Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Assad przenosi wojskowe odrzutowce w odpowiedzi na zagrożenie rakietowe Trumpa.

SYRYJSKA armia przeniosła część swoich zasobów lotniczych, aby uniknąć skutków ewentualnych ataków rakietowych po grożących przez Donalda Trumpa działaniach wojennych przeciwko Syrii, ujawnili urzędnicy amerykańscy.

 

Urzędnicy odmówili dalszego komentarza i nie było jasne, czy posunięcia syryjskie wpłyną na amerykańskie planowanie wojskowe dotyczące potencjalnych działań przeciwko Syrii w związku z podejrzanym atakiem gazu, poinformował Reuters.

Ale ruch ten mógłby ograniczyć szkody, które wspólne naloty przeprowadzone przez USA i ich sojuszników  na armię syryjską, gdyby kraje zachodnie zdecydowały się zamienić słowa w czyny.

Podobną ocenę przeprowadziło już dziś Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka, brytyjski obserwator wojny, który powiedział, że prosyryjskie siły rządowe opróżniają główne lotniska i wojskowe bazy lotnicze.

Po kilku dniach ostrzeżeń prezydent USA, Trump, wyjaśnił, że jest gotów ukarać syryjski rząd, tweetując wcześniej, że Rosja, jeden z kluczowych sojuszników Syrii, powinna “przygotować się” na wystrzelenie rakiet w Damaszku.

Stany Zjednoczone dołączyły się do protestów przeciwko atakom chemicznym ze strony Wielkiej Brytanii i Francji, które zgodziły się współpracować i uważa się, że przygotowują się do ataku  wojskowego w odpowiedzi na rzekomy atak chemiczny w weekend.

Premier Theresa May jest podobno gotowa do zatwierdzenia brytyjskiej reakcji wojskowej na atak bez aprobaty parlamentarnej – podała BBC.

 

To wszystko bardzo groźnie wygląda. Jednakże może się okazać, że w ostatniej chwili książę “pokoju” (vide antychryst) pojawi się zaprowadzając pokój. Ja osobiście jestem zdania, a moge się mylić, że pokój ma świat kosztować. Tym kosztem będzie światowy rząd, światowa religia i światowa waluta. Bardzo możliwe, że ten światowy rząd będzie podlegał albo Trumpowi, albo Kushnerowi, albo księciu Arabii.

Jesteśmy u progu 24 rozdziału ewangelii Mateusza:

 

“„Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się. To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą miejscami trzęsienia ziemi,”

 

Jutro napiszę jak chrześcijanie powinni się zachować w czasie wojny. Pamiętajmy, że internet i telefonia mogą być wyłączone….

 

Updated: 12 kwietnia 2018 — 21:38

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Witam,

    Oczekuje na wspomniany artykul jak zachowac sie podczas wojny w przyszlosci. Ogladalam kanal kobiety ktora mowila aby gromadzic zapasy zywnosci…

  2. Myslalem o gromadzeniu zywnosci i tak srednio to widze poniewaz nie mozemy stracic wiary w ewangelie podczas wojny. A co Jezus kazal? Dzielic sie z potrzebujacym. I moze sie okazac ze glodni ludzie ustawia sie nam pod drzwiami z prosba o jedzenie. I co zrobimy? Nie damy, bo moze uda nam sie przetrwac pare dni wiecej? To nie sie sprzeciwimy ewangelii i zło zwycięży. Musimy sie dzielic i UFAĆ w 100% Bogu w kazdej sytuacji. Pamiętacie ze “oziebnie miłość wielu?” Trzymajcie sie Jezusa Chrystusa a bedzie dobrze 🙂

  3. halo boro, co zrobilo 5 panien,gdy innym 5-ciu pynnom zabraklo oliwy do kagankow
    ? Buly samolubne.

  4. Wg mnie oliwa to byl symbol nieprzygotowania na przyjscie Jezusa. Ja tam sie bede dzielił jedzeniem 🙂

  5. Przez Syrie nie wybuchnie wojna to takie śmieszne panstewko że nie gra w tym roli, a wojna jest w skali lokalnej regionalnej aktualnie. Ale różne są scenariusze, niemniej na przykład czipowanie nastąpi w niedalekiej przyszłości, chociaż już obecnie np. w Polsce trzeba mieć zarejestrowany numer na dowód osobisty, czyli już w pewnym sensie jesteśmy jakoś oswajani..

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: