Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lubisz walkę na wersety biblijne lub racje chrześcijańskie? Zapraszam do walki duchowej o reprezentację Polski. Szamani vs Chrześcijanie.

O zatrudnieniu szamanów do przegranej Polaków z Senegalem  poinformował mnie Krzysiek.

Owi kapłani demonów otrzymają kilka tysięcy euro od reprezentacji Senegalu.

 

źródło: https://sport.radiozet.pl/Rosja-2018/Wiadomosci/Polska-Senegal-Szamani-maja-pomoc-Senegalowi-na-MS-2018

 

Dlatego też proponuję, abyśmy zniszczyli dzieła diabła pokazując, że my będziemy jak to zauważył Krzysiek walczyć za darmo o reprezentację Polski.

Normalnie nie interesowałbym się tym meczem. jak wiecie nie jestem fanem piłki nożnej i podtrzymuję iż jest to ogólnie rzecz biorąc nieBoży biznes i sport na tym poziomie.

Jednak jakby nie patrzeć takimi jak polscy piłkarze, czyli katolicy i my byliśmy w wierze i jak to wspominam lepszy katolicyzm z wykoślawionym chrześcijaństwem niż islam czy szamanizm afrykański.

Gdyby to był tylko mecz np Polska – Niemcy, to nawet nie kleknąłbym do modlitwy, ale jeśli zostają zatrudnione moce demoniczne, to pokażmy czym jest szamanizm wobec krwi Jezusa Chrystusa. Oczywiście i tak wszystko będzie zgodnie z wolą Bożą, ale w sytuacji kiedy rywalizację sportową mają wygrać siły duchowe przeciwne Bogu, winniśmy okazać zainteresowanie sprawą.

Jeśli szamanizm to i będą laleczki voo doo, ofiary.

Reasumując, módlmy się o ochronę polskich piłkarzy ponad podziałami. Niech wygrają lepsi. Módlmy się o wszystkich, a szczególnie o bramkarza i Lewandowskiego.

Zachęcam także katolików do takiej modlitwy, ale nie do Mari, ale do Boga w imię Jezusa, aby zatrzymał siły demoniczne mające zatrzymać reprezentację Polski.

 

Wiele może modlitwa sprawiedliwego.

 

 

 

 

 

Updated: 19 czerwca 2018 — 10:09

39 komentarzy

Add a Comment
 1. Skoro tak sprawę stawiasz, przyłączam się do modlitwy 🙂

 2. Niech Bogu będzie chwała i cześć i niech wasze modlitwy dotrą do uszu Najwyższego! Bądźcie błogosławieni w imieniu Jezusa Chrystusa!

 3. Moja modlitwa też popłynęła do PANA. Nie o wygraną, ale o ochronę naszych chłopców przez zakusami złego i działaniem demonów… Niechaj chroni tych, którzy są JEGO.

 4. Dziękuje za ten artykuł, że są jeszcze osoby które wiedzą, że czary są odwołaniem do demonów i że one mają też silę rażenia. Ja w każdy nów księżyca odczuwam ataki demoniczne, ktoś na mnie jakieś czary rzucił i nie wiem komu podpadłem. Zwracałem się do Boga o co chodzi, poszperałem w Internecie i ku mojemu (nie zaskoczeniu) okazało się to co już słyszałem od innych ludzi. W nowie księżyca każdego miesiąca wróżki, okultyści, ezoterycy, szamani, czarownicy wicca, sataniści i generalnie każdy kto się posługuje czarami, oferuje w ten dzień usługi oczyszczania aury (biała magia), sataniści składają ofiary, inni czarownicy “pobierają energię” w ten dzień dla różnych celów np. świadczenia usług dla innych. Jak zobaczyłem cenniki za te głupoty to padłem. To co się dzieje to jakaś paranoja. Ale zdumiewające jest to, że te czary działają (w sensie negatywnym), bo mnie to dotyka i nie wiem jak się od tego uwolnić. Odkryłem z Bożą pomocą co jest grane ale teraz jakoś trzeba to złamać mocą Bożą, tylko nie wiem jak…

  Jeśli ktoś mi nie wierzy, to niech sobie wpisze w Google odpowiednie słowa kluczowe dla poszukiwań i zobaczy co jest grane. Ale ja odradzam dla ciekawości. Jak zobaczyłem jak wyglądają ołtarze tych czarowników to się przeraziłem. Tak więc nie polecam tego z ciekawości. Ja tylko pisze na świadectwo, że mnie takie czary dotykają i Bóg mi pokazał dowody. Tylko tyle. Nikogo nie zachęcam do czarów, bo to obrzydliwe w oczach Bożych i Jezus na końcu czasu zniszczy czarowników jak przeczytałem w Apokalipsie.

  1. Krzysztof żołnierz

   Módl się o złamanie wszelkich czarów klątw,złorzeczeń,anatem,rytuałów które ktoś wypowiedział w stosunku do ciebie,módl się też za tą osobę by się odwróciła od czarów i innego plugastwa,wtedy będziesz bezpieczny,i będziesz miał pokój w sercu.

   1. Dziękuje Panu za pomoc w potrzebie.

  2. No i jednak wtopa. Cena za szamana pójdzie w górę wśród senegalczyków i utwierdzi lud w swojej “pobożności”. Dwa gole wbite przez PECH (samobój i bezsensowna akcja bramkarza). To oznacza, że szkodliwe działanie demonów na intelekt i emocje się powiodło… No bo nie umiejętności senegalczyków…
   Dziwny pokój wewnętrzny dzisiaj miałem i w trakcie meczu także. Najczęściej jak coś takiego mnie dotyka wewnętrznie, to dzieje się coś złego. Taka poduszka duchowa od Ducha Św. Też tak macie?

   1. Podobnie, zauważyłem, że duzo tam “PECHA” było.

   2. Karol "Szulwik" Szulawiak

    motyko, druga bramka nie była winą bramkarza. Wpłynęły na nią 2 czynniki

    1. Krychowiak kopnął piłkę w niewłaściwym kierunku i przejął ją Senegalczyk wybiegający z…
    2..i to właśnie drugi powód. Senegalczyk był za linią boczną, ponieważ potrzebował opieki medycznej. Według zasad, taki piłkarz nie może ot tak sobie wejść na boisko, lecz gdy zostanie opatrzony, musi uzyskać zgodę głównego sędziego. Główny sędzia z niewiadomych mi przyczyn, uznał tę bramkę.

    Bramkarz wybiegł bo wybiec musiał, w przeciwnym wypadku napastnik przyjąłby piłkę i bez najmniejszego problemu huknąłby tam, gdzie by sobie zamarzył a tak była jakaś szansa, że Szczęsny to wybije.

    1. Kwestia subiektywna. Nie musiał dobiegać do senegalczyka, za duże ryzyko biorąc pod uwagę jakie mają długie nogi (kopyto) i szybko dobiegają. I tak przejął piłkę senegalczyk a polak z tyłu doganiał. Ja na to patrze tak, że lepiej było sfaulować senegalczyka. Karniak było łatwiej obronić. Zresztą nie będę się spierał o taktykę. Każdy ma swoją, każdy widz jest mocny w opiniowaniu a w działaniu wiadomo jak bywa. Jedno jest nie podważalne skala uznanych błędów na korzyść drugiej strony jest nie do podważenia i tak działają klątwy, przekleństwa itd. Ważne że nikomu nic się poważnego nie stało.

  3. dzisiaj rano, po przebudzeniu, doznalem poruszenia od Pana Boga by pomodlic sie za polskich pilkarzy…

   Nie poto zeby wygrali, bo o to modla sie kibice kazdego kraju, ale po to zeby odszedl im ten strach…

   Czulem ze jakies fatum zostalo rzucone. Dziki za ten artykul, taki “drugi świadek”. z Bogiem.

 5. Krzysztof żołnierz

  Cieszę się że mi pomożecie,nie dawał bym wam znać o tym gdyby to dotyczyło tylko gry człowiek kontra człowiek,ale oni wynajęli szamanów,tym samym demony bywygrać,a ja powiedziałem bez względu na wynik będę walczył o ten kraj,naród i ludzi w tym kraju,wynik meczu zostawcie Bogu a my pomódlmy się za naszych piłkarzy jak i tych którym mają pomagać demony,w ten sposób jak mówi biblia węgle żarzące ściągasz na ich głowy,już raz podobny przypadek miał miejsce gdzie :
  Niekiedy szamani mogą rzucić klątwę. Gdy federacja piłkarska Wybrzeża Kości Słoniowej nie zapłaciła za ich usługi, przeklęli drużynę. Zespołowi tak nie szło w rozgrywkach, że postanowiono uregulować należność wynoszącą 2000 dolarów i nagle reprezentacja WKS znowu zaczęła świecić triumfy.

  Zaczerpnięte z https://innemedium.pl/wiadomosc/czy-szamani-i-czarna-magia-zapewnia-senegalowi-sukces-na-mundialu-w-rosji

 6. Oby wygrała nasza polska reprezentacja 🙂 Przed meczem Niemcy-Meksyk ci drudzy zrobili imprezę w towarzystwie prostytutek.Niestety w tym przypadku mimo taplania się w brudach tego świata Meksykanie odnieśli zwycięstwo nad drużyną niemiecką.Ale kary z pewnością nie unikną-sprawa stała się medialna i o wszystkim dowiedziały się ich żony/partnerki ;-D

 7. Nie lubię walki na wersety i szczerze uważam, że to kolejne przedstawienie złego.
  Walka pomiędzy demonami z jednej strony szamani,a z drugiej kibice piłki nożnej.
  Bardzo lubię wstawiać się za ludźmi do Boga,ale nie w tym przypadku.

  1. To nie tak do końca lenka jest jak piszesz. Różnica jest kardynalna. Senegalczycy świadomie korzystają z demonów. Polacy co najwyżej mogą być pod wpływem ducha mamony a to kolosalna różnica.
   Co innego zamawiać usługe u demonów, a co innego żyć światem…

   1. Niby tak
    Ale na jedno wychodzi.
    Miliony będą się dzisiaj emtuzjowac meczem,karmić bożka futbolu
    W imię patyjotyzmu, bo to grają Polacy ,duma narodu…
    Widzę nakręconą scenę przez złego do niby walki

    1. JEDEN mądry głos. Lewandowska, to satanistka. Dziwię się, że Wy mając taką wiedzę na temat szatańskich znaków, popieracie to towarzystwo. Lewandowski reklamuje szczepionki. Wstyd Adminie.

     1. nie ma to jak czytac bloga stale, a w odpowiednim momencie jednym komentarzem przekreslic całą działalność.

      Nie wiem czy Lewandowski reklamuje szczepionki i nie chodziło mi o wygraną, ale o ochronę Polaków.
      Po ludzku się obawiałem o ludzi. Dowal jeszcze Graża.

  1. Niby tak Wojtuś, dlatego napisałem że i tak wszystko w rękach Boga.

  2. Bez przesady że ten gest to od razu czaszki i piszczele strasznie to naciągane, takie szukanie na siłę. Lewandowski to katolik, niestety. Niby brał udział w jakiejś tam akcji “nie wstydzę się Chrystusa”. Też chyba katolickiej, niestety. Wiadomo, że nie jest nowonarodzony.

   Ja i tak wolę siatkówkę od piłki nożnej. Piłka nożna jest zbyt przepełniona fanatyzmem i kibolami o ile kiboli można nazwać kibicami.

   1. Widzę że nie jestem jedyna…
    jak raz na jakiś czas już obejrzę jakiś mecz, to raczej siatkarski, ewentualnie piłka ręczna…

 8. Ja również nie dołączę a dlaczego? patrząc na to pod kątem walki duchowej jest to walka ducha szamanizmu, czarów kontra “pobożność” maryjna to tak w skrócie oczywiście. Jak widać gra jedna drużyna. 🙂 Wygra lepszy a w tym przypadku Senegal, a dlaczego? A dlatego, żeby ten bidny zdziadowany polski naród se pofolgował, schlał, poklną na całe gardło, by miał o czym gadać i co “przeżywać” itd.

 9. No i królowa niebios przegrała z szamanami…

 10. Im szamani nie muszą pomagać po prostu nasi grali fatalnie, bez świeżości, podaliśmy im wygraną na tacy. Polacy zlekceważyli przeciwnika (Senegal nie jest taki słaby choć super również nie jest) a media pompowały balona.
  Nie wyjdziemy z grupy pewnie, ale Senegal mistrzem nie zostanie. To nie jest że z pomocą czarów od razu wygrają Mundial (to się odwróci przeciwko nim), trzeba mieć super piłkarzy.

  1. Chociaż te pechy naszych to możliwe że ich robota, ale to się odwróci przeciwko senegalczykom.

   1. No tak, pewnie się odwróci. Czary wracają do nadawcy. Ale to ich problem pirotechniczny 🙂 Może Bóg wyśle im mądrego ewangelistę i się nawrócą.

 11. Krzysztof żołnierz

  Dziwię się wam wszystkim,bo prosząc Piotra by zamieścił artykuł nie miałem w głowie żeby Polacy wygrali,lecz jak mówi Pismo mamy modlić się za wszystkich ludzi,dlaczego gdyż Bóg chce by każdy człowiek przyszedł do o pamiętania i został zbawiony,wynik meczu nie ma tu znaczenia,mamy się modlić nawet za okultystów spirytystów szamanów piłkarzy,zdrowi nie potrzebują lekarza,czy Jezus nie przyszedł właśnie do zaślepionych grzeszników którzy nie wiedzą co czynią,po komentarzach widzę wielu się poddało już na starcie a ja wiem że walka się nie skończyła będę się modlił za tych szamanów piłkarzy federacje senegalska i innych,bo tu nie chodzi o wynik meczu,lecz o dusze które zginą,pamiętajcie Słowa Boga,słońce Jego wschodzi nad dobrymi i złymi,ja wiem że mam się modlić,nikogo nie dyskryminuje niech każdy pozostanie przy swoim ,co należy czynić.

 12. Hej pozdrowienia
  Codziennie tzn prawie codziennie jeżdżąc do pracy widzę zdjęcia piłkarzy reklamujące mundial . Z Messiego zrobili boga na jednej z nich . Men become god . Celowo z małych liter piszę. Aż się wystraszyłem, nie obejrzałem jeszcze ani jednego meczu i nawet finalu nie zamierzam . Jakieś tam informacje do mnie dochodzą kto wygrał itp ale nie będę wspierał tego biznesu .

 13. Obejrzyj film „Men Become Gods | 2018 FIFA Men’s World Cup on FOX & FS1” w YouTube
  https://youtu.be/IGIPbB2X8AY
  Nawet mesjaszem go nazywaja

   1. Taki nowy trend. Homo Deus. Człowiek Bóg. A, żeby przeciętny kowalski się nie zaskoczył zmianami na ziemi to musi kupić i przeczytać bestseller ;-).
    Nie, żebym reklamował bo czytać nie mam zamiaru ale zerknijcie na opis książki. Zmiany idą 🙂
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4822753/homo-deus-krotka-historia-jutra

    1. jeju, podejrzewam, że częśc chrześcijan nawet w to uwierzy…
     Brzmi atrakcyjnie i wielu może wyeliminować Boga, bo po co jesli maja nadzieję na techniczne stanie się nieśmiertelnymi

    2. Yuval Noah Harari.
     “Moralność nie oznacza „podążania za boskimi przykazaniami”. Oznacza „zmniejszenie cierpienia”. Aby więc postępować moralnie, nie musisz wierzyć w żaden mit czy opowieść. Trzeba tylko rozwinąć w sobie zdolność do głębokiej oceny cierpienia.”

     Jeden z guru środowiska wyobrczej.

 14. PompowanyBalonKop

  Witajcie, “że my będziemy jak to zauważył Krzysiek walczyć za darmo o reprezentację Polski” trochę przegięcie, ciekawe co na to Wszechmogący? bo jak dla mnie to co najmniej śmieszne, walczyć o jakieś diabelskie show, o nie, to jakieś nieporozumienie, albo to: “mamy się modlić nawet za okultystów” skąd taka pewność że tak trzeba? Dziwne tylko że katolickim futbolistom z kraju nad wisłą nie pomogła słynna “królowa nieba” 🙂 czyżby miała za krótkie ręce:) tyle modłów tyle klepanych różańców i nic.

  1. jak wspomniałem w tekście i tak to Bóg ostatecznie zdecyduje.
   Byc może ta część czytelników bloga, która popierała modlitwe się myli. Ale każdy miał dobre intencje.

   Pozdrawiam napompowany 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: