Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Satanistyczne przesłanie w Avengersach.

Tytułem wstępu do tego tekstu nie mojego autorstwa, ale w moim stylu i gatunku.

To zwolennicy prawa Bożego w tym szabatu ujawniają zamysły szatana, a nie niedzielni pastorzy. Autor tekstu Piotr Petros podobnie jak ja uważa ważność całego dekalogu łącznie z 4 przykazaniem.

Niedzielni pastorzy są zaszyci w swoich kościołach nic sobie nie robiąc ze zła tego świata, ponieważ oni w znacznej części współpracują z Rzymem.

 

_________________________

 

Avengers to grupa „super bohaterów”, którzy w umysłach młodych ludzi programowani są jako ratujący świat przed złem. Bo po co uczyć dzieci o Bogu, który ratuje nas przed złem każdego dnia, kiedy można kreować kult tego typu idoli próbując postawić ich o wiele wyżej od samego Boga.

Ich „super moce” (które zakrawają o magię) teoretycznie przyczyniają się do czynienia dobra i ratowania ludzi przed złem. Szkoda, że dzieje się to przemocą, scenami brutalnej walki i akcji w której człowiek czuje się jak w pędzącym bez hamulców pociągu. I młodzi ludzie tak właśnie widzą sprawiedliwość. Jako bezustanną walkę na pięści, oraz poleganie tylko na sobie. Bo kto inny może wprowadzić sprawiedliwość jeśli nie nasza zaciśnięta pięść?

Aktorzy odgrywający rolę Avengersów w ramach akcji marketingowej (lub z innego powodu) zdecydowali się wykonać sobie tatuaże. Osobiście uważam, że wizyta w domu dziecka, lub zbiórka pieniędzy na cel charytatywny była by bardziej korzystna i bardziej pasowała by do tego typu „super bohaterów”, którzy w tym przypadku promują tatuowanie się. Niezbyt dobry wzór dla dzieci i młodzieży.


Gratuluję przy okazji Markowi Ruffalo, który (prawdopodobnie pomimo sporej presji ze strony swoich kolegów z planu) nie wziął udziału w tym przedsięwzięciu.

Przy okazji polecam Wam świetny i jednocześnie bardzo wstrząsający film oparty na faktach z jego udziałem, pod tytułem „Spootlight”. Film porusza sprawę masowych przypadków pedofilii w Kościele katolickim. W 2016 roku zdobył Oskara w kategorii najlepszy film. W naszym kraju z wiadomych powodów było o nim bardzo cicho, a media które były zmuszone poinformować o tym jaki film zdobył Oskara podały informację, że „film opowiada o przypadkach pedofilii w Bostonie” – poinformował Teleexpress. Zapomniano wspomnieć (tutaj ponownie z wiadomych powodów) że dotyczą one księży Kościoła katolickiego.

Wracając do tatuażu, co Biblia mówi na temat? „Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!” (Kpł 19:28) W dzisiejszych czasach tatuaże zazwyczaj mają mroczny, lub wręcz demoniczny charakter i jest to w pewnym sensie „modne”. Gdyby Bóg chciał obdarzyć naszą skórę jakimś wzorem, lub wizerunkiem, zapewne byśmy się tacy urodzili Co Biblia mówi na temat naszego ciała? „Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie? Za wielką bowiem cenę zostaliście nabyci. Chwalcie więc Boga w waszym ciele!” (1Kor 6:19). Można to porównać do sytuacji gdy ktoś bez waszej zgody namalował by jakiś znak na waszym domu. Na pewno taka osoba została by oskarżona o naruszenie prywatnej własności. Idąc dalej tym torem, gdyby ktoś namalował jakiś wzór na budynku kościoła, wtedy taka osoba nie tylko została by oskarżona o naruszenie prywatnej własności, ale o profanację świętego miejsca. Wiemy doskonale, że „Bóg nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką” (Dz 17:24) ale w nas poprzez Ducha Świętego. Więc o ile bardziej dotyka Go sytuacja gdy bez Jego zgody malujemy coś na Jego własności, w której mieszka Jego Duch?

W przypadku tego tatuażu od razu rzucają się w oczy dwa symbole nałożone na siebie. Pierwszy z nich to cyfra 6, drugi z nich to niedokończony pentagram, jednak strzałka sugeruje, że ta linia postępuje dalej. Czyżby oznaczało to, że znak szatana wychodzi na ostatnią prostą? Być może. Wszystko co obserwujemy na tym świecie na to wskazuje, ale jest to linia prosta ku jego zagładzie. Dlatego też „pała wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu” (Ap 12:12)

Odnośnie znaku szatana, to moim przekonaniu, tak jak znakiem pomiędzy nami a Bogiem jest siódmy dzień tygodnia, czyli Szabat, ponieważ Bóg mówi wyraźnie „Przestrzegajcie pilnie moich szabatów, gdyż to jest znak między Mną a wami dla wszystkich waszych pokoleń, by po tym można było poznać, że Ja jestem Pan, który was uświęcam.” (Wj 31:13) Tak też znakiem szatana musi być coś skrajnie przeciwnego, czyli dzień kultu religijnego jakim jest pierwszy dzień tygodnia (niedziela). Zakaz handlu, a co za tym idzie nie tylko przymusowy szabat (czyli odpoczynek) niedzielny, ale jednocześnie przerzucenie większej ilości pracy na prawdziwy Szabat, czyli sobotę jest dowodem na to, że znak szatana wychodzi na ostatnią prostą wykorzystując do tego władzę polityczną przez którą zawężany jest nasz wolny wybór.

Dla tych, którzy w tym momencie pomyślą, że znakiem szatana jest chip pod skórą, dodam tylko, że gdyby tak było to karta zbliżeniowa również była by takim znakiem. To zasłona dymna która ma za zadanie odwrócić nasz wzrok, ponieważ zarówno płacenie kartą, jak i chipem, czy czymkolwiek innym nie łamie żadnego przykazania Dekalogu. Natomiast obowiązek święcenia niedzieli łamie najdłuższe przykazanie Dekalogu jakim jest odpoczynek sobotni na cześć Stworzyciela….

Tak czy inaczej tatuaż jest bardzo wymowny, i zapewne teraz będzie kopiowany przez całą masę ludzi chcących stać się jednym z Avengersów… Ktoś musiał ten kształt zaprojektować, i dziwnym zbiegiem okoliczności znajdują się tam właśnie te dwa symbole. Również wykonawca tego „dzieła” posiada ciekawą koszulkę hardrockowego zespołu Black Sabbath, którego nawet nazwa (nie mówiąc o twórczości) nawiązuje do satanizmu. Scarlett Johansson wykonuje na tym zdjęciu satanistyczny gest „rogów”, dziś również bardzo popularny. Tak się promują „bohaterowie” młodego pokolenia, które kiedyś będzie tworzyło naszą przyszłość.

Osobiście dziękuję za takich „super bohaterów”. I pomimo, że Jezus w tych skażonych przez szatana czasach nie cieszy się taką popularnością, wybieram Jego, Jego super Moc, i Jego Szabat, który wypada… już w tę sobotę! 

Życzę Wam, żebyście chronili swoje dzieci przed tego typu „idolami”, przedstawiając im żywego Boga, oraz tego który specjalnie dla nas wyzbył się boskości, aby cierpieć prześladowanie, poniżenie, a nawet oddać za nas swoje życie. On nie potrzebuje żadnych symboli składających się z kółek i kresek a swoją Mocą i charakterem przewyższa wszystkich ludzkich idoli razem wziętych. Amen!

Piotr Petros

____________________

Proszę wszystkich czytelników, którzy są członkami zborów różnych denominacji, abyście usilnie modlili się o swych liderów.

Piszę to z troski o pastorów, gdyż wiem jak taka działalność narażona jest na ataki złego.

Módlcie się, aby mieli odwagę głosić Slowo Boże innym , aby Bóg im dodał wiary i chronił ich od Złego. Módlcie się o ich rodziny. To jest niewidzialna wojna.

Módlcie się, aby opuścił ich duch religijności, aby Duch Święty kierował ich poznaniem. Módlcie się o nich, aby byli Husami i Tyndalami swych miejscowości, żeby nie byli oportunistami i poprawnymi polityczni ludźmi bez odwagi.

 

 

Co do znaku bestii o czym wspomniał mój imiennik. Od dawna głoszę, iż nie będzie to tylko chip. Zresztą wcale nie będzie to chip. Według mojej oceny będzie to tatuaż elektroniczny zawierający dostęp do swego konta, doładowania w systemie bestii. Będzie on ściśle powiązany z łamaniem Prawa Bożego. Tutaj się zgodzę, iż prawdopodobnie będzie to miało związek z świętowaniem niedzieli. co już jak widzimy jest wprowadzane. Ale to nie wszystko. Pisuje o dochodzie gwarantowanym, który będzie bardzo ważnym tego elementem. Szatan kusil Pana Jezusa pozycja i bogactwem. Tak będzie i podczas Wielkiego Ucisku. Powiedzmy gwarantowane 5000 tys zł bez względu na to, czy pracujesz czy nie. W tym wszystkim wielką role będzie pełnił papież. Być może zarządzający z Jerozolimy.

Nie wiem kto będzie antychrystem i kto jest bestia, ale wiem, że na 100% będzie wymagane łamanie Prawa Boga.

 

 

 

 

Updated: 14 maja 2018 — 08:53

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Google ucina zasięgi stronom, które ujawniają prawdę o tym systemie, strony które niszczą w pył ich plany. Dlatego tu i na innych stronach od jakiegoś czasu jest mniej wyświetleń, komentów itp.

 2. Prawda jest najważniejsza

  Mamy piękne znamiona na ciele, piegi, kolor skóry, czasem blizny i przypominają o czymś.

  Znamię bestii to NA PEWNO łamanie PRAWA BOŻEGO. Nie wchodzę w szczegóły, bo troszkę mamy inne poglądy i zrozumienie. Lecz WIEM jedno PRAWO BOŻE jest nie zmienne i święte. JEZUS WYPEŁNIŁ i pokazał GŁĘBIĘ Starego Testamentu.

  TATUAŻ w STYLU właśnie KODU KRESKOWEGO.
  JUŻ WIELE lat temu w tym jest ukryte 6 6 6.

  Kod czy ten znak jest do szybkiej kontroli towarów i identyfikacji. Tak jak Artykuły sklepowe tak i my mamy być “TOWAREM”.

  Znamię na czole to grzech oczu i to na co patrzysz, za czym pożądasz Świat czy JEZUS CHRYSTUS. W Świecie cielesnym, identyfikacja TWARZY przejawia się motyw “OKO boga”.

  Znamię na ręce – > Twoje czyny i postępowanie wobec bliźnich i Boga przez SŁOWO BOŻE. W Świecie tatuaż, znak, logo, czip związane z łamaniem PRAWA BOŻEGO. Chodź nie wiem jak to będzie związane.

 3. Stanowczo polecam “Wonder Woman”.
  Głowna bohaterka Diana (wymowne imię) została przedstawiona jako rodzaj mesjasza dla ludzkości a jej oponent generał Ludnedorf został pokazany jako medium dla bożka Aresa (szatan).
  Polecam końcowy dialog pomiędzy Dianą i Aresem oraz końcową walkę pomiędzy nimi.
  Wprawny w symbolice widz dostrzeże, że w momencie zwycięstwa Diany zostaje odmieniony świat.

   1. to również zostało pokazane w najnowszym Avengers. Na koniec filmu a dokładnie po napisach gdy okazało się, że Avengers w pewnym sensie zostali pokonani na pomoc został wezwany kapitan Marvel.
    Okazuje się, że ów kapitan Marvel to kobieta której logo to ośmioramienna gwiazda.
    Czyli w nowej części można spodziewać się kolejnego wątku kobiety-mesjasza.

    1. byc może to wcale nie będzie ufo. odpowiedzią może być film Kod leonarda, w którym to jedynym potomkiem Jezusa jest kobieta z rodu Merowingów, który uważał się z kolei za potomków Jezusa.

 4. Antek, bedzie kims, za kogo tej osoby nigdy byśmy nie mieli. Chociaz sądze, ze bedzie to osoba, która bedzie nowym pionkiem w tej grze. Być może już zyje, tylko czeka na “swoją godzine”. Co do upadłych aniolow. Nie sadzicie ze one już nas odwiedzają? Czasami widze “gwiazdy” które się poruszają. Nie sadze aby to były satelity, ani demony.

  1. Wg Biblii anioły żyją wśród nas. Więc pewnie zarówno dobre jak i złe. Co do antka to już nic mnie nie zdziwi, ale wiem, że świat “łyknie” wszystko. Zwłaszcza, że antek będzie podawał się za boga i będzie rozdawał pieniądze, ziemię i władzę (chyba w Danielu to jest). Nie znam nikogo wśród swoich znajomych kto by nie chciał takiego boga…

   1. tak, to będzie raj dla ludzi zyjących czysto cieleśnie. A my, będziemy uważani za “innych”. Co zresztą sami wiemi, ze nimi jesteśmy. Bo ojczyzna do której chcę dążyc, nie jest stad

 5. zobaczcie to video:

  https://www.youtube.com/watch?v=WzZnkf0cxds

  cern chyba otworzyl jakiś portal, i widać ze wlasnie ta “poruszająca się gwiazda” w chodzi w niego, a potem znika. Chyba ze to fake

 6. Apropo “to nie będzie chip” weź pod uwagę że znamię bestii z Apokalipsy Jana w pierwszym rękopisie greckim wygląda następująco: XIC. I to że IC jest symbolem mikroczipa.

  1. W sumie to w tym tatuażu też możesz znaleźć symbole XIC. LOL

 7. Nie lubiłam nigdy tego typu filmów z aktorami…i w sumie niewiele straciłam…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: