Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ŚWIATOWA RADA KOŚCIOŁÓW OGŁOSIŁA WSPÓLNE PRZEDSIĘWZIĘCIE Z WATYKANEM, ABY WSPÓŁORGANIZOWAĆ SPOTKANIE WE WRZEŚNIU NA TEMAT “MIGRACJI, KSENOFOBII I POLITYCZNIE MOTYWOWANEGO POPULIZMU”

Światowa Rada Kościołów (ang. World Council of Churches) – jest ekumeniczną organizacją sama siebie określająca jako chrześcijańską, założoną w 1948 (ciekawy rok…) w Amsterdamie. Siedzibą organizacji jest Genewa.

 

Interesujące są dane statystyczne:

 

Światowa Rada Kościołów zrzesza 354 (sierpień 2006) różne Kościoły chrześcijańskie (z ponad 120 krajów, około 600 mln wiernych. Jaka to “wąska” brama.

 

 

 • protestanckiej (obecnie ponad 90%);
 • prawosławnej (prawosławni obecnie ograniczają swój udział);
 • anglikańskiej;
 • starokatolickiej;
 • przedchalcedońskiej.

Polskie Kościoły wchodzące w skład Rady:

 • Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny;
 • Kościół Ewangelicko-Augsburski w RP;
 • Kościół Starokatolicki Mariawitów w RP;
 • Kościół Polskokatolicki w RP.

 

Kościół rzymskokatolicki nie jest członkiem ŚRK, ale od ponad 30 lat współpracuje z Radą, wysyłając obserwatorów na wszystkie większe konferencje, jak również na spotkania Komitetu Centralnego i Zebrania plenarne Grup roboczych.

Oficjalnie zapewne nie, ale nieoficjalnie nadzorują. Stąd obserwatorzy.

Podczas spotkania ŚRK w 2006 roku było obecnych 19 przedstawicieli (obserwatorów) z Kościoła Rzymsko-Katolickiego, przesłanie Benedykta XVI odczytał wówczas przewodniczący Rady ds. Jedności Chrześcijan kard. Walter Kasper[9]. Papieska Rada do spraw Popierania Jedności Chrześcijan mianuje 12 osób w charakterze pełnoprawnych członków do komisji Wiara i Porządek (Faith and Order).

 

Przejdźmy do rzeczy.

Kiedy Izrael ponownie stał się narodem w 1948 roku, wypełniając proroctwa biblijne, Billy Graham został zapytany: “Czego oczekujesz od Światowej Rady Kościołów w sierpniu, kiedy odwiedzą Kopenhagę?” On odpowiedział: ” Wierzę, że  oni zamierzają nominować Antychrysta! “To było , gdy Billy był  wierzącym w Biblię i nie miał problemu z narysowaniem linii granicznej na  piasku, gdy przychodził do ujawniania i zwiastowania przeciwko fałszywym religiom i ruchom, takim jak WCC. Ale w roku 1952 i w latach sześćdziesiątych Graham opuścił swoją silną doktrynalną postawę i zawarł sojusze nie tylko z WCC, ale także z Watykanem . Dzisiaj słusznie uznajemy Billy’ego Grahama za ojca Ruchu ekumenicznego z Laodycei . W 2018 r. Globalna grupa Światowa Rada Kościołów jest dumnym partnerem z Nierządnicą Babilonu, gdy stara się głosić ewangelię George’a Sorosa o otwartych granicach i przymusowych nielegalnych migrantów. Możesz znaleźć dziesiątki artykułów i filmów pokazujących, jak Papież Franciszek naucza o zmianach klimatu , dobrobycie, wojnie nuklearnej , redystrybucji majątku lub jakimkolwiek innym temacie sprawiedliwości społecznej (komunizmie), jaki możesz wymyślić. Ale nigdy nie usłyszysz, jak głosił ewangelię łaski Bożej, że ludzie, którzy ją stracili, mogą być zbawieni. Nie jeden raz. Ale usłyszysz, jak Francis mówi, że “osobisty związek” z Jezusem Chrystusem jest ” niebezpieczny i szkodliwy “. 

Światowa Rada Kościołów powiedziała, że ​​współpracuje z watykańskim  wydziałem  ds. Promowania integralnego rozwoju społecznego w przygotowaniu konferencji, która odbędzie się w dniach 17-20 września (znów wrzesień) w ramach trwających prac nad “budowaniem pokoju i migracją”. Generał WCC, Rev Olav Fykse Tveit powiedział, że  spotkanie  to będzie “bardzo użytecznym i znaczącym warsztatem, by poznać nieco ” problemy ksenofobii jako wyrazu populizmu, a także jego związków z rasizmem, konfliktami i przemocą w krajach na całym świecie”.

 

Tak więc wymieszanie religii i jeszcze większy najazd Islamu i nasze z tym obawy, kiedy patrzymy na zachód, oni zdefiniuja jako ksenofobię….

 

We wrześniu ubiegłego roku Watykan rozpoczął dwuletnią kampanię mającą na celu zmianę opinii ludzi na temat imigrantów i zachęcenie ich do przyjęcia na całym świecie bardziej przyjaznego nastawienia.

“Bracia, nie wolno nam bać się dzielić podróżą! Nie możemy bać się dzielić nadzieją! “, Powiedział człowiek o jakże dobrze dobranym marketingowo pseudonimie.

 

świat-rada-kościołów-wcc-watykan-katolicki-kościół-billy-graham-nielegalny-imigranci-imigracja-otwarte granice

ŚWIATOWA RADA KOŚCIOŁÓW OGŁOSIŁA WSPÓLNE PRZEDSIĘWZIĘCIE Z WATYKANEM, ABY WSPÓŁORGANIZOWAĆ SPOTKANIE WE WRZEŚNIU NA TEMAT “MIGRACJI, KSENOFOBII I POLITYCZNIE MOTYWOWANEGO POPULIZMU”.

 

 

BILLY GRAHAM, OJCIEC WSPÓŁCZESNEGO RUCHU EKUMENICZNEGO

billy-graham-false-gospel-church-laodicea-Catholic-church-pope-john-paul-mormons-wideness-nteb

Oglądaj i słuchaj, jak Billy Graham w swoich własnych słowach pokazuje stały slajd w Laodycejskie apostazje

Globalna sieć  charytatywnych organizacji charytatywnych Caritas Internationalis zainicjowała kampanię w celu promowania świadomości i działań w imieniu migrantów i uchodźców, pomagając im w nawiązywaniu kontaktów z lokalnymi społecznościami. Według Caritas projekt powstał w  odpowiedzi  na częste wezwania papieża Franciszka do “kultury spotkania”.

Nasz świat “nie stoi w obliczu kryzysu migracyjnego, ale kryzysu globalnej solidarności” – powiedział Caritas na swojej  stronie internetowej . “Bądź częścią ogólnoświatowej kampanii, aby dotrzeć do migrantów, zmienić postrzeganie, otworzyć serca i umysły i wzmocnić więzi, które nas wszystkich łączą.”

ZADEKLAROWANYM CELEM PROJEKTU JEST RZUCIĆ ŚWIATŁO NA WYZWANIA I EFEKTY MIGRACJI NA KAŻDYM ETAPIE PODRÓŻY, ABY WYWOŁAĆ “ZMIANĘ MYŚLENIA” W TEJ KWESTII.

 

Częścią tej zmiany w myśleniu jest rozproszenie powszechnych ” mitów  o migracji”, deklarowała organizacja, przed wyłożeniem “pewnych wspólnych mitów dotyczących migracji i faktów kryjących się za mitami”.

Przypominam, że część polskich pastorów popiera inicjatywę Franciszka. Po prostu ludzie nierządnicy w przebraniu. Wilki w owczej skórze.

 

Caritas twierdzi, że te mity obejmują ideę, że migrantów jest więcej niż kiedykolwiek wcześniej, że migranci żyją z zasiłków socjalnych i kradną miejsca pracy od obywateli, że zamknięcie granic powstrzyma przepływ imigrantów i że “ludzie z biednych krajów migrują do bogatych”.

TAK TO WYGLĄDA, GDY MILIONY MIGRANTÓW PRZYJEŻDŻAJĄ DO TWOJEGO KRAJU

Jeśli WCC i Watykan odniosą sukces, tak będzie wyglądać przeciętny dzień w Ameryce lub w Twoim kraju. Sprawią, że ​​poczujesz się w środku niepewnie.

Sam papież wystawił swój ciężar moralny na krucjatę proimigracyjną, często mówiąc o pozytywnej stronie migracji. W ubiegły czwartek Franciszek wezwał do “zmiany sposobu myślenia” w odniesieniu do imigracji, nalegając na komunikat, że migranci nie stanowią zagrożenia dla społeczeństwa, ale raczej źródło wzbogacenia.

 

 

Papież starał się również przeciwdziałać negatywnej narracji o masowej  migracji , wzywając do zmiany priorytetów i mentalności.

“To wymaga zmiany sposobu myślenia” – powiedział. “Musimy przejść od uważania innych za zagrożenie dla naszego komfortu, aby docenić je jako osoby, których doświadczenie życiowe i wartości mogą w znacznym stopniu przyczynić się do wzbogacenia naszego społeczeństwa. Aby tak się stało, naszym podstawowym podejściem musi być spotkanie z drugim, przyjęcie, poznanie i uznanie go “- powiedział.

Ok panie Begoglio. Ok pastorkowie na usługach Watykanu (nie piszę tu o pastorach Boga), to poznajmy prawdę:

 

 

 

 

 

 

Wierzę i słyszałem od polskich imigrantów, że są spokojni muzułmanie, tak jak bywają dobrzy księża. Ale prawdą jest, że przyrost naturalny w krajach Europy zachodniej rdzennych mieszkańców jest ujemny. Prawdą jest niezaprzeczalną dominacja Islamu a nie chrześcijaństwa.

Nie dajcie się nabrać na infantylne hasełka ludzi nierządnicy i bestii.

 

 

 

Updated: 18 czerwca 2018 — 21:53

3 komentarze

Add a Comment
 1. Dobrze, że od czasu do czasu pojawiają się np. takie filmiki w sieci, w których przeciwstawia się słowo kontra czyny:
  Nacisk na jedność ze światem

  1. Na tym samym kanale jest inny ciekawy filmik pt. Kiedy Jezabel i Achab ponownie się jednoczą
   https://www.youtube.com/watch?v=E20UTBVmwlg
   Poruszał Pan kiedyś tematykę ducha Jezabel we współczesnym swiecie, więc może taka analiza przypadnie Panu i czytelnikom do gustu. Chociaż na pierwszy rzut oka nie wygląda, ale treść wykładu pasuje do poruszanego tematu.

 2. A jedni pragną tylko więcej i więcej władzy…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: