Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 24.05

Podczas biblijnego Wielkiego Ucisku chrześcijanie wrócą do czasów apostolskich spotykając się w domach lub w plenerze, ponieważ wszystkie kościoły będą w ekumenii.  Już dzisiaj wszystkie denominacje tzw protestanckie (nieprotestujące) są zinstytucjonalizowane. Spotykanie się po za kościołami będzie zakazane.

 

 

 

Zaktualizowane: 24 maja 2018 - 17:41

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tez mam takie odczucia, ze z chrzescijanami będzie jak w quo vadis (film z 1951 roku ostatnio ogladalem na youtube) . A najlepszy numer to bedzie jak ostatnia bestia okaze sie odrodzone imperium rzymskie. Tak jak za czasow Jezusa 🙂

 2. Poznanie Prawdy

  Adminie a co sądzisz o IPPtv o którym teraz głośno i wielu się burzy, mówi że to sekta, agenci Ameryki i Izraela.. W sumie to słowo agent jest zbyt często używane.

  1. z agenturą jest taki problem, że żaden agent się do tego nie przyzna, a więc możemy tylko powiedzieć, że są jakieś poszlaki. Tak są poszlaki w postaci jego wizyt w USA oraz popieraniu Trumpa.
   Chojecki mocno atakuje KRK tak, jak Żydzi, ale nie atakuje Izraela.
   Moim zdaniem Paweł nie jest z całą pewnością narodzony na nowo.

   1. Poznanie Prawdy

    No niestety to jego wada, najgorsza jest ta 100% pewność że ich kościół zostanie porwany w czasach końca. Ogólnie na początku działalności wydawali się być wzorem do naśladowania, ale popadli strasznie w skrajności swoimi teoriami. Szkoda, ale nadal jeden z bardziej interesujących kościół w Lublinie, bo dużo się u nich dzieje. Ale to bardziej obserwacja ich na YouTube. Stworzyli sobie wirtualny kościół protestancki (powinno być takich więcej), który oglądają z całej Polski, a nawet z zagranicy.
    Co do bycia agentem, fakt trudno potwierdzić. Szczególnie, że nie wydaje się być agentem (raczej utrzymuje się z datków widzów), chociaż kto wie może mieć jakąś umowę wykonać robotę dla ciemnych grup interesów i przenieść się do USA albo dostaje od nich wpłaty na konto. Ale co ciekawe o agenture teraz można podejrzewać każdego, nawet tego co się uwolnil w jakiś sposób od systemu (co jest skrajnością).

  2. IPP to lobbyści syjonistów.Są zaślepieni bezwarunkową miłością do USA,przedstawiają ten kraj jako wzór cnót i chrześcijaństwa nie dostrzegając licznych zbrodni tego imperium zła-o czymś to świadczy.Warto zwrócić uwagę na słownictwo pseudopastora.W Biblii pisze,żeby żadne nieprzyzwoite słowo nie wychodziło z ust naszych.A jak się wyraża Chojecki ? To nie jest pasterz,raczej zwodziciel.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish