Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W USA w kościele The Potter’s House uprawia się jogę.

Poniższy news jest przykładem i dowodem na bezkrytyczne poddanie się denominacji. Jest to ta sytuacja, gdzie Jezus jest mniej ważny od pastora. Problem polega na tym, że jest to skrajny przykład, a co jeśli będzie to mniej subtelne zwiedzenie?

 

News z DALLAS, Texas.

Obawy zostały ostatnio podniesione w Internecie, gdy Serita Jakes, żona kontrowersyjnego pastora  TD Jakesa, opublikowała zdjęcia kobiet biorących udział w sesji jogi w The Potter’s House podczas forum mającego na celu nauczenie kobiet o prowadzeniu zdrowego życia.

 

“Dzisiaj chcieliśmy zainspirować umysłowo, emocjonalnie i fizycznie. Nasze panie nawet dostały smak # yogi od @Mrs_BrittHall, “

 

Jakes pisała na Instagramie i Facebooku w dniu 4 sierpnia.

” Zdrowie wykracza poza to, co jesz. To jest sposób, w jaki myślisz, mówisz i żyjesz. Dziękuję wszystkim uroczym siostrom , które przyjechały z nami grać! Kocham Cię. #AspireToInspire # W2W #EmotionalWellnessMatters “

Fotografie pokazały tłum kobiet podczas imprezy “Woman to Woman: Aspire to Inspire” podążającej za różnymi pozycjami jogi pod przewodnictwem Hall. Hall przedstawił w mediach społecznościowych, że prowadziła kobiety w fotelu jogi, przechodząc przez takie aspekty, jak elastyczność i równowaga, uważność i świadome oddychanie.

“Prowadziłem panie # W2W #AspireToInspire poprzez sesję jogi na krzesło, w której skupiliśmy się na: fizycznym wellness z siłą, elastycznością, mobilnością i równowagą; zdrowie psychiczne poprzez recytowanie pozytywnych afirmacji i bycie świadomym naszych myśli dotyczących nas samych (uważności); emocjonalne wellness poprzez skupienie się na świadomym oddychaniu i puszczaniu! “- napisała.

 

Hall identyfikuje się jako inżynierski jogin i jest instruktorem w Gaia Flow Yoga w Dallas. Ona i jej mąż również prowadzą Hall Strategy, LLC. Hall napisała artykuł do magazynu “eMotions Magazine” w zeszłym roku, wyjaśniając, dlaczego wierzy, że joga jest korzystna dla chrześcijan.

 

“Wierzę, że joga jest formą modlitwy ciała, która pozwala nam wyrazić wdzięczność i wdzięczność Bogu poprzez fizyczne ruchy i medytację (modlitwa)” – napisała. “Mój rodzaj yogi pozwala uczniom praktykować podporządkowywanie swoich ciał Jezusowi Chrystusowi, wiedząc, że dzięki Niemu jesteśmy w stanie poruszać się, oddychać, płynąć i żyć”.

 

Hall argumentował, że choć niektórzy wskazują na hinduistyczne korzenie jogi, sądzi ona, że ​​żadna pojedyncza religia nie może rościć sobie prawa do yogi – że jest to neutralna praktyka i jest tym, za kogo się podaje.

 

 

Prosta prawda jest taka, że” yoga “nie należy do żadnej religii, a modlitwa nie może należeć do jednej religii. Dlatego joga jest neutralna i przybiera na jakości ucznia “- stwierdziła. “Każdy uczeń powinien ustalić własną intencję i ustalić cel swojej osobistej praktyki.”

Jednak niektórzy wyrazili silne zastrzeżenia, widząc, że sesja jogi odbywała się w Domu Pottera.

“Idę teraz do nowego kościoła. Joga jest zakorzeniona w kultach hinduskich. Joga to praktyka spotykana we wszystkich sektach hinduizmu. Istnieją różne rodzaje yogi, ale wszystkie są reklamowane jako środek do osiągnięcia jedności z boskością i tym samym do zarobienia zbawienia. Kundalini [jest] jogiczną siłą życiową, która jest trzymana, aby leżała zwinięta (wąż) u podstawy kręgosłupa, dopóki nie zostanie pobudzona i wysłana do głowy, aby wywołać oświecenie “, napisał jeden z komentatorów.

 

“Jest to bardzo niebezpieczna praktyka wprowadzana w kościele. Może wydawać się to niewinne, ale tak naprawdę nie jest. Kto powstrzyma ludzi przed wchodzeniem w głębsze formy jogi? “Zapytał inny. “Kiedy otwiera się ducha, wróg ma prawo do wniesienia wszelkiego rodzaju zepsucia do duszy. Wypędziłem wiele demonów, które weszły w ten sposób. To nie jest w porządku.”

 

“Czy joga naprawdę jest taka zła? No dalej, to po prostu rozciąganie – powiedział wąż. Tak, otwiera się na światopogląd, który jest całkowicie sprzeczny z prawdą biblijną. I mówię z bezpośredniego doświadczenia “- wyraził trzecie zdanie.

“Czy Niebo jest tak zbankrutowane, że musisz pożyczyć od diabła?” Zapytał inny. “Proszę zbadać, zanim poprowadzisz te piękne panie do wielbienia, które nie należą do Boga”.

 

 

W książeczce zatytułowanej “Yoga: Exercise or Religion – czy to ważne?” Autor Ray Yungen podkreśla, że ​​chociaż wielu uważa jogę za nieszkodliwe ćwiczenie, nie można zaprzeczyć, że praktyka ta jest zakorzeniona w religii wschodniego New Age.

“Słowo” yoga “w rzeczywistości oznacza bycie połączonym z ciałem, umysłem i duchem z Brahmanem (hinduistyczną koncepcją Boga). Nie staje się to bardziej duchowo oczywiste – podkreślił. “… Nawet tradycyjne hinduskie pozdrowienie, Namasté, które jest powiedziane pod koniec zajęć jogi, jest duchowe. Po przetłumaczeniu oznacza to: “Bóg we mnie pochyla się (lub salutuje) boga w tobie”.

“Jeśli przejdziesz do działu fitness w dowolnej księgarni i zajrzysz do podrozdziału jogi, znajdziesz odniesienia do duchowych aspektów jogi, takich jak system czakr, kundalini itp. W prawie każdej książce o jodze. Rzadko zdarza się znaleźć książkę o yodze, która nie zawiera duchowych pojęć z klasycznego hinduizmu “- wyjaśnił Yungen. Pobożność Hindusów, jogi nie można podzielić na części fizyczne i duchowe. Oba dotyczą praktyki, a pragnienie końca jest głębokim doświadczeniem religijnym. ”

Powiedział, że niektórzy chrześcijanie błędnie stwierdzili, że joga może zostać przyjęta przez wierzących, o ile pozbawiona jest pogańskich aspektów.

“Żyjemy w czasach, w których akceptacja modnych praktyk, takich jak joga, wbija się w nas z każdej strony, a końcowym rezultatem jest ekumeniczna ogólna międzywyznaniowość, która pasuje każdemu,” ubolewał Yungen.

 

 

“Wierzący w Chrystusa padli ofiarą niebezpiecznych pomysłów. Po pierwsze, możemy czerpać z pogańskich źródeł. Lub, jak powszechnie mówimy, możemy żuć mięso i wypluwać kości. Ale nie ma to żadnego sensu z biblijnego punktu widzenia “, powiedział. “Jako chrześcijanie nie możemy segregować na części, która według nas szkodzi nam i jaką korzyść przyniesie nam część. Jeśli podstawowa duchowość jest sprzeczna z Bożym słowem, to będzie to szaleństwem wchodzić z nią w interakcję. ”

 

Niestety ale lud Boży ginie z braku poznania. Zdrowego nauczania jest co raz mniej a ekumenia z Rzymem też robi swoje, nie ma już Izraela oddzielającego się ze światem ale jest łączący ze światem co i czynią protestanci wchodzący w alians z kościołem Rzymu.

 

Updated: 28 sierpnia 2018 — 11:19

2 komentarze

Add a Comment
  1. 1 Tymoteusz 4.1 “Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. 2 [Stanie się to] przez takich, którzy obłudnie kłamią, mają własne sumienie napiętnowane.”
    Podobno każdemu pokoleniu wydawało się, że żyje w dniach ostatecznych, ponieważ oficjalne “chrześcijaństwo” jakie było i jest to niestety miało niewiele wspólnego z Ewangelią, ale napływ obcych bóstw i duchów w ostatnim czasie jest olbrzymi.
    Pismo musi się wypełnić i chyba powoli wypełnia się na naszych oczach 🙂

  2. Zdrowie jest ważne, owszem…ale ta joga to sprzeczność :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: