Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Świat na krawędzi wojny światowej 3: Korea Północna łączy się z Syrią, aby bronić “słusznej sprawy”.

Przywódca Korei Północnej Kim Dzong-un wypowiadał się, by poprzeć syryjskiego dyktatora Baszara Assada po tym, jak koalicja kierowana przez USA rozpoczęła strajk w fabrykach broni chemicznej w odwecie za rzekomy atak gazowy na miasto Douma.

 

Agencja prasowa KCNA w Korei Północnej poinformowała, że ​​lider Kim Dzong-un złożył gratulacje dyktatorowi Baszarowi Assadowi za “wielkie osiągnięcia”, które uczynił, by bronić suwerenności Syrii , mimo niedawnego uderzenia rakietowego.

Stany Zjednoczone obok Wielkiej Brytanii i Francji  zbombardowały fabryki broni chemicznej w odpowiedzi na zgłoszony chemiczny atak na miasta Douma w dniu 7 kwietnia.

KCNA powiedziała: “Kim Jong-un, przewodniczący Komisji Spraw Stanowych w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej, wysłał we wtorek pozdrowienia dla Baszara Al-Assada, prezydenta Syryjskiej Republiki Arabskiej.

 

“W przesłaniu Kim Jong-un przekazał ciepłe gratulacje prezydentowi Syrii z okazji 72. rocznicy niepodległości kraju.

Agencja prasowa KCNA w Korei Północnej poinformowała, że ​​lider Kim Dzong-un złożył gratulacje dyktatorowi Baszarowi Assadowi za “wielkie osiągnięcia”, które uczynił, by bronić suwerenności Syrii , mimo niedawnego uderzenia rakietowego. 

Wiadomości z ostatniej wojny światowej - Kim Jong un i Bashar Assad

Wiadomości z ostatniej wojny światowej: Kim Jong-un wyraził poparcie dla Bashara Assada

“Przesłanie szczerze życzyło prezydentowi Syrii dobrego zdrowia i większych sukcesów w jego pracy, ponownie rozszerzając zdecydowane poparcie i solidarność za słuszną sprawę syryjskiego rządu i ludzi”.
Doniesiono, że przywódca Korei Północnej powiedział: “Jestem zadowolony z faktu, że przyjazny syryjski rząd i ludzie osiągnęli ostatnio wielkie osiągnięcia w walce o obronę suwerenności i bezpieczeństwa kraju pod przewodnictwem prezydenta”.Po wspólnym ataku na Syrię 13 kwietnia eksperci ostrzegają, że Korea Północna poczuje się “przestraszona” i może skłonić Kim do rozszerzenia środków bezpieczeństwa, aby zapobiec atakowi na nieuczciwy reżim. Profesor Kim Hyun-wook z Koreańskiej Narodowej Akademii Dyplomatycznej powiedział: “Korea Północna poczuje się trochę przestraszona lub zaniepokojona niedawnym atakiem na Syrię.
Mając na uwadze samotność Syrii w konflikcie z USA sojusz Korei z Syrią i Iranem  wpłynie na poczucie bezpieczeństwa tych krajów co może się przełożyć na większą pewność siebie w przeciwstawieniu się żandarmowi świata jakim są Stany Zjednoczone.

2 komentarze

Add a Comment
  1. w syrii niema żadnego reżimu.atakuja ich bo mają własny bank i żydzi nie mają tam kontroli bankierkiej. podobnie jak w libanie,iranie iraku

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: