Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Program Polska Bezgotówkowa

Cały świat współpracuje ze sobą, aby doszło do finalnych czasów końca i został spełniony ten oto warunek z Apokalipsy:

 

” Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. ”

 

 

 

Wchodzimy w kolejną fazę systemu bestii. Kiedy już wszyscy na świecie wejdziemy w obrót bezgotówkowy, ostatni antychryst da nam ofertę “nie do odrzucenia” – przyjęcie znaku bestii, który to znak będzie powiązany z łamaniem Prawa Bożego.

Zapewne za kilka lat taka reklama “U stomatologa” będzie inaczej wyglądać. Mniej więcej tak:

 

 

Wszystko łatwe i przyjemne, same ułatwienia i uśmiech osób starszych.

W ładnym opakowaniu nawet odchody można sprzedać. Wystarczy dobre hasło reklamowa, znany celebryta, a raczej liczba mnoga, bo będą to tacy Kubusiowie Wojewódzcy, Karolakowie, znani aktorzy, którzy wprowadzą świat w system bestii. Za utratę życia  WIECZNEGO.

 

Apeluje przy tej okazji do nowych czytelników, abyście sie nie bali, gdyż po pierwsze nikt nie zna dnia ani godziny, a po drugie nasza nadzieja jest w Bogu. Uświęcajmy się. Pan Jezus przyjdzie jak złodziej w nocy.

 

 

Updated: 10 maja 2018 — 11:41

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Wygoda wygodą, ale i tak to przyniesie nienajlepsze konsekwencje, zwłaszcza dla tych co tak na te czipy namawiali…

 2. A skąd pewność, że chip to znak bestii? Mnie chipy przerażają, ale nie mamy chyba pewności, że to jest TO. Ja się dziwnie poczułam, gdy 1,5 roku temu wyrabiałam nowy paszport, pierwszy raz chcieli ode mnie odcisk palca (stare paszporty tego nie miały). Dziwne uczucie, a jeszcze dziwniejsze, gdy się okazało, że nie da się ode mnie pobrać odcisku, pani próbowała wiele razy, nie udało się, powiedziała, że bardzo bardzo rzadko takie coś się zdarza; mam paszport bez odcisków.

  1. Zuza no ja właśnie z tego powodu nie posiadam aktualnie paszportu..

  2. Napewno w swoim czasie się dowiemy, co musimy mieć na ręku lub czole, aby kupować i sprzedawać. Technologia idzie do przodu i ostatnio czytałem o płaceniu twarzą (o ile wcześniej nas zeskanowali w systemie) lub ręką (odczyt naczyń krwionośnych, wcześniej zeskanowanych i wprowadzonych do systemu bankowego). Będzie jak w matrixie, a my nie będziemy mogli się do tego systemu podłączyć świadomie. Pamiętajcie, swoich ludzi Bóg nakarmi nawet na pustyni. A nasze ziemskie majątki i konto w banku nie będą miały znaczenia (dla nielicznych), bo będziemy wiedzieli, że Jezus jest blisko 🙂
   ps. i pamiętajcie, że to ma być znak bestii, a narazie bestii jeszcze nie ma, prawdopodobnie wyłoni się z tej wojny na bliskim wschodzie. I bardzo jestem ciekaw co to za imperium będzie (Osmańskie, Perskie, Izraelskie, Babilońskie)? Wszyscy mają się zdziwić, że bestia wróciła, więc ktoś z przeszłości. Tron szatana jest w Turcji wg apokalipsy, więc może imperium osmańskie sprzed 100 lat? (zlikwidowane w 1922 roku?)

 3. Tu juz nawet pomijając, czy ktos jest wierzący czy nie, to na to nigdy nie powinno być zgody, bo odbiera wolność.

 4. W moim przekonaniu chip nie łamie w żaden sposób przykazań Dekalogu. Można go jedynie podciągnąć pod zakaz tatuowania.
  Takim znakiem musi być coś co jawnie przeczy Bożemu Prawu. A płacenie, czy to się odbywa zbliżeniowo, gotówkowo, czy barterowo nie tylko nie łamie Bożego Prawa, ale nawet je realizuje, inaczej była by to kradzież 😉
  Moim zdaniem jest to 1 lub 7 dzień tygodnia który uznajemy za święty. Tutaj łamiemy ponad połowę treści Dekalogu jeśli wyrzucamy 4 przykazanie, ponieważ stanowi ono ponad połowę słów użytych do spisania całego Dekalogu…
  Ale to tylko moja interpretacja 🙂
  Pozdrawiam i niech Duch Święty wprowadza nas we wszelką prawdę 😉

 5. Najpierw zabrali się w Polsce do ograniczenia odpisu od podatku za płatności gotówką a teraz dobierają się do wyeliminowania gotówki na dobre.

  https://bezgotowki.pl/eksperci/?utm_source=mobileb2b&utm_medium=mailing&utm_content=eksperci&utm_term=220571479&utm_campaign=20180501_mobileb2b_mailing_eksperci_220571479

  Teraz przyzwyczajają do elektronicznych płatności już na dobre. Polacy lubią takie nowości, natomiast Niemcy już nie i raczej ich czeka terapia szokowa. Żeby ich przymusić do elektro-płatności zrobią im krach. Gdzieś czytałem że krach ma zacząć się od Niemiec. To ciekawe, bo w artykułach bankier.pl i rosyjskiego sputnika z poprzedniego roku, pisali o katastrofie DB i innych banków oraz zadłużeniu sektora bankowego Włoch.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: