Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pokój i bezpieczeństwo między Koreami.

“Zgodziliśmy się, że należy przeprowadzić denuklearyzację Półwyspu Koreańskiego i będziemy w tej sprawie ściśle współpracować – powiedział dziś prezydent Korei Południowej Mun Dze In po podpisaniu wspólnego oświadczenia z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem. Strony zadeklarowały też dążenie do zakończenia w tym roku trwającej formalnie od 65 lat wojny między krajami.”

źródło:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/korea-polnocna-i-korea-poludniowa-zawarly-porozumienie/7l2yq4s

 

Jeszcze niedawno mogliśmy słyszeć o poparciu Iranu przez Korę Północną, a teraz dowiadujemy się o historycznym porozumieniu obu Korei. .

Co mi przychodzi na myśl, to jak bumerang wraca do mnie kandydatura Trumpa jako antychrysta. Przez ten rok prezydentury dość dużo pokazał w swych działaniach czynów wkomponowujących się nie tylko w apokalipsę, ale własnie ostatniego antychrysta.

Dlaczego myślę o Trumpie? Ponieważ istotnie zaprowadził on pokój między oboma krajami.

Jednakże opierając się również na Biblii Damaszek musi być zniszczony. To by oznaczało zarzewie wojenne w tym regionie przynajmniej.

 

Ostatnimi dniami rozważałem również podobieństwo tych czasów do czasów wieży Babel.

Wieża Babel wznoszona była jako znak, dzięki któremu ludzie „nie rozproszą się”.

Obecnie również dąży się do jedności, do zatarciom granic, o których mówiłem w filmiku. Jezuita Francesco uważa, że wszyscy mam jednego boga z Islamem, judaizmem i chrześcijaństwem.

USA ma wpływ na UE, UE na Polskę. Budowana jest więc nowa wieża Babel. Sam budynek UE wygląda identycznie:

 

 

Niedokończona wieża Babel.

 

Pan Jezus dawał nam wyraźne znaki nadejścia końca:

 

36 Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. 37 A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 38 Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona.” Mt 24

 

Czy teraz nie jest tak, że większość ludzi pobiera się?

Czy nie jest też tak jak za czasów Lota?

 

“Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali; (29) a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich. (30) Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi. (31) Jeśli kto w owym dniu będzie na dachu, a rzeczy jego w mieszkaniu, niechaj nie schodzi na dół, aby je zabrać; a kto będzie na polu, podobnie, niechaj nie wraca. (32) Wspomnijcie żonę Lota. (33) Ten, który zabiegać będzie o życie swoje, by je zachować, utraci je, a kto je utraci, odzyska je. (34) Powiadam wam: Tej nocy dwaj będą na jednym łożu, jeden będzie zabrany, a drugi pozostawiony. (35) Dwie mleć będą na jednym miejscu, jedna będzie zabrana, a druga pozostawiona. (36) Dwóch będzie na roli; jeden będzie zabrany, a drugi pozostawiony. (37) A odpowiadając, mówią do niego: Gdzie, Panie? On zaś rzekł do nich: Gdzie jest padlina, tam zlatują się i sępy.” Łk

 

Czyż nie chcą dominacji sodomici? Czy nie ma ślubów homo w kościołach protestanckich?

 

Przy okazji. Wyobraźcie sobie taką oto sytuację. Dochodzi do pochwycenia. Wiem, że wielu chciałoby już teraz. Jednak sa i tacy, którzy mają ładne mieszkanie, dobra pracę i dobre małżeństwo i dzieci. Czy nie byliby rozdarci podczas cichego wołania Boga: chodź do mnie? Czy nie odwrócili by się?

Oczywiście ten cytat “Ten, który zabiegać będzie o życie swoje, by je zachować, utraci je, a kto je utraci, odzyska je. ” tyczy się głównie obecnego życia, ale poddaje to pod rozważanie.

 

Drzewa nie szczepi się w czasie wojny.

 

 

 

Dodatkowo listach Pawła czytamy o sztucznym pokoju:

 

” Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą2. Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności. Nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi!” 1 Tes

 

14 maja USA przeniesie ambasadę swą w Izraelu do Jerozolimy. Będzie to kolejne historyczne wydarzenie.

 

Póki co czuwajmy bo w bardzo ciekawych czasach żyjemy.

 

 

Updated: 27 kwietnia 2018 — 20:41

11 komentarzy

Add a Comment
 1. A tu Chiny,ekumenia pełzajaca jeszcze ,likwidacja chrzescijaństwa,zachłyśniecie Chinami,rola KRK i Jasnej Góry….Tyle tresci w krótkim filmiku.
  https://www.youtube.com/watch?v=xTzYo8Bi5eQ -tytuł:
  Chińska mapa ku przestrodze gdzie Chiny są do Uralu a Polska od Uralu do kanału La Manche

 2. Wg mnie ten ostatni antychryst nie jest jeszcze ujawniony na widok publiczny. Podejrzewam ze będzie podobny do pięknego mężczyzny z wizerunków Jezusa. My wiemy ze zanim wroci Jezus musi sie ujawnic antek. Ale 98% ludzi nie wie. Co do pochwycenia to o ile bedzie przed uciskiem to sobie wyobrazam: wstajesz, idziesz do roboty, w glowie zona dzieci praca a tu nagle ktos wola: czesc jestem Jehoszua chodz ze mna! Tak mi sie wydaje ze pochwycenie nie będzie bez naszej zgody, a czy pójdziemy? Czy będziemy mieć jeszcze mnóstwo spraw do załatwienia na ziemi?:-) Pozdrawiam serdecznie:)

  1. Nad tym też się trzeba zastanowić…dobrze spostrzeżone…

 3. Kto będzie zabiegał o życie swoje aby je zachować straci je, Jezus mówiąc o życiu wiecznym nazywa je żywotem-po prostu, a w tych słowach ostrzega przed lekkomyślnością której przykładem był Ezaw i mimo że żałował nie mógł zmienić swojej sytuacji, podobnie będzie w czasie gdy ujawni się człowiek grzechu, będzie żądał dla siebie boskiej czci a ludzie którzy go nie uznają będą zabici lecz Bóg da im w nagrodę życie wieczne.

 4. Przecież Damaszek juź jest zniszczony. Syria to sterta gruzów.

  1. No właśnie, jak to jest z tym Damaszkiem? Jedni mówią, że zniszczony, a inni, że nie. Dezinformacja wszędzie 😐

 5. (34) Powiadam wam: Tej nocy dwaj będą na jednym łożu, jeden będzie zabrany, a drugi pozostawiony.

  effekt Mandelii powinno byc dwoje …

 6. Damaszek jeszcze nie jest zniszczony tak by tylko zwierzeta w nim zostaly tma chyba jest jeszzcze 400tys. ludzi. Wg Biblii w jeden dzien zgina wszyscy mlodzi mezczyzni.

 7. Czy Trump jest antychrystem. Trudno powiedzieć. Wydaje mi się, że ów antychryst powinien wywodzić się z krajów basenu morza śródziemnego ponieważ cała historia Biblii obraca się właśnie wokół tego obszaru. Mamy Egipt, Syrię, Babilon, Izrael, Grecję, Imperium Rzymskie.

 8. Moim zdaniem antychryst będzie na tyle potężny, że jak się pojawi ludzie będą go brali za Chrystusa. Niewielu będzie chciało lub będzie umiało rozróżnic go od Pana. Póki co nie widać jeszcze takiej osoby w życiu publicznym.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: