Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Analiza filmu Artura Jankowskiego “666 ZNAMIĘ BESTII – Pastor Artur Jankowski”

Bardzo ciekawy film nakręcił Artur Jankowski, któremu poświeciłem trochę czasu na analizę i ostatecznie krytyczną recenzję.

Zanim jednak ustosunkuje się do filmu, w którym jest wiele prawdy, chciałbym zwrócić uwagę na dwie sprawy. Otóż bardzo dobrym przyjacielem Artura Jankowskiego jest Artur Pawłowski. Ten zaś gościł u naczelnego ekumenisty na Polskę ….biskupa Rysia. Tak, tego słynnego biskupa. Pragnę wierzyć, że Artur Jankowski jest tylko li niekonsekwentnym w swych przyjaźniach gdyż świętuje szabat, nie je mięsa i promuje Prawo Boże. Z tego co wiem, gdyz nie oglądam jego filmików, choć wiem, że czyta mój blog, bo raz tu nawet pisał.

 

 

Po drugie Artur Jankowski używa w tytule filmu określenia per “pastor”. To tak, jakbym nadał swemu filmikowi tytuł “Magister Nowakowski”. Określenia pastor nie ma w biblii. Jest to niebiblijne nazewnictwo i ma autoryzowac wiarygodność osoby. Od dłuższego czasu myślę, o tym aby nagrywać filmiki z podobnym tytułem. Pamiętam jak Paweł Chojecki w swoich pierwszych filmach wywiesił planszę, baner PASTOR PAWEŁ CHOJECKI.

Ok, teraz filmik. Dobrze się zaczął, ciekawie, w stylu w jakim badam na blogu sprawy apokaliptyczne. Jednak czujny badacz biblijny wychwyci pewne nieścisłości.

 

Twierdzi, że będzie to sam chip.

 

Owo wyrycie nie jest znakiem. Jest to wstrzyknięcie.

 

Artur Jankowski porównuje to do graweru obrączki. Grawer jest wytłoczeniem napisu. Jak więc to będzie wyglądać?

Już ok 6 lat temu napisałem o tatuażu elektronicznym. Sześć lat dla technologii to kosmos.

Wtedy wyglądało  to tak:

 

 

Trochę później wyglądało to już tak:

 

 

Artur Jankowski koncentruje swój typ na papiestwie. Jest to duże ograniczenie ponieważ pomija potężną światową organizację jaką jest syjonizm.

 

Problem w badaniu apokalipsy i czasów końca polega na tym, że na dzień dzisiejszy każdy typ ostatniego antychrysta można logicznie uzasadnić. Czy to będzie William, czy papież, czy islam.

Tutaj słusznie nie pomija znaku allaha. Dlatego w końcu chyba opublikuje tekst, który od roku jest w kolejce. Tekst o poważnym typie bestii!

 

 

Biblia nazywa Watykan “wielką nierządnicą”. Jeśli tak, to nierządnicę zniszczy bestia. Kim jest więc bestia?

 

 

” I ujrzałem Niewiastę siedzącą na Bestii szkarłatnej, pełnej imion bluźnierczych, mającej siedem głów i dziesięć rogów. (4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwego i plugawego nierządu. (5) Na jej czole wypisane tajemnicze imię: “Wielki Babilon, Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. (6) I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją bardzo się zdumiałem. (7) I rzekł do mnie anioł: “Czemu się zdumiałeś? Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty i Bestii, która ją nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów. (8) Bestia, którą widziałeś, była, a nie ma jej, i ma wyjść z Przepaści, i idzie na zatracenie. Zdumieją się mieszkańcy ziemi, – ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia od założenia świata – spoglądając na Bestię, iż była, i już jej nie ma, ale ma przyjść. (9) Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość. Siedem głów to jest siedem gór, na których siedzi Niewiasta. (10) Królów jest siedmiu: pięciu upadło, jeden jest, a inny jeszcze nie przyszedł, a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać. (11) A Bestia, która była, a której już nie ma – ona jest ósmym (królem) i należy do tych siedmiu, i idzie na zatracenie. (12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięć królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz na jedną godzinę wraz z Bestią wezmą władzę jakby królowie. (13) Ci mają jeden zmysł: potęgę i władzę swoją oddają Bestii. (14) Ci będą walczyć z Barankiem, a Baranek ich zwycięży, bo jest Panem nad panami i Królem nad królami, a także ci, którzy są Nim (zwyciężą): powołani, wybrani i wierni”. (15) I mówił do mnie: “Wody, które widziałeś, gdzie Nierządnica ma siedzibę, to ludy są i tłumy, i narody różnojęzyczne. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia nienawidzić będą Nierządnicy, spustoszą ją i obnażą, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem

 

 

Pominięcie w analizie apokalipsy wpływu Żydów na cały świat  jest wielkim niedopatrzeniem. Gdzie w tym wszystkim sekta Lubawicz? gdzie gwiazda Remfana zwana Gwiazdą Dawida?

 

 

 

Oczywiście ostatni antychryst będzie mordował bogobojnych Żydów tak, jak to robił Hitler. Ale pamiętajmy także, że Hitlera sponsorowali amerykańscy Żydzi.

 

Jak wiemy także, część pastorów współpracuje z Rzymem i jest prosyjonistyczna. Należy więc zadać sobie pytanie: jaki jest ich cel w czasach końca? Po co mieliby zwodzić, jeśli Islam zapanuje nad światem, skoro są prosyjonistyczni?

Przecież powstają ekumeniczne domy modlitw. Czy jeśli zwycięży Islam, to nadal będą funkcjonować?

 

Jest jeszcze jeden problem. Otóż Plan III Wojen światowych Alberta Pikea zakłada podczas IIII wojny światowej walkę politycznego syjonizmu z Islamem. Czy tak się nie dzieje? Czy jest ten plan wiarygodny? Dwie wojny poszły zgodnie z jego planem. światowy syjonizm walczy z Islamem, ale tylko pozornie. Islam nie morduje Żydów, ale chrześcijan. Oni grają do jednej bramki. Przynajmniej na najwyższych szczeblach. Na niższych (np Hamas), wszelkie bojówki nienawidzą Żydów.

 

Z dystansem oceniajcie takie filmiki, ponieważ nadrzędne w tym wszystkim jest Słowo Boże, a nie słowo osoby nazywającej się pastorem. Do moich analiz również musicie zalożyć filtr Słowa Bożego. Patrzcie także na owoce komentowanych grup lub niekomentowanych. Islam bezsprzecznie jest super kandydatem na biblijną bestię, to zło wcielone, ale mało, który pastor w zasadzie chyba żaden, nie widzi żadnego zła w światowym syjonizmie. Jezus przyszedł do świątyni potepić żydowskich bankstersów i żydowskich kapłanów. Czy ktoś teraz to robi? Czy jakis pastor krytykuje światową żydowską finansjerę? Czy krytykuje farmacje?

 

Mówi się o mordach chrześcijan ze strony Islamu. Czy ktoś mówi ile osób zostało zamordowanych przez szczepionki, wojny, biedę itp? Kto rządzi światem? islam czy syjonizm?

Do kogo należy facebook, google, banki, rządy, politycy? Kto stał za UBecją? Czy Islam?

Islam jest jedną z głów hydry.

 

Problem ludzi polega na tym, że dosyć często są oni leniwi i nie chce im się samodzielnie czytać i analizować Pisma, ale czekają na gotowce. Stąd bardzo modne filmiki w necie o antychryście, porwaniu, apokalipsie itp.

Czuwajmy więc konfrontując wszystko z Pismem.

 

Updated: 25 lipca 2018 — 09:04

3 komentarze

Add a Comment
  1. Dobrze połączono ten tekst z materiałem i że można było się dowiedzieć…

  2. Analiza filmu Artura Jankowskiego “666 ZNAMIĘ BESTII – Pastor Artur Jankowski”

    Witam,

    Jaka jest szansa abym się mogła z Panem skontaktować i porozmawiać prywatnie. Nie widzę na stronie możliwosci kontaktu emailowego, więc wysyłam sygnał w polu “komentarze”

    pozdrawiam
    Justyna

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: