Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W katolickiej Austrii homoseksualiści reklamują bilety rodzinne komunikacji miejskiej.

Fotkę z Wiednia  przesłała bystro siostra w wierze i czytelniczka Klaudia. Dziękuję

 

 

W Austrii gdzie katolików jest znaczna przewaga gdyż w 2010 roku katolicyzm wyznawało około 64,5% mieszkańców. 5,5% wyznawało islam, 4,3% Austriaków należało do kościołów protestanckich propaguje się homoseksualizm w najbardziej ohydny sposób – wykorzystując do tego dzieci.

 

Trzeba na takie rzeczy reagować jak Klaudia. Zgodnie ze świeckim choćby powiedzeniem „by zwyciężyło zło, wystarczy bierność ludzi dobrych”.

 

Przecież pracownicy agencji reklamowych, pracownicy kolei, władze uczęszczają do kościołów katolickich, świętują tzw Boże Narodzenie i gdzie jest jakaś reakcja?

Byc może za jakiś czas się przekonamy lub nie, ale chciałem jeszcze raz, kolejny raz uświadomić, iz dzisiejszy protestantyzm jest bez mocy Bożej. Duch Święty wykorzystywany jest tylko do modlitw w ramach zborów, a gdzie sprzeciw wobec łamaniu Prawa Boga?

Dzisiejszy protestantyzm to gwiazdorzy we własnych zborach. Jednak Pan Jezus zrobi przesiew, co zapowiadał w listach do zborów.

 

Byłem niedawno kilka dni nad morzem i opowiem o swoich wrażeniach.

 

Póki co jak widać satanizm zatacza co raz większe kręgi.

 

 

 

Updated: 16 sierpnia 2018 — 18:44

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Osobiście nie rozumiem ludzi z tego środowiska LGBT a nawet Q. Przecież oni są wykorzystywani w białych rękawiczkach w biały dzień.

  Przecież kiedy cały ten program inżynierii społecznej zostanie zakończony to właśnie oni pierwsi pójdą na odstrzał. To oni zostaną wskazani palcem jako wróg społeczny.

  Przecież dokładnie to samo robili Lenin,Trocki oraz Stalin. Pierwszym krokiem podboju była demoralizacja społeczeństwa. Władze wówczas przyzwalały na różne akcje np. w stylu marszy miejskich, władze pozwalały na rozluźnienie obyczajów, przymykane były oczy na przestępstwa seksualne (o dziwo surowo karano kradzież, rozboje ale przestępstwa seksualne zaczęły być bagatelizowane – coś w tym jest).

  Wysyłano tzw. komisarzy ludowych których zadaniem było uświadamianie czytaj urabiane opinii społecznej.

  Pozwalano na demoralizację w sferze sztuki (dzisiaj dzieje się dokładnie to samo). Rozkręcano histerię wzajemnej nieufności tak aby wszędzie widzieć szpiega i agenta (dzisiaj mamy dokładnie to samo).

  Kiedy Lenin, Trocki i Stalin osiągnęli swoje cele ich pierwszym krokiem było wydanie wyroków śmierci właśnie na tych, których wcześniej użyli aby osiągnąć swoje cele.

  Przypomina mi się pewna opowieść jak to do towarzysza Stalina przyszedł ze skargą jakiś artysta (nie pamiętam teraz nazwiska). Artysta żalił się wodzowi jak to jest paskudnie traktowany przez aparat państwowy a on przecież stosował się do wszystkich zaleceń. Na to Stalin odpowiedział mu, że on już spełnił swoje zadanie i nie potrzebuje aby ktoś dalej demoralizował społeczeństwo.

  I w tym zakresie pewnego dnia historia powtórzy się.

  1. „Osobiście nie rozumiem ludzi z tego środowiska LGBT a nawet Q. Przecież oni są wykorzystywani w białych rękawiczkach w biały dzień.

   Przecież kiedy cały ten program inżynierii społecznej zostanie zakończony to właśnie oni pierwsi pójdą na odstrzał. To oni zostaną wskazani palcem jako wróg społeczny.”

   No tak ma być chyba wg Planu 3 wojen

 2. Wiecie, że ostatnio miałem przemyślenia, że zostaniemy wrzuceni do jednego worka z LGBTQ i pójdziemy na odstrzał?
  Pomyślcie. Kto na dzień dzisiejszy nie przyjmie antychrysta? Ludzie kościoła i babcie maryjne i politycy wszyscy przyjmą. Sodomici zostaną wskazani na odstrzał i zostanie zwalone na nich wszelkie zło, a do tego worka dołożą ludzi, którzy nie będą chcieli oddać pokłonu antkowi.
  Pamiętajcie. Wierni do końca 🙂

  1. hmmm nie za bardzo jestem przekonany, aby do jednego worka nas wsadzili. LGBT to przecież miłość i tolerancja a ludzie szanujący Prawo Boże sa nietolerancyjni

   1. Takie po prostu miałem silne odczucie, że będzie jakieś BUM, coś zatrzęsie światową opinią publiczną, na jaw wyjdzie wiele afer, oszustw, pedofilia na szczytach itp (ONI bedą ci źli), banki upadną, nic nie będzie można kupić, będą rozruchy, zamieszki, wojna. A z tej wojny wyjdzie on, człowiek pokoju, ten jedyny wybawiciel zwodziciel i świat go przyjmie. I ON będzie grał tego dobrego przez 3,5 roku i zwodził świat. Kto się do niego nie przekona przez 3,5 roku to będzie w wielkim ucisku aż do przyjścia naszego Pana Jezusa Chrystusa.
    Oczywiście to są tylko przemyślenia, a nie pewność, ale gdyby tak się miało wydarzyć to już teraz zaznaczam jakie mam odczucia o wielkim zwiedzeniu. I zostaniemy wrzuceni do jednego worka z mącicielami i sodomitami różnej maści.

    1. wg moich wyobrażeń LGBT mogą paść ofiarą czystek antychrysta ze względu na jego przekonania religijne, rzekomo chrześcijańskie, a chrześcijanie biblijni z uwagi na ekstremizm, choc biorę także pod uwage ogolnoswiatowe robta co chceta, a wtedy lgbt będzie współrządzilo, gdyz ma byc druga Sodoma za przyjscia jezusa

     1. Mam wrażenie, że jesteśmy na początku Sodomy, obserwując światowe trendy 🙂 Kiedyś się wkurzałem, a teraz się cieszę bo tak mamy zapowiedziane i tak ma się wypełnić. Jak będzie, zobaczymy, musimy obserwować znaki czasów.

      1. Wiesz Boro, wszystko jest ok z naszej pozycji, ale co czują dzieci oddawane do adopcji gejom? co sie dzieje z ludźmi w Holandii poddawanym eutanazji…itd

       1. Ale „Ducha naszych czasów” nie powstrzymasz. Możesz się modlić o pojedyńcze osoby, ale zło ma się rozlać na świat bo tak jest napisane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: