Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szokujący biblijnie ruch Macrona. Powołuje on koalicję 10 państw.

Po atakach na Syrię nieco przycichło, aby teraz nie politycznie, ale biblijnie nas zszokować.

Jak wiecie od 6 lat optuję za literalno-symboliczna metodą badania apokalipsy, gdzie 10 rogów to jest 10 władców państw.

 

 “A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięć królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz na jedną godzinę wraz z Bestią wezmą władzę jakby królowie. (13) Ci mają jeden zmysł: potęgę i władzę swoją oddają Bestii.” Ap 17

 

Musze przyznać bez podkręcania jakichkolwiek emocji, że pisząc to poczułem ciarki. Jesteśmy w fazie 17 rozdziału Apokalipsy bowiem:

 

“Francji udało się wciągnąć Brytyjczyków i Niemców w nową wspólną inicjatywę militarną, do której akces zgłosiło 10 krajów i która zainicjowana zostanie w czerwcu. Koalicja ma przygotowywać się do wspólnego działania w nagłych sytuacjach i wciąga Wielką Brytanię we współpracę wojskową po opuszczeniu przez nią Unii, pisze Paul Taylor z POLITICO.”

 

Francuski prezydent Emmanuel Macron zgromadzi 10-narodową koalicję chętnych w przyszłym miesiącu, mającą przygotować europejskie siły zbrojne do wspólnego działania w nagłych wypadkach i związania Wielkiej Brytanii współpracą wojskową.

Ministrowie obrony Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Portugalii, Danii i Estonii podpiszą list intencyjny w Paryżu w czerwcu, urzędnicy powiedzieli mi, zobowiązując się do opracowania wspólnej kultury strategicznej, analizy udziałów i przewidywania w punktach zapalnych, które mogą wymagać interwencji i pracy w celu koordynacji sił dla przyszłych operacji.

 

Chciałbym Wam pokazać, a raczej uświadomić pewne zależności, wspólne mianowniki.

 

 

Otóż wszystkie 10 państw są progejowskie, proislamskie i ideologicznie lewicowe. Nie tak jest z Polską, Czechami, Słowacją i Węgrami czy choćby Grecją.

Mało tego, bym powiedział, że jest to ateizm kontra skrzywione ale jeszcze chrześcijaństwo. Chyba każdy z nas wolałby za sąsiada katolika lub prawosławnego niż geja czy Islamistę.

Taka jest prawda i tutaj przepychanki na wersety padają kto jest lepszym chrześcijaninem.

 

Wróćmy do samej Biblii. Ów koalicja nieco rożni się od tej, którą propaguję od 6 lat. Ale to wynika z braku wiedzy o przyszłych działaniach polityków, co nie przekreśla tej wizji, gdzie opieram się na postanowieniach Klubu Rzymskiego.

Jak będzie czas pokaże.

Natomiast podejmę się próby ustalenia kim może być ta bestia.

Przeczytajmy jeszcze raz słowa najmądrzejszej książki na świecie jaką jest Biblia:

 

A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięć królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz na jedną godzinę wraz z Bestią wezmą władzę jakby królowie. (13) Ci mają jeden zmysł: potęgę i władzę swoją oddają Bestii.” Ap 17

 

 

Załóżmy iż te 10 państw Macrona to owe 10 rogów.

Jak mogą być królowie, którzy królami nie są? I tutaj mamy problem, ponieważ musiały by być to osoby, które obecnie nie są najwyższymi zwierzchnikami swych państw, czyli prezydentami. Jednakże mogą one być wybrane niebawem. Wielu badaczy apokalipsy uważa, jakoby owymi królami 10 państw czasów końca mieliby być upadli aniołowie. O tym mówił nieżyjący już Patryk Heron. Szkoda że Mateusz z christianityPL wykasował konto. Mati, jeśli mnie czytujesz nadal, to proszę Cię umieść na jakimś kanale te tłumaczenia.

 

Pozostaje także kwestia bestii. Osobiście mam dwa typy i nie mogę się zdecydować na żaden, ale w tym momencie pojawił się trzeci typ.

Moje dwa typy Bestii: islam, syjonizm.

Ciężko nie uwzględnić w tym wszystkim USA i dlatego ty trzecim typem może być USA, zwłaszcza, że dziś dobitnie wykazałem, że USA są propagatorem wartości satanistycznych.

USA jako bestia. Wszyscy dobrze wiemy, jak bardzo każdy kraj Europy uzależniony jest od Stanów Zjednoczonych. Dowodem tego był ostatni atak na Syrię, w którym wzięły udział obok USA UK, Francja.

Myślę, że jestem bardzo blisko rozpoznania kto jest kim w apokalipsie.

To jednak nie wszystko.

 

“Szef rządzącej w Rumunii PSD Liviu Dragnea oświadczył, że rząd zaaprobował memorandum o przeniesieniu ambasady w Izraelu z Tel Awiwu do Jerozolimy – informuje w piątek Reuters. Rumunia może zostać pierwszym europejskim krajem, który zdecyduje się na taki krok. (http://www.tvn24.pl)”

 

Dołącza do tego Gwatemala i Honduras.. Czy widzicie jaki świat jest jednomyślny wbrew pozorom?

 

Jeśli się nie mylę w swej interpretacji to te dziesięć królestw czasów końca odda bestii – USA , czyli syjonizmowi władzę. Ktos powie, a gdzie reszta? Biblia jasno mówi:

 

wezmą władzę jakby królowie. (13) Ci mają jeden zmysł: potęgę i władzę swoją oddają Bestii

 

Polska dla przykładu nie ma żadnej mocy i potęgi. Nie liczy się w tym wszystkim. To USA jako kolebka światowego syjonizmu jest bestią, a raczej syjonizm ze stolicą w USA. Trump mający siedzibę na Avenu 666

Nie sposób jest nie uznać dążeń Izraela do ustanowienia mocarstwa rękami obywateli USA i Europy.

Wyobraźmy sobie połączone siły USA, Europy, Arabii.

Można polemizować jeszcze o Chinach, Rosji, Iranie.

Jestem chyba blisko. Jako pierwszy bynajmniej w Polsce poddałem kandydaturę Trumpa jako ostatniego antychrysta, choć może nią być tez Jared Kushner..

 

 

Przydatne linki:

 

Trump mesjaszem dla Żydów i jego historia z 666.

Jared Kushner – poważny kandydat na antyChrysta.

Ostatnio mam w głowie ten oto cytat:

 

“I Bestii pokłon oddali, mówiąc: 
«Któż jest podobny do Bestii 
i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»” ap 13.

 

Zadajmy sobie więc pytanie: kto potrafi walczyć ze światowym syjonizmem, który jest także w Rosji?

Nikt.

To syjonistów są banki, politycy, gro pastorów, media itd.

Kontrolują oni prawie cały świat i bankstersów, których przepędził Pan Jesus nie ma jeszcze w Iranie i Koreii Północnej, ale ta jak wiemy padła pod presją USA.

Któż więc może rozpocząć walkę z syjonizmem? Nikt.

 

Gdzie w tym wszystkim jest papiestwo?

 

Tutaj:

 

11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi:
miała dwa rogi podobne do rogów Baranka,
a mówiła jak Smok.
12 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje,
i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii,
której rana śmiertelna została uleczona. ” Ap 13

 

 

 

To nie żarty, to hard rockowy utwór papieża Franciszka;

 

 

 I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje”

Papiestwo wykonuje władzę syjonizmu. Nierządnica (krk) ujeżdża syjonizm, ale jak wiemy to ma się zmienić.

 

Jeśli się nie mylę, a wszystko wskazuje na to, że nie, to witamy tuz przed Wielkim Uciskiem.

14 maja oficjalnie przenoszona będzie ambasada USA do Jerozolimy.

 

 

A teraz slogan na koniec:

kto wierzy mediom i nie czyta Detektywa,

temu głowa od kłamstw tego świata się  kiwa

🙂

 

30 komentarzy

Add a Comment
  1. Dołączam się do braw, dobrze przygotowany tekst…

 1. Na poczatku balam sie Wielkiego Ucisku, obecnie nie moge sie go doczekac, bo to bedzie czas w ktorym ludzie otworza oczy i nasza rola w tym bedzie bardzo wazna aby im w tym pomoc. Licze ze katolicy beda chcieli pojsc za Chrystusem a nie Bestia.

 2. ma to sens jeśli przyjmiemy pewne założenie.
  Jeśli prześledzimy sen Nabuchonodozora w którym widział on posąg zbudowany z różnych metali to mieliśmy tam:

  Nogi zbudowane były z żelaza. Idealnie pasuje tutaj cesarstwo rzymskie, które rozpadło się na zachodnie, a te upadło najszybciej i wschodnie, które zostało podbite przez osmanów (turków). Ciekawostką jest to, że faktyczne rządy Rzymu zostały przeniesione do Konstantynopola, czyli przez jakiś czas cesarstwo funkcjonowało.

  Potem mamy stopy z żelaza i gliny, które nie zmieszają się ze sobą. Jeśli teraz przyjmiemy założenie, że UE stanowi reaktywację cesarstwa rzymskiego w oparciu o reaktywację cesarstwa niemieckiego (a doskonale wiemy, że niemcy rządzą w UE) to mamy tutaj element żelaza (plus glina) i wtedy ma to sens.

  Wtedy UE byłaby ostatnim imperium i to nawet pasowałoby ponieważ wg. snu Nabuchonodozora każde imperium ma być słabsze od wcześniejszego. I faktycznie UE jest najsłabsza pod kątem ekonomicznym jak i militarnym.

  Jeśli prześledzimy imperia ze snu Nabuchonodozra to wszystkie ówczesne imperia rządziły ówczesnym światem, czyli tzw. basenem morza śródziemnego i takie umiejscowienie UE również pasowałoby.

  Możliwe, że będzie również taki scenariusz.
  Podział na 10 istotnych ośrodków władzy (prezydenci), z których później wyłoni się prawdziwy król, dyktator imperium, który doprowadzi do federalizacji UE, czyli powstanie superpaństwo czasów końca.

  Ostatnio zastanawiałem się, czy ów podział na 10 regionów (rogi) musi koniecznie dotyczyć całego świata. Niekoniecznie. Jeśli przyjmiemy powyższe założenie UE jako imperium z żelaza i gliny, które ma być najsłabsze ze wszystkich i ma rządzić “całym światem” ale światem z ujęcia Biblii.

  W Biblii określenie cały świat zawsze oznaczało ówczesny świat, czyli tereny basenu morza śródziemnego.

  Patrząc pod tym kątem idealnie pasowałby tutaj element zaskoczenia bo wszyscy czekamy na rząd światowy, który podzieli cały świat na 10 regionów. Potem powstanie mały róg czyli antychryst. Ucisk itd.
  A może to dotyczy jedynie ostatniego imperium basenu morza śródziemnego, które będzie najsłabsze ze wszystkich poprzednich (babilon, persowie, grecja, rzym, osmanowie).

  1. Bardzo dobre dopełnienie tekstu.
   Może w czymś się mylimy, ale tez może zbliżamy się mocno do prawdy.

  2. Prawda jest najważniejsza

   Ja stawiam, że BESTIĄ jest jakiś IDEA. KOMUNIZM, TROCKIZM, SYJONIZM…

   STAWIAM na NEONAZIZM powrót HITLERA. Nie wiem czy jako ten czy tylko IDEA. Ogromne podboje jak Hitler, czy Aleksander Wielki. Działania na dużą skalę przeciwko ludzkości.

   Widziałem chyba 3-4 filmy gdzie Hitler powraca. Dziwny motyw, lecz Europa chętnie przyjmie HITLERA, aby zrobił porządek z ISLAMEM w Europie. Tylko jeszcze śrubkę podkręcić kilkoma zamachami.

 3. Może tak posłuchajcie historii Samuela Morisa
  Nabierzecie otuchy
  Strach jest od szatana
  https://youtu.be/QxdIb1jTO_A

 4. Moze tak byc ze te 10 królestw odda władzę bestii. Nie zapominajcie ze antek wprowadzi falszywy pokój na 3.5 roku i bedzie przekonywal ze jest Bogiem przy mnostwie falszywych cudow. A my juz wiemy jak ludzie reaguja na “cuda”. Generalnie uwazam ze zwiedzie wszystkich ktorzy nie poznali Slowa Bozego. A czy to katolik czy protestant to nie ma znaczenia. I pewnie bedzie powiekszal swoje krolestwo. A potem wielki ucisk przez oszolomionych ludzi ktorzy sa gotowi zabic w imie boga. Znamy przyklady z historii. WYTRWAJMY W JEZUSIE CHRYSTUSIE. Pozdrawiam serdecznie

  1. To żeby Trump ogłosił się Bogiem jest mało realne

   1. Oczywiscie. Wg mnie antychryst nie jest ujawniony światu. Ma to byc efekt WOW i udawanie ze mesjasz przyszedl dla zydow i muzulmanow, a dla chrzescijan ze to powrot Jezusa na ktorego czekamy. Ma zwiesc takze tych wybranych. Pamietajmy różnice: Jezus przyszedl w imieniu Ojca i nie domagal sie oddawania sobie czci. Antek przyjdzie w swoim imieniu jako Bóg i kaze sobie oddawac czesc. Takze czekajmy i obserwujmy. Napewno tego nie przegapimy 🙂

    1. ..Jezus nie powiedział że zwiedzie wybranych ale: o ile to możliwe będzie chciał zwieść wybranych.Jest subtelna różnica!?

 5. Estonia… W Estonii cały sens.
  Czymże jest Estonia, cóż ona znaczy politycznie, co ona tam w ogóle robi? Kompletnie NIC, a jednak… Może to być faktycznie że jest to konfrontacja ideologiczna a nie polityczna bo Estonia… pod tym względem pasuje do Francji

  Ale w takim razie czemu nie ma krajów skandynawskich? one są najbardziej zboczone

 6. Portugalia też mnie zaskoczyła. Mieszkam tu od kilku miesięcy, kraj mocno katolicki, w podobnym stopniu co Polska. Nie zauważyłam specjalnie par homoseksualnych ani dużej ilości imigrantów

 7. 10 rogów to dziesięć królów ,a nie 10 państw,
  Ci (10 rogów)jedną radę mają i moc, i zwierzchność swoję bestyi podadzą. Ci (10 rogów) z Barankiem walczyć będą,(bitwa Armageddon) i Baranek ich zwycięży, bo jest Panem panów i królem królów, i którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni. I rzekł mi: Wody, któreś widział, gdzie wszetecznica siedzi, są ludzie i zastępy, i narody, i języki.
  A dziesięć rogów,(a nie państw) któreś widział na bestyi, cić w nienawiści mieć będą wszetecznicę (kościół katolicki) i uczynią ją spustoszoną i nagą, i ciało jej będą jeść, a samą ogniem spalą. Albowiem Bóg podał do serc ich, aby czynili wolę jego, a czynili jednomyślnie, i dali królestwo swoje bestyi, ażby się wypełniły słowa Boże. Obj.17
  Tych samych 10 rogów występuje w 7 rozdziale Daniela
  A dziesięć rogów to znaczy, że z królestwa onego (czwartego) dziesięć królów powstanie; a po nich powstanie(antychryst)pośledni, który będzie różny od pierwszych, i trzech królów poniży;

  Także o onych rogach dziesięciu, które były na głowie jej, i o poślednim,(antychryst) który był wyrósł, przed którym wypadły trzy; o tym rogu mówię, który miał oczy i usta mówiące wielkie rzeczy, a na wejrzeniu był większy nad inne rogi. (21) I przypatrywałem się, a oto róg ten (antychryst) walczył z świętymi, i przemagał ich; (22) Aż przyszedł Starodawny
  Jaki z tego wniosek? gdy objawi się światu róg-król-antychryst to w pierwszej kolejności wyeliminuje od władzy 3 królów ,a w następnej kolejności będzie zabijał świętych ,nowo-nawróconych chrześcijan,aż do powtórnego przyjścia Jezusa ,myślę że chrześcijanie którzy nie zostaną wytępieni przez antychrysta ,ani porwani na obłoki ,zostaną pozostawieni na gilotyny ,widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci(pościnani)ożyli,,

 8. Przyjrzałabym się Macronowi. Trump czyszcząc garnitur fracuzowi powiedział, że zrobił to bo chce żeby francuz był idealny, poprawił , że jest idealny.
  Oni maja bzika na pukcie symboliki, a to dowód komu tak zgodnie słóżą 21,20 min. Musieli trochę wcześniej trenować żeby chwycić dwa środkowe paluchy.

  https://wiadomosci.tvp.pl/36670484/25042018-1930

 9. Może tymi 10 królami będą ludzko-anielskie hybrydy, które zostaną przedstawione światu jako kosmici, przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji, którzy przybyli na Ziemię, aby pomóc ludzkości. Wszystkie starożytne pisma z całego świata opisują, że kiedyś światem rządzili nadludzie, pół-bogowie, którzy bardzo długo żyli, a ich wygląd bardzo różnił się od ludzi. Są oni wymienieni, np. w Sumeryjskiej Liście Królów czy w Kanonie (papirusie) Turyńskim, który opisuje dynastie “bogów”, którzy rządzili Egiptem:

  Ptah,
  Re,
  Szu,
  Geb,
  Ozyrys,
  Set – panował 200 lat,
  Horus – panował 300 lat,
  Thot – panował 3126 lat,
  bogini Maat

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kanon_tury%C5%84ski

  W mitologii starożytnych Chin również pierwsi cesarze – założyciele cywilizacji – byli długowiecznymi “synami bogów” (Nefilimami?), którzy przybyli z nieba:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Trzech_Dostojnych_i_Pi%C4%99ciu_Cesarzy

  1. Zresztą Apokalipsa mówi, że “wezmą władzę JAKBY królowie” i to by pasowało…

 10. Ciekawostką jest to, że swojego czasu Macron porównywał siebie do rzymskiego bożka jowisza (później wycofał się z tego).
  Np. agencja Reutersa cytowała jego słowa w których zapowiedział, że jego prezydentura będzie niczym rządy Jowisza.
  Po drugie przed wyborami stylizowany był na “zbawcę” Francji.

  Trudno powiedzieć czy to jakaś megalomania ale jak tak spojrzeć na niego to faktycznie jest pewne fizyczne podobieństwo do rzymskich cesarzy.

  1. ciekawe jest również jego nazwisko (jeśli przestawić literki)

   mar –
   z angielskiego synonimy to :zniszczyć, zmącić, osłabić, zepsuć;
   z francuskiego to również marzec. Marzec z łaciny to Martinus czyli na cześć bożka marsa, czyli bożka wojny (Francja wzięła udział w ataku na Syrię).
   z hiszpańskiego to morze

   con –
   z angielskiego czasownik w stylu sterować, kontrolować
   z francuskiego to (jako przymiotnik)…. dureń, głupiec
   z hiszpańskiego to przyimek [z]

   1. z kolei jeśli nazwisko macron wrzucić w tzw. numerologię to po zsumowaniu wychodzi z francuskiego nic innego jak tylko mój lew

  2. Wspomniałeś o Jowiszu.

   Napis „Annuit copetis” znajdujący się na Wielkiej pieczęci Stanów Zjednoczonych pochodzi z 625 wiersza IX Księgi „Eneidy” Wergiliusza: „JUPPITER omnipotes, audacibus annue coeptis”, co tłumaczy się:

   “Zechciej wszechmożny JOWISZU, poszczęścić zamysłom śmiałym!”, “błogosław naszemu przedsięwzięciu”.

   Symbole i motta na Wielkiej Pieczęci stanowią w rzeczywistości ukryte proroctwo dotyczące powrotu na Ziemię Apollina (syna Jowisza).

   Fragment książki „Exo-Vaticana”:

   „Według oficjalnej wersji, Charles Thomson – przyjaciel masonów oraz wielki miłośnik Benjamin Franklin’s American Philosophical Society, stworzył to wyrażenie inspirując się profetycznym wersetem z „Bukolików” Wergiliusza: „Magnus ab integro seclorum nascitur ordo”. Czytając tekst Wergiliusza, w łatwy sposób można wywnioskować, o kim mowa – o boskim synu przybywającym według przepowiedni Sybilli, który otrzymuje życie od bogów. W przepowiedni jest też mowa o herosach krzyżujących się z bogami oraz o „nowej rasie ludzkiej przybyłej z nieba”. Według tego proroctwa Apollo, syn JOWISZA (Zeusa) powraca na Ziemię dzięki mistycznemu życiu danemu mu od innych bogów. Apollo przybywa na Ziemię, aby rządzić naszą planetą w nowym Złotym Wieku. Na samym początku proroctwa możemy przeczytać:

   „(…) Sprawiedliwość powraca; powraca panowanie starego Saturna, z nową ludzką rasą przybyłą z nieba. (…) Twój syn, Apollo obejmuje władzę na światem”

   „On otrzymuje żywot od bogów, i widzę herosów mieszających się z bogami. (…)

   „(…) Wspaniałe potomstwo JOWISZA (Zeusa)! Spójrz jak cała Ziemia się trzęsie i oceany”

   „Według Wergiliusza i Sybilli Kumańskiej (kapłanka wyroczni Apollina w Cumae), których proroctwa umieszczone są na Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych, nowy porządek świata rozpocznie się w okresie chaosu, kiedy cała Ziemia będzie się trzęsła i oceany będą niespokojne – tak jak czasami ma to miejsce w obecnych czasach. Wtedy obiecany „syn” – inkarnacja Apollina – powróci na Ziemię.”

   Imię „Apollyon” pojawia się również w Apokalipsie św. Jana, natomiast „syn zatracenia”(Antychryst) z 2 listu do Tesaloniczan tłumaczy się jako [Apoleia, Apollyon, Apollo]

   http://herescope.blogspot.com/2013/06/the-second-coming-of-apollo.html

   1. “Annuit coeptis”, nie “copetis” – literówka

 11. Ten Macron sie kształcił w jezuickim liceum 😀 co oni maja z tymi jezuickimi szkołami ci ludzie hehe

 12. W tym linku co podałam wyżej, można zobaczyć w kilku miejscach jak Macron podając rękę Trumpowi ma ją zawsze na wieszchu jak do całowania a Trump wygietą do dołu, takie podawanie ręki u polityków widzę pierwszy raz.
  Wydaję się jakby Macron grał pierwsze skrzypce.

 13. Słowo “antychryst” nie występuje ani w objawieniu, ani w Ks. Daniela, ani u Pawła.
  W Biblii pojawia się 5x i zawsze w listach ap. Jana.
  Proszę sobie sprawdzić kontekst i skupić się raczej na przyjściu Pana Jezusa A nie anty…

  1. Przyjście antychrysta poprzedza przyjście Jezusa. Stąd Pan Jezus powiedział, że jeśli się wszystko zacznie mamy podnieść głowy.
   Antychryst to u Pawła syn zatracenia.

 14. Co ciekawe imię francuskiego prezydenta to Emmanuel, które oznacza “Bóg z nami” i te imię przypisywane jest Jezusowi Chrystusowi.

 15. dla mnie zło to wielka nierzadnica na 7 wzgorzach(watykan) idacy ramie w ramie z komunizmem europejskim patrz unia europejska oraz islam ktory zalewa europe ku chwale papierza i uni europejskiej. usa akurat stoi po drugiej stronie tych w/w upadlych antychrzescijanskich wartosci. watykan skyrwil nawet pismo swiete odszedl od wartosci konserwatywnych dzisiaj to juz komuna nawet betonowi katolicy to dostrzegaja i co dalej?? islamizacja europy i socjalizm z totalna kontrola obywatela jak w chinach zreszta jzu nie mozna mowic co sie mysli baa nawet nie mozna powiedziec ze napadl mnie ciapak bo to juz rasizm patrz europa zachodnia szwecja masakra!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: