Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

USA mają zbombardować Damaszek niezależnie od winy Syrii. Asad i Alawici.

W telewizja CNN można było się ostatnio dowiedzieć, że amerykańskie służby specjalne już sporządziły listę celów w Syrii, które zostaną zbombardowane po tym, jak syryjska armia po raz kolejny zostanie oskarżona o użycie broni chemicznej przeciwko cywilom.

 

Jak dotąd decyzja o podjęciu działań nie została podjęta, ale jeden z urzędników administracji, który miał bezpośrednią wiedzę na temat sytuacji, powiedział CNN, że wojsko “może szybko zareagować”, jeśli Syria przeprowadzi atak broni chemicznej.

 

“Prezydent Baszar al-Assad z Syrii nie może lekkomyślnie atakować prowincji Idlib” – napisał Trump na Twitterze.

Co ciekawe:

Kilka godzin po tweecie rosyjskie samoloty uderzyły w części zachodniego Idlib, według aktywistycznej grupy medialnej i syryjskiej grupy ratunkowej Białe Hełmy.

 

Dzień przed ostrzeżeniem Pompeo Ławrow powiedział zachodnim narodom, aby nie “bawili się ogniem” nad Idlibem i twierdzili, że Białe Hełmy, grupa nieuzbrojonych ochotniczych ratowników, przygotowywały się do zorganizowania strajku chemicznego, który winiłby rząd syryjski jako pretekst do Akcja wojskowa

Połowa populacji Idlib to wysiedleńcy, którzy przybyli do północno-zachodniej prowincji z dawnych obszarów rebeliantów w całym kraju.

 

Tak więc Syria i Rosja chcą wybić rebeliantów, a USA chcą ich uchronić i tutaj widzimy sedno sprawy. Wydawałoby się suwerenna Syria i wydawałoby się pokojowo usposobione i tolerujące demokracje USA mają konflikt interesów.

 

 

Na podstawie:

https://edition.cnn.com/2018/09/03/politics/trump-syria-tweet-assad-rebel-idlib/index.html

 

Wyobraźmy sobie taka oto sytuację:

W Polsce mamy do czynienia z ruchem chcącym obalić polski rząd. Ruch ten sponsorowany jest przez sąsiednie Czechy. Nazywani są oni rebeliantami. Rebelianci walczą zbrojnie z wojskiem polskim, ale nie podoba się to Kanadzie, w której mieszkają sami Czesi i oni zasiadają w ich Kongresie.  Kanada więc wysyła samoloty do Polski, aby zniszczyć rzekome bazy chemiczne w Polsce.

Czy widzicie kuriozum?

USA są żandarmem świata sterowanym przez Izrael i tu chodzi o zniszczenie Syrii.

 

David Duke powiedział przy wizycie w Syrii syryjskiemu tłumowi:

“Mój kraj jest zajęty przez syjonistów, jak Wzgórza Golan”

 

“Serce mnie boli, mówiąc, że część mojego kraju jest okupowana przez syjonistów, tak jak część waszego kraju, Wzgórza Golan, jest okupowana przez syjonistów. Syjoniści zajmują większość amerykańskich mediów i obecnie kontrolują większość amerykańskiego rządu “- dodał.

 

Assad nie jest jakims tam Żyrynowskim jak to próbują go uczynić mainstremowe media. Prezydent Syrii skończył Uniwersytet Damasceński o stopniu doktora. Następnie w Londynie zrobił specjalizacje z okulistyki.

Popatrzcie na  żonę Assda urodą przypominającą z urody przeciętną ( a większość jest ładna :-)) Polkę:

 

Nie pokładam nadziei w Assadzie, ale chce pokazać inna stronę medalu.

Sam Assad jest Alawitą, a to oznacza między innymi, że traktują Koran tak samo jak żydzi talmudyczni, czyli ezoterycznie.

Alawici wierzą w boskość zięcia Mahometa, męża Fatimy.

Teraz interesująca rzecz:

 

“Korpus świętych tekstów alawickich jest szerszy, jednak wiedza o pozostałych księgach jest ściśle chroniona, a ich publikowanie zabronione”

 

No i jeszcze bardziej interesująca:

 

“Za rządów Hafiza al-Asada większość oficerów armii syryjskiej była alawitami; dokładne dane procentowe nie są ujawniane[. Wyłącznie alawici służyli w Kompaniach Obrony do 1984″

 

W czasie wojny domowej w Syrii alawici, podobnie jak syryjscy chrześcijanie i Kurdowie, padali ofiarą masowych zbrodni popełnianych przez fundamentalistów sunnickich z organizacji Państwo Islamskie w Iraku i Lewancie

 

Ogólnie rzecz biorąc, kiedy spojrzymy na mapkę wyznawców sunnizmu i szyizmu, widać wyraźnie dążenie do dominacji islamu sunnickiego, a ten poddany jest USRAELOWI.

 

 

 

 

Updated: 7 września 2018 — 12:05

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Kiedyś komuś nerwy puszczą i się poszarpią wielcy gracze w tej układance. Za dużo państw tam spiskuje, żeby sobie odpuścili. Czy nam się podoba czy nie to wyrok na Damaszek jest już zapisany u Proroków.
  I jak wojna się zacznie z wieloma krajami to będzie początek boleści wg Ewangelistów:
  Łukasz 21.9 “I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec». 10 Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. 11 Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.”

 2. okazuje się, że większość terytorium Syrii jest praktycznie wolne. Rosjanie z Syryjczykami oraz w pewnym stopniu Irańczykami pogonili amerykanów oraz ich twór jakim jest państwo islamskie.

  Ostatnią ich twierdzą jest właśnie Idlip.

  Rosjanie i Syryjczycy szykują się do szturmu na Idlip i stąd taka wrzawa płynąca z “biblijnego” Waszyngtonu.
  Stąd te pogróżki.

  Prezydent Assad wprost publicznie oskarżył tzw. białe hełmy o udział w ostatniej ustawce z bronią chemiczną oraz o bezprawne przebywanie na terytorium Syrii. Białe hełmy znalazły się w pułapce i groziło im, że większość z tego kontyngentu zostanie załapana przez Rosjan oraz Syryjczyków.

  I teraz kto pomógł w ewakuacji białych hełmów ?.
  Oczywiście nikt inny jak tylko Izrael. Żołnierze, którym groziło uwięzienie i proces zostali przetransportowani do Wielkiej Brytanii.

  Kiedy skończy się ta cała chryja powinna zostać zwołana druga Norynberga a głównymi oskarżonymi powinni być Obama, Clintonowa oraz Netanyahu.

  1. Dzięki za komentarz, sama o pewnych rzeczach nie wiedziałam… 😮
   A że tak drą się o to terytorium jak stare prześcieradła? pewnie chodzi o kasę i surowce… :/
   Odsiadka, w jakiejś izolatce bez luksusów (koniecznie w jakimś więzieniu o zaostrzonym rygorze! i na dożywocie!) nie byłaby złym pomysłem, przynajmniej dla “osób” podanych przez ciebie…

 3. Super przepis na rozpoczęcie III wojny światowej. Terroryści odpalą w Idlibie gaz bojowy, zwalą na Asada a Amerykanie zbombardują Rosjan. “Geniusze” strategii.
  https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201809108751868-sputnik-usa-syria-rosja/

 4. Część Damaszku jest jak Warszawa w styczniu 1945 roku, to morze ruin, Syryjczycy odbudowują powoli swoja Stolicę, tam gdzie były walki, odgruzowują drogi, uruchamiają wodociągi, linie energetyczne, odbudowują szkoły, szpitale, zakłady pracy. Uchodźcy którzy są głównie w Libanie wracają do swojego kraju aby go odbudowywać, a ci którzy stanęli na początku po stronie ISIS dzisiaj wracają na stronę swojego narodu. Tak wygląda dzisiaj Syria. A końcem będzie to ze Syria zwróci sie do samego Boga Izraela – ale na to poczekamy jeszcze wiele lat.

 5. to jest III wojna tylko na razie prowadzona zgodnie z doktryną McNamary. Kiedy ZSRR zdobył broń atomową panowie z Pentagonu zdali sobie sprawę, że bezpośrednie starcie na terytorium USA-ZSRR zakończy się mniejszą/większą zagładą ale zagładą.
  McNamara przedstawił plan wg. którego przyszłe konflikty na linii Stany – ZSRR będą rozgrywały się na terytoriach zastępczych czyli aktualnie w Syrii.

  Właśnie Pekin potwierdził, że 3500 chińskich komandosów weźmie udział w szturmie na Idlip.
  Mamy dwie osie: stany-wielka brytania, francja, izrael oraz saudowie a po drugiej stronie syria, rosja, iran oraz chiny.

  Na razie to jest III wojna wg. doktryny McNamary ale to co stanie się w Idlip zadecyduje o wszystkim.

 6. Aktualizacja. Media głównego nurtu milczą. Wczoraj Rosjanie i Turcy podpisali porozumienie pokojowe odnośnie Idlib. Od razu żonie powiedziałem, żeby się przygotowała na odpowiedź Izraela. Za dużo stron chce wywołać wojnę, żeby sobie Rosjanie pokój ogłaszali. Nie pomyliłem się. Przed północą Izrael i Francja dokonali ataku rakietowego. Izrael z samolotów, a Francja ze statku. Prawdopodobnie oprócz celów naziemnych Rosjanie stracili samolot nad Morzem Śródziemnym z 14 wojskowymi na pokładzie. Pytanie brzmi kiedy Putin nie wytrzyma i odpowie zbrojnie. To będzie dopiero lament w mediach… Szokujące jest jak niektórzy chcą wojny za wszelką cenę…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: