Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komisja Europejska chce ścigać uchylających się od szczepień.

“KE chce zwalczać zjawisko uchylania się od szczepień. W czwartek przedstawiła projekt rekomendacji m.in. w sprawie wprowadzenia rutynowych kontroli statusu szczepień oraz opcji wspólnej elektronicznej karty szczepień, która miałaby zastosowanie transgraniczne.”

 

http://fakty.interia.pl/swiat/news-ke-chce-zwalczac-uchylanie-sie-od-szczepien,nId,2574030

 

Czy nie jest interesującym zbieżność stanowiska UE w sprawie szczepień z interesem amerykańskich korporacji  produkujący,i szczepionki i polską instytucją zwaną sanepidem?

 

Tak ku przypomnieniu cytuję definicję faszyzmu:

 

Faszyzm (wł. fascismo, od łac. fasces – wiązki, rózgi liktorskie i wł. fascio – wiązka, związek) – doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech, sprzeciwiająca się demokracji parlamentarnej, głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny”

 

 

Podstawowe założenia:

 

 • Autokratyzm w stylu wodzowskim.
 • Militaryzm.
 • Pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego i gospodarczego.
 • Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm.
 • Nacjonalizm, w skrajnych przypadkach szowinizm bądź rasizm.”

Celem politycznym faszyzmu jest ustanowienie państwa totalitarnego, pod względem gospodarczym opartym na korporacjonizmie

 

 

Nacjonalizmem jest wspólnota europejska. Autorytaryzm czyli na nasze zamordyzm.

Jednego w tym nie wymieniono: brak wartości chrześcijańskich.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że państwowe uczelnie medyczne programują przyszłych lekarzy, którzy nie znają argumentów przeciwników szczepień.

 

 

Poniżej link nie tylko dla lekarzy:

 

https://pl.scribd.com/doc/38229549/Szczepienia-Niebezpieczne-Ukrywane-Fakty-Sinclair-Ian

 

 

Updated: 27 kwietnia 2018 — 12:31

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Dlatego nie będę już mieć więcej dzieci, mam dwójkę która jest nie zaszczepiona, narazie jest spokój. marzy mi się trójka ale jak tylko by przyszło na świat to by sobie przypomnieli o tej dwójce i znowu maraton po urzędach i pisanie pism itp,itd

  1. A gdzie postawa i wiara że Bóg ma kontrolę nad wszystkim? Gdzie zaufanie do niego? Czy my chrześcijanie mamy się bać Boga czy diabła?

   1. Tu masz rację, wiem że Pan nad wszystkim czuwa, wiem że to dzięki niemu mamy spokój… tylko ten stres zaraz po porodzie itp.

    1. Co można by powiedzieć albo jak pocieszyć wszystkie kobiety starające się o dziecko albo te które przeszły poronienie? Chyba ten stres po porodzie byłby najmniejszym problem ze wszystkich. Czy już nie mamy mieć więcej dzieci ze strachu? Mówię to będąc sama tydzień przed rozwiązaniem. Odwagi kochani. Nie zapominajmy do kogo należymy my i nasze dzieci.

     1. Ładnie opisane… Trzymaj się i dużo zdrowia dla ciebie i maleństwa 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: