Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Aktualność Szabatu w Izajaszu 56

Kto chce postępować wbrew biblii będzie dalej postępował, ale Słowo Pana jest ostre jak miecz.

 

(1) Tak mówi Pan: Przestrzegajcie prawa i kierujcie się sprawiedliwością, gdyż bliskie jest nadejście mojego zbawienia i objawienie się mojej sprawiedliwości. (2) Szczęśliwy człowiek, który to czyni, i syn człowieczy, który się tego trzyma, który przestrzega sabatu, nie bezczeszcząc go, i który strzeże swojej ręki, aby nie czyniła nic złego. (3) Niech więc nie mówi cudzoziemiec, który przystał do Pana: Pan na pewno wykluczy mnie ze swojego ludu, i niech nie mówi trzebieniec: Patrzcie, jestem tylko uschłym drzewem. (4) Bo tak mówi Pan: Trzebieńcom, którzy przestrzegają sabatu i wybierają to, w czym mam upodobanie, i trzymają się mojego przymierza, (5) przyznam w moim domu i w obrębie moich murów miejsce i dam im imię lepsze niż mają synowie i córki, imię wieczne, które nie będzie starte. (6) Cudzoziemców zaś, którzy przystali do Pana, aby mu służyć i aby miłować imię Pana, być jego sługami, wszystkich, którzy przestrzegają sabatu, nie bezczeszcząc go, i trzymają się mojego przymierza, (7) wprowadzę na moją świętą górę i sprawię im radość w moim domu modlitwy. Ich całopalenia i ich rzeźne ofiary będą mi miłe na moim ołtarzu, gdyż mój dom będzie zwany domem modlitwy dla wszystkich ludów. (8) Tak mówi Wszechmocny, Pan, który zgromadza rozproszonych Izraela: Jeszcze zgromadzę do niego innych poza tymi, którzy są już zgromadzeni..”

 

No i tutaj łamacze przykazania mają problem….

Bóg ewidentnie zapowiada nie tylko zgromadzenie Izraela rozproszonego, ale i innych, poza tymi, którzy są zgromadzeni, czyli nas byłych pogan, którzy  jesteśmy niczym cudzoziemcy.

 

Cudzoziemców zaś, którzy przystali do Pana, aby mu służyć i aby miłować imię Pana, być jego sługami, wszystkich, którzy przestrzegają sabatu, nie bezczeszcząc go, i trzymają się mojego przymierza, (7) wprowadzę na moją świętą górę i sprawię im radość w moim domu modlitwy.

 

Nigdzie w biblii Bóg nie zapowiedział, że Szabat ma być zniesiony. Komu więc ufacie Bogu, czy słowom ludzi.

 

Stawiam wyzwanie: jeśli pokażecie mi w Biblii tekst mówiący  bezpośrednio i jednoznacznie o zniesieniu 4 przykazania, to ja się do tego dostosuję i przestanę świętować szabat.

Jednakże dla mnie ważniejsze niż dla Ewy jest Słowo Boga i Jego przykazania aniżeli słowo wężów.

 

 

Nie interesuje mnie pokrętna logika w oparciu np o wers, że Jezus jest panem szabatu, bo w tym zdaniu nie mowy o zniesieniu, ale o tym, kto go stworzył.

 

Nie interesuje mnie także wężowy język co niektórych pastorów mówiących, że szabat jest dla judaizujących, gdyż w księdze Rodzaju jest napisane, że Bóg zrobił świętym dzień siódmy, a więc 6 tys lat przed judaizmem.

 

Jeśli wskażecie mi tekst tak jednoznacznie mówiący o nieświętowaniu szabatu jak o świętowaniu:

 

Szczęśliwy człowiek, który to czyni, i syn człowieczy, który się tego trzyma, który przestrzega sabatu, nie bezczeszcząc go” Izajasza

 

to jak najbardziej zrezygnuje z tego święta.

 

 

Albo będziemy wierzyć Słowu Boga, albo słowom ludzi współpracującymi z synagogą szatana, bo to oni są agentami Judaizmu i Talmudu.

Synagoga szatana zawsze będzie odwracała uwagę od Prawa Boga i jest to naturalne. Oni zawsze będą mówić: ‚czy naprawdę Bóg tak powiedział?”.

 

 

 

Updated: 4 sierpnia 2018 — 06:34

1 Comment

Add a Comment
  1. Dobrze że zostało to wyjaśnione…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: