Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wydano pierwszą w Polsce biblię ekumeniczną, czyli biblię córek biblijnej Nierządnicy.

“A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. ” Apokalipsa17″

 

Matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi tłumaczymy według biblijnej symboliki jako matkę religii gdyż kobieta oznacza religię. Nierząd według Biblii oznacza niewierność  kobiety (religii) wobec Boga.

Nie oznacza to, że w tych kościołach nie ma ludzi Bożych. Oznacza to, że religie te współpracują z Watykanem i są mu podporządkowane, a przez to przesiąknięte są zwiedzeniem.

 

 

To co zaciekawiło mnie najbardziej w tym kolejnym newsie pokazującym córy kościoła Rzymu, to czas jej powstawania.

 

 

https://gloria.tv/article/KE3qU4aaLEgM4ezBSaJKgH64P

 

22 lata pracy nad biblią dla wszystkich religii. Od 22 lat pracowali nad nią reprezentanci następujących kościołów:

 

Przekład ten jest wspólnym dziełem tłumaczy, językoznawców i redaktorów z jedenastu Kościołów członkowskich Towarzystwa Biblijnego w Polsce:
Rzymskokatolickiego,
Adwentystów Dnia Siódmego,
Chrystusowego,
Chrześcijan Baptystów,
Ewangelicko-Augsburskiego,
Ewangelicko-Metodystycznego,
Ewangelicko-Reformowanego,
Polskokatolickiego,
Prawosławnego,
Starokatolickiego Mariawitów
i Zielonoświątkowego.

 

Zachodzi pytanie – do jakiego kościoła mamy chodzić, aby żyć w Duchu i w Prawdzie? razem z Marią wiecznie dziewicą?

Do kościoła baptystów, adwentystów czy zielonych?

Któremu kościołowi mamy zaufać? Pytanie retoryczne.

 

Rozmawiałem na ten temat z kolegą i uznaliśmy jak to wszystko musiało być zakryte, żeby dopiero teraz wyszło na światło dzienne. Nie chodzi mi o sam fakt powstania takiej biblii, ale udział protestantów w tym wszystkim. Protestanci razem z królową niebios oto prostytucja protestantyzmu.

Nie bójmy się tego powiedzieć:

 

Protestanci bratający się z Rzymem uprawiają prostytucję duchową.

 

To jeszcze nie jest aż takim problemem. Problemem jest  bierność lub niewiedza zwykłych wierzących. Ludzie słabej wiary. To są ludzie religijni. Współczuję im bo nie chciałbym w ten sposób wierzyć w Boga.

Mówi się, że Bóg jest miłością, że Jezus to miłość.

 

“A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego”

 

Taka to jest miłość Pana Jezusa. Zabije antychrysta ekumenii.

 

Chcesz poznać naturę Boga? Poczytaj Stary testament.

Kiedy Mojżesz wysłał zwiadowców oni odpowiedzieli:

 

” Ale ludzie, którzy tam mieszkają, są wielcy i silni. Jeśli tylko spróbujemy zabrać im ziemię, z pewnością nas zabiją’.”

 

Achab, Adam i zwiadowcy są w kościołach. To nie ja, to oni….

To nie ja zgrzeszyłem to oni…

Ludzie małej wiary!

Czy zadajecie cieżkie pytania swym  hmmm przełożonym?

Nie, bo macie strach za skórą. Chodzę do Kościółka, a co robi góra niech wam opowie Maja pszczółka.

 

Pastorzy i starsi zborów nibyprotestantyzmu nabrali wody w usta. Jesteś politycznie razem z królową niebios i syjonizmem. Zgodnie z planem jak już się z tym nie kryją nawet w reklamie toyoty:

 

 

 

Oto prawdziwe oblicze Królowej Niebios w meksykańskim kościele katolickim:

 

Nie jest to fotomontaż, ale realne foto z kultu rzekomej Marii w kościele Rzymu w Meksyku.

 

Pani śmierć razem z Jezusem:

Kościotrup pod welonem, a nad nim Jezus.

Z taka wiarą wchodzą w alians ekumeniści, że nie wspomnę o masie krzywd wyrządzonych przez kościół począwszy od jego istnienia aż po czasy dzisiejsze.

 

Oto dzieci Babilonu wygłaszają obok matki wszetecznic, kultu maryjnego spychającego Boga na dalszy plan słowa błogosławieństwa dla biblii ekumenicznej:

 

Coraz bardziej jestem przekonany, że Wielki ucisk będzie miał całkowicie inny charakter niż to sobie wyobrażałem. Prawdopodobnie będą to rządy lisów w przebraniu chrześcijan i może nawet wcale nie będzie wojny, a pokój ogłoszą najpierw, co według Biblii będzie oznaczać zagładę. Taka komitywa nagle się dogadujących.

 

Akurat w tym samym dniu oglądałem nowy filmik Michała Mazura wpisujący się w tego newsa:

 

 

Są ludzie tacy jak my tutaj, dla których ważniejsza jest prawda i Słowo aniżeli tradycja lub denominacja.

 

 

Zwiedzenie przyjdzie z chrześcijaństwa:

“Zostaną wzbudzeni bowiem fałszywi pomazańcy i fałszywi prorocy i będą dawać znaki wielkie i cuda tak, że wprowadzić w błąd jeśli możliwe i wybranych

Jeśli mają być wprowadzeni w błąd wybrani, to pytam się ja, gdzie jest dzisiaj to zwiedzenie? Cuda i znaki są głównie wśród charyzmatyków, ale i w kościele Rzymu. Zresztą to z Ruchu Wiary i Odnowy w Duchu Świętym wywodzą się charyzmatycy.

Nie twierdzę, że tam jest zwiedzenie, bo zwiedzenie jest wszędzie, ale tym będą się posługiwali.

Wybrani zostaną wprowadzeni w błąd.

 

 

Czy wiecie, co będą głosili ekumeniści kiedy objawi się człowiek niegodziwości? Wszechogarniającą miłość. Jeśli się z nimi nie zgodzisz, to zaszufladkują Cię jako człowieka pozbawionego miłości. Nikt już nie będzie pamiętał tego, że Jezus przyszedł z mieczem poróżnić ojca z synem, że notorycznie wchodził w spory z faryzeuszami, czyli z religią Judaizmu.

 

W związku z powyższym, trzeba sobie jasno powiedzieć:

 

 W POLSCE NIE MA JUŻ PROTESTANTYZMU!!!

 

Prawdziwymi protestantami są osoby niezrzeszone w kościołach.

Fora internetowe, strony kościołów głównych denominacji post protestanckich nie mają prawa nazywać się protestanckimi.  Są to kościoły wokół watykańskie.

 

 

 

Niebawem mój pierwszy podkast.

 

 

Updated: 26 marca 2018 — 11:08

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Ależ to jest świetna wiadomość! W tym tyglu kłamstwa i ohydy wytrącani są właśnie do Królestwa wybrani. Bardzo się cieszę, że to wszystko jest już takie jawne. Ta cała wielowiekowa zasłona opada na naszych oczach i to tak szybko, że jeszcze parę lat temu nie do pomyślenia. Mało już zostało kłamstwu czasu. Nigdy nie czułem tak silnie, ze Babilon pada. Detektywie, odwiedź proszę mój profil na instagramie – maszynkadoprzezywania – wiele Ci zawdzięczam i myślę, że ucieszysz się na mnie!

 2. Kolejny znak wskazujący bliski powrót Naszego PANA i ZBAWICIELA w Jego chwale 🙂 Wszystkie “kościoły- córki” wracają na łono matki nierządnej, aby wraz z nią uprawiać wszeteczeństwo i bluźnić imieniu PANA. Należy jednak pamiętać, że są w tych “kościołach” ludzie, którzy trwają na fundamencie Bożego Słowa i nadal głoszą czystą naukę proroków i apostołów, aby mogli ją usłyszeć zwiedzeni, oszukani ludzie znajdujący się wewnątrz. Są też tacy, którzy ze względu na wierność PRAWDZIE zostali z tych społeczności usunięci lub odeszli sami, aby swobodnie głosić czystą Ewangelię. W czasach, w których żyjemy prośmy PANA przede wszystkim o dar rozeznawania duchów, abyśmy sami nie zostali zwiedzeni, mogli trwać w PRAWDZIE i tę PRAWDĘ głosić ludziom dla JEGO chwały, naszego dobra i dobra naszych bliźnich. Niech PAN nas wszystkich prowadzi, uczy, darzy nas wszelkim dobrem serca i mądrością, abyśmy jak najlepiej wypełnili zadanie jakie nam powierzył. NIECH IMIĘ PANA BĘDZIE UWIELBIONE teraz i na wieki. Pozdrawiam was kochane siostry i kochani bracia.

 3. Bóg jest miłością. Jest ale również jest sprawiedliwością i ogniem trawiącym. Wszyscy, którzy tak lekko szastają hasłem “Jezus jest miłością” niech lepiej przeczytają sobie o zniszczeniu Sodomy i Gomory.

  A zbliżywszy się, Abraham rzekł: Czy rzeczywiście zgładzisz sprawiedliwego wespół z bezbożnym?
  (…) Nie dopuść, byś miał uczynić coś podobnego, by uśmiercić sprawiedliwego wespół z bezbożnym, by sprawiedliwego spotkało to samo, co bezbożnego. Nie dopuść do tego! Czyż ten, który jest sędzią całej ziemi, nie ma stosować prawa?.

  Zwróćmy uwagę na ostatnie zdanie. “Czyż ten ,który jest sędzią całej ziemi(…).

  A kto jest sędzią całej ziemi ?.

 4. Dzięki Bogu ze jestem na l4
  Odświeżamy sobie stare filmy jak lampa w ciemności kąkol wśród przenicy.
  W jednym z tych filmów wspomniane jest o tej bibli ekumenucznej. Coraz trudiej. Ale wszystko musi się wypełnić. Prawdziwi wierzacy porzucą wszelką denominacje jesli3 będzie trzeba.

 5. Podajcie jakieś poprzekręcane teksty z tej biblii, a nie..

  1. Macieju biblia ledwo co wyszła. 🙂
   Po za tym nie wystarczy Ci że brali udział w jej tłumaczeniu niby protestanci obok kościoła królowej niebios?
   Albo nie rozumiesz powagi sytuacji albo masz udział w ich systemie.

   ps

   ja sam bardzo lubie katolickie tłumaczenie Biblii Poznańskiej, ale biblia ekumeniczna to wydarzenie polityczne. Ja wiem że każdy ma prawo pisac komentarze, ale piszmy je jakoś z sensem. Biorąc pod uwagę odstepstwa, czasy ostateczne i etc..

   mimo wszystko pozdrawiam bo juz raz się poróżniliśmy

   1. Ekumenizm z istoty rzeczy jest obrzydliwością w oczach Boga. Uczestniczenie przez protestanta w jakimkolwiek przedsięwzięciu o charakterze religijnym wespół z KRK jest szydzeniem z ewangelii Chrystusowej. Nie ma to znaczenia czy jest to nabożeństwo ekumeniczne czy tzw. “marsz dla Jezusa” czy właśnie współredagowanie Biblii. Świadome obcowanie z duchową prostytutką czyni każdego z Boga narodzonego na nowo i zapieczętowanego Duchem Świętym ucznia Chrystusa skalanym i nieczystym. Uważam, że jest to grzech przeciwko Duchowi Świętemu, który przecież wprowadza nas we wszelką prawdę. Duch Święty, każdego kto przyjął ewangelię wyprowadzi z KRK, a nie do niego zaprowadzi. Jeśli ktoś zrozumie ewangelię i przyjmie ją to nie może być katolikiem. Owszem w okresie przejściowym często występuje coś takiego jak zmagania duchowe i proces wychodzenia z katolicyzmu może trwać. Jednak w ekumenii uczestniczą przede wszystkim liderzy kościołów protestanckich, a o takich nie sposób mówić, że są nowicjuszami i mają słabe poznanie.

    “(14) Nie chodźcie w obcym jarzmie z niewiernymi; bo co ma wspólnego sprawiedliwość z nieprawością albo jakaż społeczność między światłością a ciemnością? (15) Albo jaka zgoda między Chrystusem a Belialem, albo co za dział ma wierzący z niewierzącym? (16) Jakiż układ między świątynią Bożą a bałwanami? Myśmy bowiem świątynią Boga żywego, jak powiedział Bóg: Zamieszkam w nich i będę się przechadzał pośród nich, i będę Bogiem ich, a oni będą ludem moim.(17) Dlatego wyjdźcie spośród nich i odłączcie się, mówi Pan, I nieczystego się nie dotykajcie; A Ja przyjmę was
    (18) I będę wam Ojcem, a wy będziecie mi synami i córkami, mówi Pan Wszechmogący;”. 2 Kor.6.

    Katolikom, podobnie jak i żydom trzeba głosić ewangelię, a nie bratać się z nimi. KRK w sprawach ekumenii ma stanowisko jednoznaczne. Mówi ono, że dialog w temacie doktryn jest niedopuszczalny. Jedyne czym KRK jest zainteresowany uczestnicząc w ruchu ekumenicznym to jest przyprowadzenie t.zw. braci odłączonych /protestantów/ z powrotem na łono kościoła matki czyli KRK. Więcej w wykładach:
    – Zbawienie w ujęciu KRK i zbawienie w ujęciu biblijnym
    https://www.youtube.com/watch?v=ALDCxHOy5Fw
    – Jezus Biblijny a Jezus Eucharystyczny

 6. Z tego co wiem z wgłębienia się w historię manuskryptów biblijnych, to jedną światową biblię ekumeniczną mamy już od połowy XXI wieku. Są to biblie oparte na “Novum Testamentum Graece” Nestle i Alanda. Nie jest to Słowo Boże z rodziny manuskryptów biznatyjskich, tylko teksty gnostyckie. I do tej grupy zaliczamy Tysiąclatkę, warszawkę, Biblię Jerozolimską i Instytutu Biblijego.

 7. O proszę…i po co oni tyle nad tym pracowali? ech… :/ tylko marnowali czas…

 8. Inne oblicze ekumenii:

  Wieczór Paschalny 2018 – Impreza w Warszawie, 23.03.2018 …
  https://evenea.pl/imprezy/imprezy/warszawa/wieczor-paschalny-2018-187210/
  5 dni temu – SEDER PASCHALNY 2018. Zapraszamy na seder paschalny z udziałem dr JOHNA FISCHERA i jego małżonki Dr Patrice Pavka Fischer. Celebracja wieczoru paschalnego odbędzie się 23 marca 2018 roku (piątek) o godz. 18:00, w kościele MB Królowej Aniołów na warszawskim Bemowie, ul. Markiewicza 1 …

  Krotoszyn-Charisma.pl sederowy-wieczor-paschalny 29.03.2018r
  https://krotoszyn-charisma.pl/sederowy-wieczor-paschalny/
  20 mar 2018 – W tym roku Sederowy Wieczór Paschalny poprowadzi dr JOHN FISCHER i jego żona dr Patrice Pavka Fischer. Są oni Mesjanicznymi Żydami, którzy w Jeszui – Mesjaszu Jezusie, odkryli nowy wymiar wiary, życia i intymność, której wcześniej nie doświadczyli. To głębsze zaangażowanie doprowadziło do …

 9. Czasy zapowiedziane w Objawieniu Jana.

 10. Doczekaliśmy czasów zapowiedzianych w Objawieniu Jana .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: