Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szczepionki – jedną z form depopulacji – Prof. zw. dr hab. Stanisław Wiąckowski

Updated: 29 maja 2018 — 21:54

8 komentarzy

Add a Comment
 1. korzystając z okazji tematu:
  zbierane są podpisy pod obywatelską ustawą o m.in zniesieniu przymusowych szczepień oraz ułatwienia rejestracji NOPów
  można zebrać w domu i po najbliższych znajomych i wysłać 😉
  potrzeba 100tys. do lipca.

  zapraszam na
  II MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ – 2 czerwca 2018 r. o godz. 12:00 – WARSZAWA

 2. Krzysztof żołnierz

  Krótki mój komentarz,odnośnie szczepień nie zaszczepiłem dziecka żadną szczepionką,nikogo nie namawiał ani nie zniechecam do szczepień,ale jako żołnierz zawodowy powiem tylko tyle,córka rozwija się w tempie takim że jestem w szoku,nigdy czegoś podobnego nie w widziałem a na pewno nie przy moim pierwszym dziecku,mało tego dziecko ma rok żadnego kataru,żadnej gorączki ,grypy,nic dziecko nie miało ,rozwija się świetnie często uśmiechniętej,wiecie dlaczego,bo system odpornościowy dziecka nie został uszkodzony przez badziewie jakim są szczepionki,ale nikogo nie zniechęcam kto chce niech szczepi,krzywdę zrobisz swojej dziecku to wtedy się przekonasz,pierwsze moje dziecko dostało wszystkie szczepionki na rotawirusy,pneumokoki,i wylądowało w Prokocimiu w Krakowie,ale chciałem jak najlepiej ufałem lekarzom,ale dwa razy nie popełniał tego samego błędu,mam sąsiada żołnierza mieszka podemną ma dziecko z autyzmem powiedział że to po szczepionce na odra świnka różyczka,miałem podwładnego powiedział mi też że jego braciszek ma autyzm,dopóki jestem żołnierzem będę uświadamia tych co chcą wiedzieć,przychodzą to im odpowiadał,lepiej niech ministerstwo zdrowia nie próbuje narzucać wojskowym żeby szczepili swe dzieci,bo im się to czkawkom odbije.

  1. dzięki za ten komentarz a Detektywowi za link. Z Bogiem.

  2. jak w takim razie nie szczepić, kiedy sanepid nakłada kary finansowe?

   1. Krzysztof żołnierz

    Sanepidowi odpowiadał em na pisma,sam zadawałem pisemne pytania 50 dokładnie dostępne na internecie jeśli mi nie udziela odpowiedzi lecz dadzą wymijajáce to wtedy mam podstawa doprowadzić ich w sądzie do przegranej,za nie przekazani mi dogłębnych informacji,sanepidowi odpowiedzialne na 4 pisma oczywiście zbierajcie kopie wszystkiego co wysyłacie,oczywiście wszystko za podwierdzeniem odbioru,jak każą wam się zwrócić do innych instytucji o odpowiedzi na nurtujące was 50 pytań napiszcie,itd.. Odpowiadać na wszelkie pisma w razie pytań admin poda wam namiary do mnie.

  3. Ojej, jak fajnie że twoje dziecko się rozwija tak dobrze! 🙂 Trzymajcie się, nawet gdyby sanepid się chciał do was przyczepić!
   Dużo zdrowia dla córeczki i dla reszty rodzinki!

 3. Zobaczcie proszę do czego ten człowiek namawia:
  https://www.youtube.com/watch?v=PeX5OdGMOrQ

  Aż się ciśnienie podnosi!! Jestem wstrząśnięta ilu młodych ludzi się na to godzi w komentarzach. Zawsze zastanawiało mnie to, czy ten człowiek świadomie prowadzi młodzież na zatracenie i zarabia na nich, czy jest nieświadomy, że popełnia ogromny grzech. Wydaje mi się, że raczej to pierwsze…

  🙁

  1. W sumie nie wiem, jak to skomentować… aż dziw bierze, że ludzie są na to chętni…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: