Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę za rodziców Anity.

„Dobry Boże, proszę o otwarcie ich serc i umysłow na prawdę Słowa Bożego, o łaskę zbawienia i Ducha Świętego by ich prowadził na sciezke sprawiedliwość. Proszę także o uzdrowienie duchowe oraz fizyczne w związku z chorobą nowotworową taty. Wlej dobry Boże w nich Swoją miłość, pokój, okaz Swoje miłosierdzie i litość. Proszę o to, w cudowne Imię mojego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Ani”

 

 

 

 

Updated: 22 maja 2018 — 16:47

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Hej. Pomodliłem się! Nie jesteś sama 😉

  1. Damiano, cieszę się, że napisałeś pierwszy komentarz na potwierdzenie wsparcia modlitewnego naszej siostry w wierze. Muszę przyznać, że tak zaabsorbowała mnie dyskusja o Prawie Bożym, że zapomniałam o najważniejszym, miłości do bliźniego i modlitwie w potrzebie. Chwała Chrystusowi!

   1. No właśnie coś pusto mi było w komentarzach a Anita być może czekała na odpowiedź 😉

 2. Hej Anito, ja też się pomodliłam aby wesprzeć twojego tatę. Wiem z własnego doświadczenia jak trudno jest rodzinie podtrzymywać na duchu ukochaną osobę w walce z chorobą nowotworową. Wierzę, że Chrystus szczęśliwie przeprowadzi was przez przez chwilową burzę w waszym życiu. Niech Będzie pochwalony Bóg Święty i Prawdziwy!

 3. Ja też się pomodlę! 🙂 Oby twoi rodzice wyzdrowieli oraz z Jego pomocą byli jeszcze lepszymi i szczęśliwszymi osobami 🙂

 4. Dziękuję Kochani! Niech Wam Pan Bóg pobłogosławi!

  1. Daj znać czy się coś zmieniło. Pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: