Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Woda w Polsce może stać się luksusem.

Znany Vloger jacekcaleib omawia przejęcie polskich nie tylko wodociągów, ale i wszelkich zasobów wodnych jak jeziora,m zalewy.

 

(uwaga przeklina jak szewc)

https://jackcaleib.com/medium/2417454

 

 

Dotychczas spółki wodociągowe kształtowały ceny wody i ścieków.

To nowo powstałe przedsiębiorstwo Polskie Wody będzie decydować o cenach wody.

Mało tego Polskie Wody będą właścicielem (są) zbiorników takich jak kałuże, rzeki, rzeczki, stawy, zbiornik przeciwpożarowy.

Vloger informuje, że już przyszły nowe stawki za wodę o ilkaset procent wyższe.

 

Link do Polskie Wody:

http://www.kzgw.gov.pl/index.php/pl/

 

Zgadzam się, ONI zrobili sobie tutaj spoczynek. Dzięki głupocie Polaków oddającej cześć Astarte (Królowa Niebios) Polska została nazwana przez Żydów Polin:

 

Polin (hebr. פולין) – nazwa Polski w języku jidysz (wymawiana jako pojln) i języku hebrajskim, w którym słowo to można odczytywać jako „tutaj spocznij”. wikipedia.

 

 

 

Jest to wielki krok do biblijnego Wielkiego Ucisku.

Centralizacja zasobów i branż, fuzje są celem przyszłego rządu światowego.

 

Teraz trochę o Vlogerze. Oczywiście słuchając go możemy być pewni, iż jest światowcem w sensie chrześcijańskim. Bluźni i nie ma w tym umiaru, ale mówi o faktach.

Jednakże bez spojrzenia przez pryzmat Biblii na nic jest ta wiedza. Twierdzi on, że powinniśmy wrócić do roku 1989, co jest mrzonką i fantasmagorią. My wiemy, że wszystko musi się stać.

Pomimo rzetelnych informacji siany jest defetyzm, a generalnie Wielki Ucisk będzie okresem udowoadniającym dni gniewu nad bezbożnym światem. To ludzie sami wybrali ten świat, poddali się jego modzie. Oglądają filmy z Holy Voodoo, idoli, gwiazdy estrady, TV itd. Wielkim Ucisk będzie kosztem odejścia od Boga i wyboru życia po swojemu. Taka sytuacja…

 

Mnie jednak przeraża przerażenie. Przeraża mnie przerażenie chrześcijan. Ojej, co to będzie… A gdzie radość z Dobrej Nowiny? Przypomnijmy sobie co musieli przeżywać pierwsi chrześcijanie? Mordowani, rzucani na pożarcie lwom przez Imperium Rzymu.

Jak się czuł Jan Hus palony na stosie przez kościół katolicki?

 

Jeszcze jedno. Kiedy miało się coś wydarzyć 23 wrześn ia 2 lata temu, napisałem z raba 23 go tekst u strachu. Takie newsy jak ten o wodzie paraliżują człowieka, a Bóg nie dał nam ducha bojaźni!

Mogę się założyć, że wielu moich czytelników czytających biblię odczuwało strach i niemoc podczas słuchania JackaCeleiba.

To też jest demoniczne.

Pewnych rzeczy nie da się zatrzymać w apokalipsie, ale faktycznie powinniśmy się modlić, modlić i jeszcze raz modlić o polskich bezbożnych polityków, a wtedy może Wielki Ucisk przez pogan nazywany NWO, będzie miał lżejszy przebieg w Polsce.

U nas jeszcze nikt nikogo nie kara za modlitwy w autobusie. U nas nie podpalają nikogo benzyną za wiarę. Pamiętajmy no takich rzeczach.

Chwała Panu Jezusowi – Królowi Królów i Panu Panów.

 

 

Updated: 25 kwietnia 2018 — 11:22

16 komentarzy

Add a Comment
 1. co ma być to będzie Pan trzyma rękę na pulsie i jest Panem historii.
  Tylko z ludzkiego punktu widzenia szkoda tego kraju…

 2. gdzie ta ludzkość zmierza? Wczoraj rozmawiałem z mamą, dlaczego nasza jabłonka nie wydaje dobrych owoców tylko takie, które się do niczego nie nadają, to mi powiedziała że trzeba ją pryskać na to i na to i na tamto też i..(po wymienieniu z 7 oprysków) i jeszcze na to..złapałem się tylko za głowę i pewnie będę ją musiał wyciąć po sezonie. Kiedyś ludzie czcili Jahwe, żyli zgodnie z Jego prawem, święcili Jego szabaty zamiast watykańskich i Bóg dawał dobry plon i zdrowe owoce..a co mamy teraz? Aby większe, aby ładniejsze, aby smaczniejsze, aby szybciej, aby zarobić jak najwięcej i ciąć koszty…wszystko byle jak, byle szybko, byle gdzie. Wstyd mi, że sam się też czasem na to łapie ale jak człowiek ma sam uprawiać, skoro haruje jak wół całe życie za psie pieniądze? Ojciec i matka i nawet dzieci muszą dorywczo pracować by się dorobić..garba i bólu biodra i 5 lat kolejki w nfz albo 20 tysięcy za operacje.
  No ale cóż, Mesjasz sam mówił że zgorszenia muszą przyjść, więc nie ma się co bać bo i zbawienie też przyjdzie 😉

  1. wróć..zbawienie już przyszło 😉

   (21): I nie powiedzą: Oto tu, albo: Oto tam jest. Królestwo Boże bowiem jest wewnątrz was. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, Łk 17]

 3. pan bloger Caileb potrafi bardzo umiejętnie sterować nastrojami swoich odbiorców.

  Jego blog (oraz kanał na yt) przeglądałem głównie w celu zapoznania się z opiniami jego odbiorców. I tak pan Caileb (pseudonim) swojego czasu rozkręcił histerię z panem Kijowskim (ten od Kodu) jakby miał być sądzony przez prawo szariatu ponieważ ten dopuścił się znieważenia zwłok muzułmanina umieszczając zdjęcie zwłok na swoim fb.
  Przez jakiś tydzień bardzo skutecznie podkręcana była prawdziwa histeria co to stanie się jak pan Kijowski zostanie skazany i co mu grodzi (łącznie z przyjazdem brodatych jegomości i fizyczną eliminacją).

  Po tygodniu temat znikł i do dzisiaj ani widu ani słychu.

  Najciekawsze były opinie widzów. I tak 90% z nich niemalże euforycznie wyrażało swój zachwyt nad domniemanym procesem. Całe 90% bardzo chętnie widziałoby wiszącego Kijowskiego gdzieś na drzewie.

  Na kilkaset wpisów zauważyłem tylko dwa, dosłownie dwa wpisy które dotykały sedna sprawy. Mianowicie, gdyby coś takiego faktycznie miało miejsce i faktycznie doszłoby do skazania faceta to byłby to niezwykle groźny precedens niosący zagrożenie dla każdego z nas (!).

  Ludzie z dziką ochotą zgodziliby się aby na polskiego obywatela został wydany wyrok (włącznie z powieszeniem) przez sąd szariatu tylko po to aby czerpać z tego emocjonalne zadowolenie.

  Kto wie, może to był tyko taki test społeczeństwa. Przecież swojego czasu parlament UE głosował nad wprowadzeniem sądownictwa szariatu do przestrzeni publicznej. Z założenia miało to być tylko dla skupisk muzułmanów aby mogli “rachować się” pomiędzy sobą ale znając życie to praktyka byłaby dokładnie taka jak opinie owych 90% widzów pana Caileba.

   1. Przykład wzięty z życia. Całkowicie absurdalny ale prawdziwy.

    Sąsiadka pozywa sąsiada o alimenty. Po dłuższej rozmowie okazuje się, że dokładnie chce pozwać kota sąsiada ponieważ ten spotkał się z jej kotką i w skutek owego romantycznego spotkania przyszły na świat kocięta.
    Wiadomo kobieta kota nie pozwie więc pozywa sąsiada aby ten teraz płacił na utrzymanie kotków.

    Sąd oczywiście odrzucił sprawę i teraz wyobraźmy sobie, że niezadowolona sąsiadka idzie szukać pomocy u… imama. Sąd szariatu nakazuje sąsiadowi płacić a jak nie to powiedzmy dostanie 10 batów. Przyjeżdżają panowie z brodami i wypłacają owe 10 batów.

    Konsekwencje społeczne czegoś takiego można sobie tylko wyobrazić i na pewno nie starczy nam na to wyobraźni.

 4. ja go słucham, faktycznie czasem zaczyna jakiś temat, nakręca aferę i nic z tego nie wynika potem:) ale nie zauważyłam żadnych kłamstw na jego kanale, więc o co chodzi?

 5. A to nie przypadkiem twórca propagandowego bloga miziaforum, ktore juz od wielu lat sieje dezinformacje i panike?… jezeli to ten sam człowiek to radze brać na niego poprawkę…

 6. Bloger Caileb założył nową stronę internetową. Wchodzimy na nią. Pojawiają się filmiki ale najciekawsze jest na samym dole strony.

  Pierwszy linki – OOBEE, jak to zrobić (tzw. podróże astralne).
  Drugi linki – jak wywołać ducha.

   1. https://jackcaleib.com/

    nie zawsze działa i czasami trzeba poczekać aż zaskoczy. Przewijamy na sam dół strony

   2. Na tej którą podałeś we wpisie https://jackcaleib.com na samym dole. Co ważne nie jest to reklama tylko dwa małe poradniki:

    https://jackcaleib.com/art/oob-duchy
    https://jackcaleib.com/art/jak-wywolac-ducha

    I ten człek twierdzi że religia to opium dla mass.

    1. Lepiej nie oglądać jego stron, bo to zniewolenie duchowe. Jeśli on wywołuje duchy i ma kontakt z demonami – najprawdopodobniej ma – to wszystko czym się zajmuje, czym sieje panikę, wzbudza emocje – jest dla zniewalania. Najprawdopodobniej praktykuje kontakty z demonami dla wiedzy i podejmowania różnych tematów w sieci, aby mieć z tego pieniądze. Tyle, że jest już zniewolony i łowi dla demonów kolejne ofiary.Trzymać się z daleka, w sieci na YT można znaleźć kilku innych podobnych twórców, którzy mają powodzenie dzięki ezoteryce (np. zarabiający dużo kasy z naganiania na piramidy finansowe okultysta Damian Żukiewicz) albo spirytyzmie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: