Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Na 70 rocznicę powstania państwa Izrael zwycięstwo w Eurowizji 2018 odniosła wokalistka z Izraela.

Konkurs Piosenki Eurowizji  zwyciężyła Netty Barzilai z Izraela.

 

 

Jeśli miałbym odczytywać tę wygraną za pomocą symboli to owo zwycięstwo jest upadkiem obecnego Izraela:

Podobna sytuacja była z papieżem Franciszkiem.

 

Franciszek upada przed Królową Niebios w Częstochowie

 

 

Netta z Izraela. Tuż po swoim półfinałowym występie artystka spadła ze schodów

 

Teraz ciekawostka;

 

“Premier Izraela Benjamin Netanjahu pogratulował piosenkarce Netcie Barzilai zwycięstwa w Konkursie Piosenki Eurowizja i obiecał, że w przyszłym roku odbędzie się on w Jerozolimie.”

 

Sam tekst jej piosenki Toy,  jest przeciwieństwem nauk Boga Izraela:

 

Spójrz na mnie, jestem pięknym stworzeniem
Mam gdzieś twojego współczesnego kaznodzieję
Chłopcy witam na moim przedstawieniu, ja wam pokażę
Hej, Myślę, że zapomniałeś zasad gry
Ucieczki mojego pluszowego misia
Barbie ma coś do powiedzenia, hej
Moim rozkazem* jest żeby zostać sama
Zabieram ze sobą swojego pikachu
Jesteś tak głupi jak twój smartphone

Wonder Woman** nie waż się zapomnieć
Jesteś boska, a on jeszcze pożałuje
On jest tchórzem***
Nie jestem twoją (…)

Nie jestem twoją zabawką
Ty głupku
Sprowadzę cię do parteru, zmuszę żebyś patrzył na mnie
Tańczącą z moimi lalkami do bitu
Nie jestem twoją zabawką (cululoo)****

(Zwrotka 2)
N-n-n Nie jestem lalką (hebrajski)
n-n-n Nie jestem lalką
(…) Biją weselne dzwony
(…) Kasa i błyskotki człowieku
Mam gdzieś twoją kupę szmalu***** kochanie

Wonder Woman** nie waż się zapomnieć
Jesteś boska, a on jeszcze pożałuje
On jest tchórzem***
Nie jestem twoją (…)

Nie jestem twoją zabawką
Ty głupi chłopaku
Zniszczę cię, odliczaj czas
Tańczymy z moimi lalkami do bitu

(Bridge)
Wezmę cię teraz
Teraz ze mną chłopaku

(Outro)

(Nie jestem twoją zabawką)
Ty głupku
Sprowadzę cię do parteru, zmuszę żebyś patrzył na mnie
Tańczącą z moimi lalkami do bitu
Spójrz na mnie jestem pięknym stworzeniem
Mam gdzieś twojego współczesnego kaznodzieję
Nie twoja zabawka,Nie twoja zabawka, Nie twoja zabawka, zabawka
Nie jestem twoją zabawką, Nie twoja zabawka, Nie twoja zabawka, zabawka

tekstowo.pl

 

 

Narcyzm materializm, wulgarność, duch Jezebel, pogarda dla mężczyzn, drwiny z sług Bożych. Totalny nihilizm i bezprawie.

Wszystko to, co jest wszczepiane jako trucizna Polakom i innym narodom post słowiańskim.

 

Do równie wymownej symboliki doszło przed papieskiem oknem. Opisywałem to na starym blogu:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/wypuszczone-z-papieskiego-okna-goebie.html

 

 

Czy dziwi nas zwycięstwo piosenkarki z Izraela na 70 rocznicę powstania państwa Izrael? Mnie wcale. Cały przemysł filmowy i muzyczny jest w ich rękach.

 

Bóg jednak jest cierpliwy, tak jak cierpliwy był dla północnego Izraela, który upadł. Następnie był cierpliwy dla południowego Izraela królestwa Judy.

Czas łaski powoli się kończy.

 

Updated: 14 maja 2018 — 16:35

9 komentarzy

Add a Comment
 1. w necie”Gwałtowne starcia w Strefie Gazy” .Natomiast co do nagrania z eurowizjon ,na pewno Izrael miał ,ma lepszych kandydatów do występu ale dopuszczono owy utwór ową piosenkarke raczej celowo .Wierze jednak ze niecały Izrael jest w mocy złego .Bóg nie pozwoli na to

 2. Niby upadek komuny a tak naprawdę upadek Polski w 1989 r. no i w tym samym roku w nagrodę wygrana Miss World Aneta Kręglicka. Oni kochają symbolikę.

 3. Niestety,ale w Eurowizji już nie chodzi o muzykę a o politykę. Można zobaczyć sobie,jak kiedyś to wyglądało,to już minęło i nie wróci
  https://www.youtube.com/watch?v=tUH8VMBmXyk
  No i faktycznie patrząc na datę wygranej-wszystko nabiera sensu :/

  1. No niestety, niektóre dobre piosenki (czy to wokalnie, czy tekstowo, czy w obydwu tych aspektach) nie wygrały, aż szkoda…
   a ta pani umie śpiewać, tylko miała okropną piosenkę :/

 4. Ona najpierw została wybrana przez jakiś tamtejszy format typu wokalne talent show (który to format był też obecny w różnych innych krajach, ale tam ma największe sukcesy), a potem zrobiono jakby otwarty konkurs na piosenkę, że każdy kompozytor mógł zgłosić swoją propozycję i nawet dziewczyna zgłosiła kilka swoich kompozycji (bo sama pisze też muzykę i teksty, nie tak “zaangażowane”, ale jednak), ale żadnej z nich nie wybrano 🙁
  Wydaje się być bardzo kreatywną, miłą i utalentowaną osobą (umie śpiewać, choć tu niestety tego nie słychać…; poza tym odpowiedziała na krytykę tego “utworu” przez zeszłorocznego zwycięzcę, że i tak go lubi oraz że wysyła mu dużo miłości i wszystkiego dobrego, a także że docenia wszystkich wykonawców bez różnicy jaki gatunek muzyczny reprezentują), aż szkoda że nie ma lepszej piosenki…
  Co najciekawsze, “utwór” ten (notabene napisany przez dwóch facetów 😀 ) odnosi się do akcji #metoo, ale wyszło tu to wprost karykaturalnie, i jak ta pani umie śpiewać, to ta piosenka jest poniżej jakiegokolwiek poziomu…
  Aczkolwiek to jeszcze nic, Francja w tym roku wystawiła piosenkę ponoć zainspirowaną historią dziewczynki która urodziła się na jakiejś łodzi imigranckiej 😀 (podtekst imigrancki alert)
  Włochy miały coś podobnego, też z podtekstem około-politycznym ale wyszło im ciut lepiej bo nie epatowali tym aż tak…
  (tu link do tłumaczenia tekstu na polski: https://lyricstranslate.com/en/non-mi-avete-fatto-niente-nie-zrobiliście-mi-niczego-złego.html )
  Jeszcze w tym roku trzech wykonawców poruszało kwestię straty bliskiej osoby i tego, że choć to trudne, trzeba się z tym pogodzić (wiem coś o tym 🙁 ): gospodarz czyli Portugalia, plus jeszcze Węgry (ci poszli niestety w rock/metal, ale tekst mieli jeszcze dość dobry, tak przynajmniej wyszło komuś w tłumaczeniu: https://lyricstranslate.com/en/viszlát-nyár-żegnaj-lato.html ) i Niemcy ( link z tłumaczeniem na polski obok oryginalnego tekstu: http://www.tekstowo.pl/piosenka,michael_schulte,you_let_me_walk_alone.html )
  Do tego Rumunia (która nie zakwalifikowała się do finału), cytując wypowiedź kogoś w internecie: “Początek piosenki mówi o kimś zrezygnowanym, kto się poddał i nie widzi już celu w dalszej walce. Potem jednak wchodzi [piosenka] w bardziej pozytywne tony i mówi, że powinniśmy docenić świat wokół nas, otworzyć serca i wspierać się nawzajem, by nikomu nie przyszło do głowy się poddawać”, ktoś z zespołu nawet dodał swego czasu w jednym z wywiadów, że chodzi o to, żeby nie podchodzić do prób samobójczych, nie popełniać tego bo życie mimo wszystko potrafi być piękne…
  Jeszcze pani z Litwy śpiewała o miłości o której wiele osób marzy (choć pewnie nie zawsze się do tego przyznaje 😀 ), czyli takiej trwałej i na całe życie, aż do starości… czy jak to podobno określił polski komentator konkursu, że to piosenka “o pięknej miłości i nieuchronnej starości” 🙂
  link z polskim tłumaczeniem obok: http://www.tekstowo.pl/piosenka,ieva_zasimauskait_,when_we_re_old.html (jest jeszcze wersja piosenki wykonana po litewsku, ale w podobnym stylu z tego co widziałam tłumaczenie na angielski: https://lyricstranslate.com/en/kol-myliu-while-i-love.html )
  Z takich w miarę mądrze brzmiących tekstów to na razie wszystko, co mi się przypomniało 😀
  I nic ze wspomnianych przeze mnie utworów nie wygrało 😀 (najwyżej były Niemcy, bo chyba 4? miejsce…;+ dość dobra była podchodząca stylistycznie pod soul i gospel Austria, która była chyba na 3 miejscu, wokalnie dobrze i tekst też bez jakichś kontrowersji, ale występ trochę źle zaaranżowany… :/ )

  1. Moim zdaniem ta piosenka Izraela jest bardzo kiczowata i właśnie przez tego typu piosenki Eurowizja nigdy nie będzie traktowana na poważnie. W całym tym konkursie liczą się bardziej fajerwerki, show niż muzyka z wyjątkiem ubiegłorocznego zwycięzcy.
   Najbardziej podobała mnie się propozycja Austrii.

   Z piosenek o miłości to masz jeszcze od Hiszpanii.

   1. Mi się to nie podobało, aż szkoda było słyszeć jak talent wokalny tej pani się marnuje… :/

 5. “Sprowadzę cię do parteru”, jednak jak widać to ona została sprowadzona do parteru. Ponieważ “Bóg się pysznym przeciwstawia, a pokornym daje łaskę”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: