Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jeśli powstałby pośród Ciebie ktoś, kto zapowiedziałby cud i namawiał do pójścia za innymi bogami, to nie usłuchasz tego proroka.

 

Prawo Boże przez tysiące lat było niezmienne i wymagało oddania tylko Bogu Jedynemu. Poniższy cytat z Księgi Powtórzonego Prawa jest batem na kult maryjny i wszelkie cuda odwodzące od Boga Ojca.

 

Jeśliby powstał pośród ciebie prorok albo ten, kto ma sny, i zapowiedziałby ci znak albo cud, (3) i potem nastąpiłby ten znak albo cud, o którym ci powiedział, i namawiałby cię: Pójdźmy za innymi bogami, których nie znasz, i służmy im, (4) to nie usłuchasz słów tego proroka ani tego, kto ma sny, gdyż to Pan, wasz Bóg, wystawia was na próbę, aby poznać, czy miłujecie Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej. (5) Za Panem, waszym Bogiem, pójdziecie i jego będziecie się bać, i jego przykazań przestrzegać. Jego głosu będziecie słuchać, jemu będziecie służyć i jego się trzymać. (6) A ten prorok albo ten, kto ma sny, poniesie śmierć, gdyż namawiał do odstępstwa od Pana, Boga waszego, który was wyprowadził z ziemi egipskiej i wykupił cię z domu niewoli, aby cię sprowadzić z drogi, którą Pan, Bóg twój, nakazał ci iść. Tak wyplenisz to zło spośród siebie.

 

Prorocy, którzy sprowadzali przez cuda do innych bogów ponosili śmierć w Izraelu, gdyż zwodzili lud. Dzisiaj katolicy zwodzeni są kultem maryjnym, który odbiera chwałę Bogu Jedynemu.

 

“nie usłuchasz słów tego proroka ani tego, kto ma sny, gdyż to Pan, wasz Bóg, wystawia was na próbę, aby poznać, czy miłujecie Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej.”

 

Niestety, ale Polska nie posłuchała słów z Powtórzonego Prawa i wielu innych i oddała się pod kuratelę Królowej Niebios. Skutki tego przekleństwa ciążącego nad Polską są do dzisiaj. Staliśmy się gośćmi we własnym kraju.

Na całe szczęście w czasach końca dochodzi do masowego przebudzenia. Przeto módlmy się o naszych bliskich i całą Polskę, aby wyszli oni z pod jarzma obcych bogów.

Bądźmy posłuszni Bogu Jedynemu.

Chwała Ci Boże Ojcze za to, że pokazujesz nam prawdę, która wyzwala.

 

Jedynie w Bogu jest uciszenie duszy mojej, Od niego jest zbawienie moje. (3) Tylko On jest opoką moją i zbawieniem moim, Twierdzą moją, przeto się nie zachwieję.” Psalm 62

 

 

Wszelkie cuda odciągające od samego Boga są od szatana i nie mają NIC wspólnego z Duchem Bożym!

 

4 komentarze

Add a Comment
  1. Na ten werset szatan również wymyślił haczyk. “Ale przecież Maryja prowadzi do Jezusa” 🙂
    Tylko gdzie to jest napisane w Słowie Bożym? Nigdzie. 😉

    1. “no bo jak to tak, dobry jezusek by mamusi odmówił?”

  2. Kiedyś w internecie trafiłam na tzw. “Karty bogiń”. Ma ktoś pomysł,czemu jest tam Maria?
    https://www.youtube.com/watch?v=TZg3AmN9K6U Pojawia się w minucie 3:01

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: