Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izrael przygotowuje się do wojny. Helikoptery ćwiczą na wzgórzu Golan.

Nie sądzę aby z Syria i Iranem była jakaś gra. Oni na prawdę chcą przejąć Syrię.

 

Updated: 11 maja 2018 — 09:40

4 komentarze

Add a Comment
 1. Podejrzewam, że jednak chcą zrealizować projekt Wielki Izrael z biblijnymi granicami. Paru sąsiadów przeszkadza, ale czy mogliby sobie zrobić lepszy prezent na 70 rocznicę, jak powiększyć terytorium?
  Boże broń przed uczestnictwem w tym ich marszu narodów na wzgórze Syjon, bo przeczuwam podstęp i prowokację. Po weekendzie będziemy mądrzejsi 🙂

 2. Izrael dąży do odzyskania swoich pierwotnych granic (w googlach można wyszukać jaki to obszar).

  Nie zgadza mi się tylko jedna rzecz, gdzie w tym wszystkim jest miasto Babilon, perła królestw, chluba chaldejczyków (IRAN)? Na ten moment jeszcze go nie ma, Saddam Husajn, który ponoć uważał się z wcielenie Nabuchodonozora II próbował odbudować starożytny Babilon ale go (Saddama) załatwili, ruiny Babilonu znajdują się w pobliżu Bagdadu, na googlach można poczytać o szczegółach.

  Zobaczcie sobie plany miast na przyszłe lata, w youtube wpiszcie frazy:
  “world in 2050”
  “future qatar”
  “future astana”
  “project venus”

  Macie napisane:
  “Twoje miasta były piękniejsze niż ogórd w Edenie”
  “Tak szybko jak zwalą te miasta tak szybko odbudują”
  “O Niniwo tak wysoko jak zostałaś wywyższona tak głęboko zostaniesz pogrążona”
  Moim zdaniem to wszystko sugeruje, że te Bibline miasta oraz Chaldea (IRAN) zostanie odbudwane i to z przepychem i rozmachem zanim nastąpi koniec (zresztą ostatnia godzina już trwa ponad 2000 lat).

  Moim zdaniem, zanim nastąpi koniec na ziemi będzie głoszona inna ewangelia, tzn. że J.CH. nie przyszedł w ciele tylko w sposób duchowy, niewidzialny, a ta cała szopka ze stajenką, ukrzyżowaniem, Bożym Narodzeniem, Wielkanocą to tylko metafora aby prosty lud zrozumiał “prawdy”, które do tej pory były zarezerwowane dla wtajemniczonych. Prawdopodobnie falszywej ewangeli będą uczyli upadli aniołowie (tzw. ascended masters być może w liczbie 144 000), dlatego jest napisane “choćby wam głosił jakiś anioł inną ewangelię od tej którą my wam zwiastujemy, niech będzie przeklęty”. Prawdziwa ewangelia będzie głoszona całemu światu nie za pomocą INTERNETU lub TV (które już będą ocenzurowane) ale za pomocą 144 000 tysięcy wybranych (którzy są NICZYM na świecie, którzy będą uważani przez ŚWIAT za nieudaczników i największych dziadów na świecie) oraz przez “anioła lecącego środkiem nieba, mającego dobrą nowinę” (Apokalipsa 14:6), światowi wladcy wywróca kota ogonem i powiedzą, że ten anioł głosi fałszywą ewangelię.

  Zwiedzenie będzie naprawdę mocne, w końcu nie bez przyczyny cała Ziemia będzie zwiedziona i pójdze za bestią (antychrystem), tą bestią, która zabije dwóch świadków w Jerozolimie. Zanim do tego dojdzie musi być odbudowana świątynia w Jerozolimie oraz Babilon (miasto w IRAKU).

  1. Wszystko musi się wypełnić…

 3. być może czas już wypełnić apokalipse sw jana

  polecam ten film https://www.youtube.com/watch?v=n83Ve4wBTXI

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: