Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kryptowaluty umieszczone w chipie.

Tak jak pisałem wielokrotnie i byłem atakowany przez zwolenników bitcoina za to, że połączyłem tę walutę ze znakiem bestii. Moje podejrzenia były właściwe gdyż twórca Bitcoinów jest …. zachipowany!

 

Poniższe tłumaczenie nie jest nowe, ale jakoś przegapiłem te ważne informacje. Natomiast końcówka tekstu jest już względnie świeża.

 

Bitcoin jest tłumaczony przez Wikipedię jako system płatności internetowych wymyślony w 2008 roku, a użytkownicy mogą dokonywać transakcji bezpośrednio, bez konieczności korzystania z pośrednika takiego jak tradycyjny bank. System działa bez centralnego repozytorium lub pojedynczego administratora, co skłoniło Skarb Państwa USA do zaklasyfikowania go jako zdecentralizowanej wirtualnej waluty .

Z około 12 milionami istniejących bitcoinów w listopadzie 2013 r. Nowa cena zwiększyła pułap rynkowy bitcoin do co najmniej 7,2 miliarda USD. Do 23 listopada 2013 r. Całkowita kapitalizacja rynkowa Bitcoin przekroczyła po raz pierwszy 10 mld USD. Obecnie bitcoin jest obecnie wart około 227 USD.

Martijn Wismeijer (typowo żydowskie nazwisko) jest założycielem firmy Bitcoin , firmy instalującej i eksploatującej bankomaty kryptowalutne w jego rodzimym Amsterdamie i całej Europie.

W tym miesiącu (2015 rok)Wismeijer zdecydował się poddać bolesnej procedurze osadzania chipów NFC (komunikacja w pobliżu pola) pod skórą. Chipy te można odczytać za pomocą szeregu urządzeń, w tym smartfonów takich jak Samsung Galaxy S5 i Apple iPhone 6, i można je dostosować do różnych zastosowań. Używa chipa do przechowywania kluczy prywatnych do swoich portfeli Bitcoin, które przechowują informacje niezbędne do przeprowadzania transakcji bitcoinów w trybie online lub offline.

Chipy szklane, które wszczepił, to urządzenia XNTi, które są fabrycznie zainstalowane w strzykawkach, aby zanurzyć je w ciele pod skórą. Chipy o rozmiarach 2 mm x 12 mm przechowują tylko 888 bajtów, ale mogą przesyłać je na niewielkie odległości w obecności czytnika NFC.

Obecnie opracowywane są nowe modele z większą pamięcią, ale będą one większe i bardziej bolesne w instalacji, ponieważ będą musiały zostać rozłożone pod skórą, a nie tylko wstrzyknięte.

“Większość lekarzy nie chce instalować implantu, więc artysta zajmujący się manipulowaniem ciałem (najlepiej nie tylko tatuażysta lub piercer) będzie twoim następnym najlepszym zakładem, ale upewnij się, że działa on zgodnie ze ścisłymi kodami higieny i wie, co robi”, powiedział Wismeijer.

“Powodem, dla którego wziąłem implanty, jest to, że używam ich w dzisiejszym świecie, moje telefony i tablety są kompatybilne. Osobiście uważam, że wspierając te zmiany bio-hakowania możemy dowiedzieć się, co działa, a co nie, i że pewnego dnia, w niedalekiej przyszłości będziemy w stanie wprowadzić więcej funkcjonalności, takich jak podskórne czujniki glukozy lub monitory pracy serca oraz inne ważne urządzenia monitorujące stan zdrowia. Wyobraź sobie normalnie niewidoczny tatuaż na ramieniu świecący na czerwono, gdy dostaniesz zawału serca, przesuń palcem po telefonie, a telefon powiadomi lekarza.

“Wspierając te inicjatywy bio-hakowania, wierzę, że torujemy drogę do akceptacji społecznej, a jednocześnie wspieramy technologię biohackowania, która ją napędza.”

 

Po operacji chirurgicznej Martijn posiada 2 chipy NFC w obu dłoniach.

Wismeijer poprzez ataki hackerskie i inne okoliczności do tej pory niewyjaśnione stracił dużą część swojego kapitału z kryptowaluty. Przedstawił kilka powodów dla których zdecydował się na tak drastyczne zabezpiecznie.

Mogę śmiało powiedzieć, że większość Bitcoinów, ponad 80 procent, straciłem z powodu włamań, kradzieży, wymiany i innych problemów. Gdybym miał chip w 2010 roku, prawdopodobnie byłbym już bardzo bogatym człowiekiem

 

Wismeijer codziennie używa swoich kryptowalut do robienia zakupów. Chip jest skanowany za pomocą smartfona, który odbiera, a następnie odszyfrowuje klucze w celu dokonania transakcji. Klucze można zdalnie usuwać i zastępować nowymi kluczami do innych kryptowalut za pomocą smartfona, a szyfrowanie uniemożliwia ludziom po prostu przeskanowanie rąk.

 

Teraz najciekawsze co znalazłem na ten temat:

 

Choć zatwierdzono przez FDA, proces ten nie jest pozbawiony ryzyka, a niektóre badania potencjalnie łączą chipy NFC z rakiem . Jednak zagrożenia dla zdrowia nie zniechęcą wszystkich, a lata później ludzie nadal podążają śladem Wismeijera, podejmując ostateczne środki bezpieczeństwa w celu ochrony swoich Bitcoinów.

 

I jeszcze raz Biblia RULES!

 

” I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz. (3) Drugi wylał swą czaszę na morze. A stało się ono jakby krew z zabitego, i wszystkie istoty żywe poniosły śmierć, te które są w morzu. (4) Trzeci wylał swą czaszę na rzeki i źródła wód. I stały się krwią. (5) Usłyszałem anioła wód, mówiącego: “Sprawiedliwy jesteś, Ty, który jesteś, który byłeś, o Święty, że tak osądziłeś. (6) Ponieważ oni wylali krew świętych i proroków, krew również pić im dałeś. Godni są tego!” (7) I usłyszałem, jak mówił ołtarz: “Tak, Panie, Boże, Władco wszechrzeczy, prawdziwe i sprawiedliwe są Twoje wyroki”. (8) Czwarty wylał swą czaszę na słońce, i dano mu władzę dotknąć ludzi ogniem. (9) Wielkim upałem ludzie zostali dotknięci i bluźnili imieniu Boga, który ma moc nad tymi plagami, a nie nawrócili się, by oddać Mu chwałę. (10) Piąty wylał swą czaszę na tron Bestii, w jej królestwie nastały ciemności, a ludzie z bólu gryźli języki(11) i bluźnili Bogu nieba z powodu swoich boleści i wrzodów, ale od czynów swoich się nie odwrócili.” Apokalipsa 16

 

Blog prowadzę prawie sześć lat. Filmów i tekstów dotyczących znaku bestii mam za sobą  dziesiątki albo setki i w kontekście powyższego tekstu uważam, że część pastorów albo jest zwiedziona, albo jest agentami, ponieważ odrzucają oni chip jako znak bestii w jakiejkolwiek formie. Jednemu nawet zadałem kulturalnie pytanie z tym związane około 2 lat temu i do dzisiaj nie odpowiedział mi na swoim blogu.

Biblii wierzcie, a nie ludziom.

 

_____________________

 

 

Przy okazji. Serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie.

 

Jeśli chcesz mnie wspomóc, to podaję dane do przelewu:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL


 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

 

 

 

Updated: 17 kwietnia 2018 — 19:54

4 komentarze

Add a Comment
  1. W tekście jest mała nieścisłość bo twórcą BTC jest ponoć Satoshi Nakamoto dlatego też drobniaki bitcoinowe nazywane są satoshi   Piszę ponoć bo albo ten jegomość potrafi się perfekcyjnie ukrywać (ciężko znalezc o nim więcej informacji) albo to postać fikcyjna, a za BTC stoi jakaś organizacja (coś dla fanów spisków i tajnych organizacji). Ten zaś bankomatowy potentat promuje czip jako najwygodniejszą formę do płatności i nie tylko. Ma on sporą renomę w świecie kryptowalut więc tylko czekać jak za jego przykładem pójdą inni. Czy chip jest znakiem bestii? Nie wiem ale na pewno nie zamierzam się przekonywać i nie dam się zachipować. Zastanawia mnie zaś sam BTC jaka jest jego przyszłość. Wielu wciąż oczekuje iż jego cena wzrośnie. Ja również i skromnie liczę na ok 30-35tyś $ za sztukę. Jeśli do tego dojdzie to zacznę się martwić bo po osiągnięciu tego lub wyższego pułapu może spaść dosłownie na gębę zostawiając ludzi z ręką w nocniku. Ludzie bowiem zastawiali domy, oddawali oszczędności i brali pożyczki na zakup.

  2. Ostatnio słyszałem że bestią jest fałszywy Mesjasz katolicki. …W oryginale greckim, w pierwszych rękopisach opisane znamię to XIC. Ciekawe że x jest symbolem anteny NFC w symbolice elektroniki komputerowej a IC mikroczipa. Znalazłem też ten symbol na jednej ze szkół jezuickich w Indiach.

    1. Masz coś więcej na ten temat? Strona z opisem i przykładami na zdjęciach?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: