Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pożar u Diany ugaszony.

Diagnoza była wczoraj fatalna: nieprawidłowe przepływu w tętnicy mózgu dziecka i miało być cesarskie cięcie.

Dziś rano Diana była u innego lekarza i powiedział że wszystko jest prawie w normie.

Tak więc albo cud, albo pomyłka pierwszego lekarza  ale byłaby to mocna pomyłka.

Jakby nie było Chwała Bogu.

Tak czy owak proszę o modlitwę za Dianę i dzieciątko.

Jak widzimy modlitwy są bardzo ważne.

 

Chwała Panu Jezusowi.

 

Wam dziękuję za modlitwy.

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 7 czerwca 2018 - 20:36

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Karol "Szulwik" Szulawiak

  Bój Jahwe jest wielki, nie to co inne bożki, jakieś papieżaki, maryjki, benbeny hinnczyki i inne bożki, pic na wodę fotomontaż

  1. Karol "Szulwik" Szulawiak

   ojej, miało być oczywiście “BÓG JAHWE JEST WIELKI” . Bóg, nie bój. znaczy jest taka książki wielki bój, ale to akurat nie ma tutaj znaczenia 😉

  2. Pewnie przez przypadek ,ale postawiłeś boga JHWH w jednym szeregu z “innymi bożkami”przepraszam że cię poprawiam ale powinieneś napisać po prostu” bożki”,bez “inne”. Bóg najwyższy Ojciec jest w Piśmie nazwany El. Melchizedek, król Szalemu, wyniósł chleb i wino; a był on kapłanem Boga Najwyższego (EL ELJON), błogosławił Abrama, mówiąc: Niech będzie błogosławiony Abram przez Boga Najwyższego (EL ELJON), Stwórcę nieba i ziemi! Niech będzie błogosławiony Bóg Najwyższy (EL ELJON), który w twe ręce wydał twoich wrogów! Abram dał mu dziesiątą część ze wszystkiego.
   Rodzaju 14:18-20 W oryginale w miejscach w których występuje tłumaczenie Bóg Najwyższy jest właśnie El Eljon a nie JHWH, które jest imieniem danym Izraelowi.Tak więc Melchizedek czcił Boga Ojca bez pośredników tzw. Elochim (Bogowie-Anioły)Przez JHWH działali posłańcy Boży Aniołowie, w imieniu El Eljon -Boga Najwyższego.

   1. To nadinterpretacja, nawet przez mysl mi nie przeszlo by zrownywac jakies bozki z Bogiem Jahwe, co mozna latwo wywnioskowac z kontekstu mojej wypowiedzie.

 2. Kiedyś byłem świadkiem spektakularnego działania modlitwy. W odpowiedzi na modlitwy Bóg zesłał…. chorobę.
  Człowiek trafił do szpitala. Przeleżał tam dwa tygodnie i cały ten czas poświęcił na przeanalizowanie swojego życia.
  Jego słowa: “Nie wierzę w Boga ale to co się stało to był palec Boży. Muszę coś zrobić z tym swoim życiem, wyhamować, zmienić się. To jest znak dla mnie”.

  Niestety jakieś 2 tygodnie później dowiedziałem się, że powrócił do starego stylu życia i niestety nadal w nim tkwi.

 3. Mój ojciec też miał taki cud, z diagnozy guza na płucu wielkości mandarynki, do diagnozy płuca bez zmian – w innym szpitalu.
  Modlić się i ufać trzeba ale poza modlitwą nie można pozostawać biernym, dlatego samemu o siebie trzeba walczyć z pomocą Boską. W tym przypadku, diagnoza innego lekarza była dobrym pomysłem (którą potwierdził bym jeszcze u trzeciego).

 4. Chwała Panu Jezusowi!
  Za Jego wierność,miłość,opiekę nad nasza kochana siostrzyczka i maleństwem.
  Niech nasz Pan będzie uwielbiony.

 5. Jak dobrze…oby było tylko lepiej! 🙂

 6. Trzymaj się dzielnie Diana, gdy prosimy Ojca o chleb to przecież nie da nam kamieni.
  Modlę się o zdrowie Twoje i maluszka.

 7. Chwała Bogu, bardzo się cieszę ☺️ Dużo zdrówka dla ciebie Diano i dziecka.

 8. Chwała Panu.
  Diana,wołam za Wami.

 9. Cieszę się 🙂 Modlitwa ma wielką moc.

  Mam nadzieję,że moje zadawanie pytań (może częste) nikogo nie denerwuje,ale jestem w trakcie dyskusji z pewną katoliczką m.in na temat dogmatów maryjnych. Jednym z dogmatów jest to,że Maria urodziła Boga. Niby wiadomo,że Bóg nie może mieć matki,bo sam jest stworzycielem wszystkiego,ale jej argument jest taki,że Maria została nazwana “Matką Pana” a “Panem” był nazywany Bóg. Czy więc ten dogmat jest właściwy?

 10. Dobrze, że poradziliście się drugiego lekarza. Każdy lekarz jest zwykłym człowiekiem a często niedouczonym, potrafią ze zdrowego zrobić chorego nie patrząc na cierpienie ludzkie, kto nie wierzy niech w ten sam dzień zrobi badania krwi w różnych labolatoriach, to się przkona, wyniki potrafią bardzo się różnić.
  Uznaję tylko medycynę ratunkową, te ich wydzwanianie do ludzi żeby robili profilaktyczne badanie służy tylko do robienia sztucznego tłoku i nabijania kasy za zabiegi i operacje ( bo na tym zarabiaja najwięcej).
  Diano dziekujmy Bogu za zdrowego dzidziusia i serdecznie gratuluję.

  1. Karol "Szulwik" Szulawiak

   bo naszym lekarzem jest Bóg Jahwe, On nas stworzył i wie jak nas uleczyć i to u Niego powinniśmy robić profilaktyczne badania ;). Przestrzegać Jego prawa i czcić Go w duchu i w prawdzie a On się zajmie resztą przez swojego syna Jeszua.

 11. To było tak: w szpitalu troje lekarzy oglądało to usg i stwierdzili, że przepływy są nieprawidłowe. Koniecznie chcieli mnie natychmiast ciąć. Ja od razu wiedziałam, że potrzebuję trochę czasu na modlitwę. Zdecydowaliśmy z mężem, że jedziemy do drugiego szpitala i tam już kolejne badania wychodziły coraz lepiej. Można mówić, że to było chwilowe zaburzenie. Ale równie dobrze mogę sądzić, ze to Bóg zadziałał, dzięki Waszej modlitwie, za co serdecznie dziękuję.
  Tak więc, rycerze Boży, nie lekceważcie potęgi modlitwy!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish