Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież do mnichów buddyjskich, od których otrzymał świętą księgę: dajmy światu świadectwo pokoju

 

Biblijna prostytutka raz za razem pokazuje swoje prawdziwe oblicze nierządu.

 

Podczas krótkiej audiencji Franciszek zachęcił do wzajemnego szacunku między wyznawcami obu religii. Zachęcił też do dawania świadectwa o pokoju, sprawiedliwości i ludzkiej godności.

 

Franciszek spotkał się  z buddyjskimi mnichami z Tajlandii. Podczas krótkiej audiencji podziękował im za świętą dla buddystów księgę, którą przetłumaczyli na język współczesny mnisi ze świątyni Wat Pho w Bangkoku.

 

“ Moim gorącym pragnieniem jest – powiedział Papież. – aby buddyści i katolicy pogłębili swoje relacje, wzrastali we wzajemnej znajomości i szacunku swych tradycji duchowych, aby zaoferować światu świadectwo wartości takich jak sprawiedliwość, pokój i obrona ludzkiej godności. Raz jeszcze dziękując za to spotkanie, modlę się dla was o Boże błogosławieństwo radości i pokoju. ”

 

Drzwi kościoła imperium Rzymu otwarte są także dla szamanów, judaizmu, Islamu i wszystkich religii przeciwnych Bogu Jedynemu.

 

Kiedy czytamy takie newsy w pełni rozumiemy dlaczego kościół ten nazywa się wielką wszetecznicą.

 

Updated: 16 maja 2018 — 16:50

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Mnie ciekawi tylko, co oni zrobia kiedy ludzia przestana to tolerowac, wyjda na ulice i zrobia porzadek. Wedlug mnie jedyna szansa to wybicie wszystkich wrogow Boga w pien i oddawanie czci Stworcy. Niestety patrzac na dzisiejsze spoleczenstwo jest to niemozliwe

  1. rozumiem, że jest to prowokacja…
   Żaden Chrystusowiec nie zabije nikogo dla wiary. To nie ta religia.

   1. W takim razie pisane jest mi piekło

    1. Najmilsi! Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan. Rzym.12:19

     Zemsta należ tylko i wyłącznie do Boga. Chcąc się mścić samemu, stawiasz samego siebie na równi z Bogiem. To pycha, a pycha kroczy przed upadkiem.

     1. W sumie to też jest bałwochwalstwo, bo zabierając przywileje należące tylko do Boga czcisz samego siebie.

      1. Tu chodzi o cos innego, musialem sie urodzic w polsce i widze jak moi rodzice tyraja za 2000zl a ja sam nic z tym nie moge zrobic. Zaluje ze nie jestem muzulmaninem. Myslalem ze bede zbawiony ale widze ze jest to za trudne. Nienawidze tego kraju i tych smieci bo ludzmi ich nie nazwe.

       1. Zawsze możesz przejść na islam, ale zbawienia za mordowanie niegodziwych ludzi nie osiągniesz. W absolutnie żaden sposób nie zbawisz się sam!

        1. Przyprowadźcie tutaj moich wrogów, którzy nie chcieli, abym nad nimi panował, i pozabijajcie ich w mojej obecności. Jezus Chrystus (Łk 19, 27)

         1. Pan Jezus posługiwał się metaforami a nawet prowokował jak z bogartym mlodzieńcem. Trzeba znać język literacki.
          Pan Jezus też mówil o gorszącym oku lub ręce, żeby odciąć…

        2. Jakub zacytował już powyżej słowa Boga o tym, że pomsta nalezy do Niego. Dlaczego dziwi kogokolwiek, że skoro Bóg daje życie, może je odebrać?

       2. Buzz, skąd wiesz, których ze swoich wrogów Bóg chce jeszcze nawrócić?
        Choćbyś miał IQ jak Leonardo Da Vinci i mądrość jak Salomon, to i tak nie odczytasz ludzkich serc.

        1. Jak wydlubanie oka i odciecie reki gwarantuje zbawienie to moge to zrobic

 2. Tego typu relacje są bardzo poznawcze i bliskie…szatanowi.

  1. Dziękuję że to spostrzegłeś…

 3. cieszmy się, bo przyszlo nam zyc w czasach ostatecznych. To jest przywilej bo niedługo to wszystko co złe, skończy sie

 4. Buzz, czemu wyciagasz z kontekstu werset. Opowiesc jest o władcy i minach podarowanych sługom. I w tym kontekście wedlug swych słów sługa został osądzony, z posiadanej wiedzy o swym władcy, czyli Bogu. A Bóg nie ukrywa co zrobi z grzesznikami, ktorzy odrzucają jego dary i panowanie. Bog każe swym aniołom powyrywac chwasty, powycinac gałązki bezowocne i w ogień wrzucić. Nie nam – ludziom – każe zabijac ludzi. Do niego pomsta należy. On sie z nimi rozprawi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: