy ocenić, czym jest grzech? Skąd mamy to wiedzieć, czym on jest? Sami mamy o tym decydować na podstawie naszych zwodniczych serc? Jak Ewa i Adam? Dokąd nas to doprowadzi skoro doskonałych ludzi doprowadziło to do upadku? Oczywiście, że na podstawie jakiegos prawa. Czyje więc Prawo jest doskonałe jeśli nie Doskonałego Stwórcy?

 2. odrzucenie Prawa Bożego, dekalogu stanowi element religii Baala. Zadaniem religii Baala jest przekonać człowieka, że może żyć w wolności od Boga,
  czyli w wolności od Jego Prawa oraz od przyszłych konsekwencji (osąd). W tej religii to człowiek jest najwyższym autorytetem.

  I tak zastanawiam się czy właśnie tzw. czasy Noego nie charakteryzowały się właśnie czymś takim. Głoszeniem wolności od Boga, Jego Praw i Jego autorytetu.

 3. Zgadza się, raczej nie znam nikogo kto by świętował sobotę, przykre to.

 4. co racja to racja…jakie to przykre…

 5. at Fxx: Zdaje się, że czasy Noego to właśnie były czasy kultu “prawa człowieka”. Dokąd to człowieka zaprowadziło to wszyscy wiemy. Wydaje mi się, że obecnie żyjemy w podobnych czasach.
  Dodatkowo mamy coraz więcej interpretacji Prawa w coraz większej ilości ruchów chrześcijańskich, chociaż nie przeszkadza to ludziom wierzyć, że: muzułmanie, ŚJ, chrześcijanie tak naprawdę wierzą w “tego samego” Boga Ojca…..
  Mało kto wierzy w Chrystusa jako Boga. Tendencja, która staje się coraz bardziej widoczna to postrzeganie Chrystusa jako proroka , mimo iż ludzie od małego uczą się o Trójcy Świętej i śmierci na krzyżu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: