Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sąd Apelacyjny odrzucł próbę wniosek ateisty o usunięcie “In God we trust” z amerykańskiej waluty

Ohio – federalny sąd apelacyjny odrzucił nieustające próby ateisty, aby hasło “In God We Trust” usunięto z amerykańskiej waluty, stwierdzając, że drukowane wyrażenie nie jest wymuszone i nie zgadza się z orzeczeniem sądu niższej instancji, że skarżący  ma wiele alternatyw dla gotówki, jeśli motto tak bardzo go niepokoi.

Skarga skarżących nie twierdzi, że ktokolwiek kiedykolwiek przypisał im to motto. A Sąd Najwyższy usilnie zasugerował, że inskrypcja motto na walutę nie zmusza do mówienia “- napisał Sąd Apelacyjny w szóstym obwodzie.

 

Znam kilku ateistów i niemal każdy o ile nie wszyscy są po prostu obrażeni na Boga. Obrażeni choć nie wierzą. Nie wierzą, bo są obrażeni. Mają w sobie wiele goryczy i jakieś przykre doświadczenia, tak jakby diabeł nie istniał.

 

“Chociaż dostęp do rachunku kredytowego lub bankowego nie jest powszechny, żaden z powodów nie twierdzi, że jego sytuacja finansowa uniemożliwia dostęp do kredytu lub czeków. Skarżący nie twierdzili zatem, że brakuje im realnej alternatywy dla gotówki na angażowanie się w handel “- napisano.

Ateista Michael Newdow, który złożył wiele skarg kwestionujących mieszanie Boga i rządu, najpierw złożył skargę w południowym dystrykcie Nowego Jorku w marcu 2013 r., Potwierdzając, że motto narusza Klauzulę Ustanowienia Konstytucji Stanów Zjednoczonych jako słuącą do nawracania niewierzących.

 

Współczuje tym ludziom i o takich powinniśmy się modlić

 

Updated: 6 czerwca 2018 — 12:26

3 komentarze

Add a Comment
  1. Przecież to już tam było setki lat, jeśli się nie mylę…że też ktoś się dopiero “obudził”…ale w sumie nie sądzę żeby to był przypadek…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: