Prośba o modlitwę o mamę Asi.

Asia od kilku lat czyta bloga czasem przyjeżdża na zjazdy.

Teraz zostałem poinformowany, że stan jej mamy jest zagrażający życiu. Mama ma niewydolności serca.

 

Uprzejmie proszę o modlitwy. Moją za chwile wysyłam do nieba.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

 1. Asiu nie jestem lekarzem i też nie wiem na co konkretnie choruje Twoja mama.Chciałabym polecić Ci pewien naturalny środek ratujący m.in.przed zawałem serca.Nazywa się Strofantyna.Oczywiście każdy sam musi zdecydować jaką metodę leczenia wybierze dla siebie.Nie namawiam również do rezygnacji z medycyny akademickiej.Sama kupuję Strofantynę dla mojego taty,który przyjmuje ją obok(a czasem z pominięciem )normalnych leków .Strofantyna w Polsce dostępna jest w postaci płynnej na bazie alkoholu a np w Niemczech do nabycia w postaci tabletek.Nie mam informacji jak jest w innych krajach.Podaję link do artykułu o Strofantynie.
  https://www.odkrywamyzakryte.com/strofantyna/
  Życzę mamie powrotu do zdrowia,niech Bóg ma was w swojej opiece 🙂

 2. Kochani prośba do nas wszystkich
  Proszę Was,abyśmy się wstawiali za całą rodziną Asi.
  Oni teraz wszyscy bardzo potrzebuja zanoszenia naszych modlitw do Pana Jezusa Chrystus.
  A Ciebie umiłowany Ojcze prosimy o uzdrowienie mamy Asi i przede wszystkim o to,żeby przyjęła Pana Jezusa Chrystusa za swojego Pana,Króla i Mistrza
  W imieniu Jezusa Chrystusa niech tak się stanie

 3. Kochani moi , z całego serca dziękuje Wam za każdą modlitwę za moją mamę i rodzinę! Bóg wysłuchuje naszego wołania i na razie trzyma moją mamę jeszcze na tym świecie. Stan określają nadal na ciężki ale w tej chwili stabilny. To może się niestety zmienić w każdej chwili więc proszę Was nadal o modlitwy za moją mamę. O zdrowie a i co najważniejsze o nawrócenie! Niech Wam Bog błogosławi !