Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ROSYJSKA TELEWIZJA PRZYGOTOWUJE WIDZÓW DO WOJNY Z USA, NAKAZUJĄC OBYWATELOM KUPOWANIE MASEK GAZOWYCH.

Jak wspomniałem robi się gorąco. Wraz ze wzrostem temperatury za oknem robi się gorąco w polityce. Dlatego w najbliższych dniach lub tygodniach będę się na tym właŚnie koncentrował.

 

 

Niektórzy Amerykanie przygotowują się do zbliżającej się wojny z Moskwą, A rosyjska państwowa telewizja wyjaśniła mieszkańcom kraju, jak zaopatrzyć swoje bunkry w wodę i podstawowe produkty spożywcze na wypadek wybuchu wojny.

Ostrzeżenie, że potencjalny konflikt między dwoma supermocarstwami będzie “katastrofalny”. Vesti 24 pokazała półki żywności, zalecając ludziom kupowanie soli, płatków owsianych i innych produktów, które mogą trwać długo na półkach, jeśli planują ukryć się w bunkrze. Mleko w proszku dojrzewa przez pięć lat, podczas gdy cukier i ryż mogą wytrzymać nawet osiem lat – wyjaśnił prezenter, pokazując filmy przedstawiające gotowanie makaronu w schronie przeciwbombowym.

Początek programu miał kpiący ton o lękach wojennych, ponieważ w tle rozbrzmiewały obrazy wybuchów jądrowych. Prezenter powiedział, że “prawdziwej paniki nie ma tutaj, ale za oceanem”, co sugeruje, że Amerykanie są przerażeni wojną z Rosją.

 

Niemniej jednak, reporterzy kanału pokazywali także wykresy wyjaśniające, ile wody ludzie muszą przechowywać do picia, myjąc twarz i ręce oraz przygotowując jedzenie każdego dnia – i jak ta ilość zmienia się w zależności od temperatury schronu przeciwnika. W programie zalecono również, aby ludzie zaopatrywali się w maski przeciwgazowe i zapoznali się z przewodnikami, jak przetrwać wojnę. Instrukcje dotyczą “ludzi, którzy ulegają panice i decydują się wydać wszystkie swoje oszczędności” – powiedział dziennikarz.

źródło: newseek.

 

Póki co, mamy do czynienia z wojna psychologiczną, ale problem syryjski tak czy owak musi być rozstrzygnięty i Rosja lub tym bardziej Turcja się tak boją USA jak rottweiler jamnika.

Ktoś mnie zapyta: no to jak to, wszyscy pracują dla złego a się miedzy sobą kłócą? Odpowiedź jest prosta. Wystarczy spojrzeć na polską scenę polityczną i konflikt prawica-lewica. Co cztery lata średnio wymieniają się władzą kumplując ze sobą poza studiami telewizyjnymi gdzie się kłócą. Tak jak podczas okrągłego stołu podzielili się władzą, tak świat również podzielił się władzą i dla każdego jakiś kawałek tortu się znajdzie.

Mogę podać i inny przykład: pozorny konflikt Niemcy – Rosja. Wrogowie z II wojny światowej robią super interesy wykluczając z nich niby wygraną podczas owej wojny Polskę.

Polski nie ma od 1939 roku, a tak na prawdę od momentu przyjęcia bałwochwalstwa, kiedy to Polska oficjalnie zaczęła wielbic krolową niebios:

 

Historia rozkwitu kultu Maryi Królowej Polski wiąże się z okresem kontrreformacji.

14 sierpnia 1608 r. mieszkający w Neapolu włoski misjonarz, 71-letni ojciec Juliusz Mancinelli z zakonu jezuitów, miał objawienie Matki Bożej. Maryja poleciła mu, aby nazwał ją Królową Polski: A czemu mnie Królową Polski nie zowiesz? Ja to królestwo wielce umiłowałam i wielkie rzeczy dlań zamierzam, ponieważ osobliwą miłością ku Mnie pałają jego synowie. Następnie przebywającemu w Krakowie w katedrze na Wawelu, 8 maja 1610 Matka Boża objawiła mu się powtórnie, mówiąc: Jestem Królową Polski. Jestem matką tego narodu, który jest mi bardzo drogi.

 

Więcej tutaj:

 

Jeszcze o przekleństwie ciążącym nad Polską. Uaktualnienie 12.11.2014

To od 1 kwietnia 1656 r. przestaliśmy istnieć, kiedy to król Jan Kazimierz,   w katedrze we Lwowie otoczony biskupami, senatorami w obecności legata papieskiego złożył swe śluby przed obrazem Matki Bożej Łaskawej i uroczyście ogłosił Maryję Królową Korony Polskiej.

Jan Kazimierz był Jezuitą!

To od tego czasu nastały rozbiory Polski. Nasz ostatni sukces miał miejsce podczas Odsieczy Wiedeńskiej. Później już tylko było bezsensownie rozlewana krew Polaków łącznie z wszelkimi frontami II wojny światowej i resztkami AK tzw żołnierzami Wyklętymi. Nie mówiąc o przekręcie okrągłostolowym.

 

Katolicy, obudźcie się. Historii nie da się zaprzeczyć. Janowi Kazimierzowi papież Aleksander VII przyznał i jego następcom tytuł rex orthodoxus, co oznaczało “Król prawowierny”.  Wierny Prawu Rzymskiemu.

 

 

_____________________________

 

Jeśli chcesz mnie wspomóc, to podaję dane do przelewu:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

Updated: 12 kwietnia 2018 — 10:34

12 komentarzy

Add a Comment
 1. tam przynajmniej ostzregają a u nas nikt nie ma pojęcia gdzie jest jakiś schron a co dopiero informować o gromadzeniu zapasów.

  1. o widzisz zapomniałem o tym napisać, a przykładałem sie do tego w tym tekście.
   Chciałem właśnie dodać, że w Polsce takie newsy przyprawiają o totalna ignorancję. Kiedy w USA jest przynajmniej u części społeczeństwa panika, to w Polsce o wojnie może myślą tylko prepersi..
   Tak jakby przeznaczali Polaków na rzeź. Oczywiście można to uzasadnic tym, że dwie wielkie armie świata czynią przygotowania i ich narody, ale gospodarka danego kraju jest ścisle powiązana z wielkimi gospodarkami. Jak coś huknie w USA to w Polsce bedzie to podwójny huk.

 2. “Ja to królestwo wielce umiłowałam i wielkie rzeczy dlań zamierzam, ponieważ osobliwą miłością ku Mnie pałają jego synowie”

  Ponieważ z Polski wyjdzie antychryst, i diabeł na tym systematycznie pracuje. Mesjanizm polski jest mocno wpisany w polską literaturę (Mickiewicz – interesował się okultyzmem), wywodzi się z wpływu emigrantów żydowskich na naszej ziemi. Ta idea weszła nawet do kościoła katolickiego, przez chociażby dzienniczki Faustyny, gdzie pokazujący się duch mówi wyraźnie o iskrze i posłannictwie, następnie kolejne diabelskie prywatne objawienia np. za czasów Hlonda dot. intronizacji Jezusa na króla Polski. Mało kto wie, że siostrzyczka, która miała te widzenia nieświadomie uprawiała okultyzm (stawianie baniek), np. chodziła je stawiać a potem miała widzenia 🙂 Dziwne, że Jezusek nie kazał jej ten okultyzm ze wschodu odstawić 🙂 No cóż Wino Nierządu bije na głowę a potem ma się widzenia. Ja te objawienia badałem, gdy starałem się ustalić czemu akurat od nas będzie antychryst i się wszystko wyjaśniło. “Kto szuka znajdzie”

  “Przeklęty człowiek który ufność pokłada w stworzeniu”. Polska jest pod przekleństwem, bo poprzednicy i obecni kapłani nie polecili kraju Bogu ale stworzeniu (odnowienie przysięgi). Tylko Jezus prowadzi do Ojca, Bóg tylko uświęca, żadne stworzenie. Niestety to musi się wykonać, nie odwrócicie tego. Bestia wejdzie z Abbysu, czy się komuś to podoba, czy nie.

  Co zrobić… Tak to jest jak w Wulgacie zamiast On zdepcze mu głowę wpisali ona zdepcze mu głowę, i od razu uruchomili kult Miriam… Najbardziej mnie śmieszą opinie kapłanów, pastorów, którzy mówią że nie ważne jakie masz tłumaczenie, czytaj… Jasne….

  Najbardziej mnie to w katolicyzmie uwiera na duszy, ale tak serio jak młot. Że u nas nie mówi się w kosciele Maria z Nazaretu, tylko NMP Maryja itd. U nas nie poznasz Miriam z Nazaretu. Księża nawet nie mówią w taki sposób. Ja mam obraz pewnej koncepcji utworzonej przez wieki. Nawet jak mówiłem różaniec zmieniając słowa z maryja na Maria / Miriam i dodawałem z Nazaretu albo same keharitomene i kończyłem na wysławiana miedzy niewiastami, bez święta maryjo itd., to w duszy miałem taki nacisk, że robię coś ohydnego. Że to jakaś pycha tak mówić i nazywać Marię w różańcu, albo nie kończyć zdrowaśki. Że musze się podporządkować, ulgę dawało tylko odmawianie różańca według schematu i zasad. Np. odmawiałem po łacinie. Znam to na blaszkę razem z antyfonami końcowymi. Tak więc z tym kultem jest ewidentnie coś nie tak, ponieważ Bóg nie jest tyranem i nie może mnie karać duchowo za wspominanie w różańcu poprawnej nazwy Matki Mesjasza i poprawnego tłumaczenie słów Gabriela, Elżbiety, a nawet używania oryginalnego określenia semickiego na zadanie i misje Miriam – keharitomene. Jeśli jakiś duch się mści, to jest coś nie teges… Ale dla mnie wszystko się wyjaśniło po co są fałszywe widzenia i dlaczego ten a nie inny papas to antychryst.

  1. A poropos orędzi Matki Boskiej. Tutaj brzmi to jak “protestancka” wersja:

  2. Od jakiegoś czasu mam podobne myśli. Że niestety z Polski wyjdzie antychryst… Kiedyś Polskę nazwano rogiem katolickiej bestii- potop szwedzki. Także zgadzam się z opinią, że dopóki nie sprzedalismy się całkiem królowej nieba to stawialismy opór wszystkim dokoła choć bywało ciężko. Ale nie bez powodu Żydzi wybrali Polskę, z Polski pochodzili założyciele np grupy bilderberg, komisji trojstronnej itp.

   1. może i tak…
    Do komentarza Piotra jeszcze- co jest okultystycznego w stawianiu baniek? Chciałabym wiedzieć…

    1. W dużym skrócie. Stawianie baniek to akupunktura. Zwykłe upuszczanie krwi, podobny mechanizm co u homeopatii – “to co szkodzi ma ci pomóc”. Wywodzi się ze wschodu. W Polsce zyskała na popularności jak homeopatia po 1989 roku. Generalnie opiera się na tym, że rozgrzane bombki kładziesz na plecach, one doprowadzają do skrzepów i krew z nich potem ma wejść w ciało i pobudzać układ immunologiczny do walki. Z tym, że taki zabieg szkodzi, bo organizm musi zacząć walczyć nie dość, że z wirusem, którego chcesz wytępić, to dodatkowo ze skrzepami, które traktuje jako zakażenie. Czyli dodatkowo się osłabiasz/katujesz bańkami 🙂

     Takie leczenie polecali durni lekarze w Polsce i wszyscy podatni jak teraz na nowości medycyny naturalnej. Ten okultyzm bierze swoje korzenie z chińskiej medycyny, która opiera się na filozofii mówiącej, że człowiek posiada meridiany energetyczne. Wystarczy określone meridiany stymulować (przez igłę, światło, prąd, bańkę itp.) aby wpłynąć na energię leczniczą w człowieku. To zwykły okultyzm. Pod żadnym pozorem nie pozwalaj sobie ani nikomu innemu stawiać tego syfu.

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Stawianie_baniek

     https://czajniczek-pana-russella.blogspot.com/2010/01/banki-krwiaki-i-siniaki.html

 3. najgorętszy news tygodnia dopiero przed nami.
  Czekamy kiedy pastor Chojecki zw swoimi “300 milionów ofiar to mało” ogłosi urbi et orbi, że w końcu wymodlił wojnę.

  P.S wiem, wiem, że to złośliwość z mojej storny

  1. Uważam , że Chojecki robi bardzo dobra robotę. Ja go co prawda nie uznaję jako pastora, ale wg mojej oceny dzieki jego działalności za jakiś czas wiele osób sie nawraca.
   Działanie podobne do witryny zbawienie.com.

   1. być może ale pastor Chojecki głosi coś w stylu “raz zbawiony na zawsze zbawiony”. Wystarczy przyjść do Chrystusa powiedzieć tak i człowiek jest już bezpieczny na zawsze nawet cytuje: “jakby oszalał i wyparł się Chrystusa, stracił wiarę”.
    W innym swoim nauczaniu głosił, że człowiek cytuje “może żyć jak piękny motyl albo brnąc w g… pozostając w starym życiu ale i tak jest zbawiony bo nikt nie może wyrwać go z rąk Chrystusa”.

    Ok takiego człowieka nic nie wyrwie ale… on może sam się wyrwać.

    Swoją drogą na swoim kanale na yt mają fajne wykłady nt. kreacjonizmu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: