Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Turecka Gazeta wzywa Erdogana do utworzenia islamskiej armii, by walczyć z Izraelem!

 

12 grudnia 2017 r., Przed szczytem Organizacji Współpracy Islamskiej (OIC) w Stambule, turecki dziennik Yeni Şafak, który jest blisko prezydenta  Erdoğana i jego rządzącej partii AKP, opublikował artykuł zatytułowany “Wezwanie do Pilnej akcji ”  która pojawiła się również na stronie internetowej pod tytułem”

Co by się stało, gdyby powstała armia islamu przeciwko Izraelowi?

” W artykule wezwano 57 państw członkowskich OIC do stworzenia wspólnej “armii islamu”, aby oblegać i atakować państwo Izrael. Zauważa, że ​​taka wspólna armia znacznie przewyższy armię izraelską pod względem siły roboczej, wyposażenia i budżetu oraz przedstawi statystyki, które to potwierdzą. Opowiada się również za utworzeniem wspólnych baz wojskowych, lotniczych i morskich sił zbrojnych, które przybywają z całego świata muzułmańskiego, aby oblegać Izrael, jednocześnie zauważając, że Pakistan, jako jedyny kraj jądrowy, ma “specjalny status” wśród krajów OIC. Interaktywna mapa dostarcza informacji na temat sił wojskowych stacjonujących w różnych miejscach i roli, jaką mogą odegrać w ewentualnym wspólnym muzułmańskim ataku na Izrael.

 

“Co by się stało, gdyby powstała armia islamu przeciwko Izraelowi?

 

“Jeśli państwa członkowskie OIC zjednoczą się i stworzą wspólną siłę militarną, będzie to największa armia na świecie, całkowita liczba ludności tego kraju wynosi 1 674 526 931. Liczba żołnierzy aktywnych w tych krajach wynosi co najmniej 5 206,100. ] warty podkreślenia jest także wojskowy budżet obronny w wysokości 174 mld $.

 

“Jeśli chodzi o Izrael, jest on znacznie słabszy: ludność tego kraju, która próbowała okupować Jerozolimę otoczoną przez państwa muzułmańskie, wynosi 8,049,314. Należy zauważyć, że sama ludność Stambułu  przekracza 14 milionów. Liczba żołnierzy w aktywnej służbie w [Izraelskiej] siły okupacyjne to 160 000, a budżet [Izraela] na obronę wynosi około 15 milionów $.

Budżet Turcji to 174 miliony dolarów.

Liczba żołnierzy: OIC: 5 206 100, Izrael: 160 000

 

Jest to niesamowity news. Dlaczego? Wcale nie z powodu potencjalnej wojny, ale ze względu na możliwość wejścia do gry Boga. Oczywiście Bóg ma wszystko pod kontrolą, ale pomijając fakt fałszywego Izraela, to jest Jego ziemia. Pan Jesus płakał wiedząc, że Jerozolima będzie zniszczona.

W tym momencie sprawdza się totalnie -> Plan III wojen światowych ,

gdzie polityczny syjonizm będzie walczył ze światem Islamu, aby wycieńczone narody wybrały światło Lucyferianizmu. Widać jasno jak na dłoni podsycanie nastrojów antyżydowskich teraz, 80 lat po II wojnie światowej… To wszystko ma sens.

 

Ostatnio pisałem w kwestii żydowskiej i Iranu, że celowo sprowadza się Żydów do Izraela, aby ich w wojnie wymordować. Oczywiście ci chazarscy w odpowiednim momencie uciekną, a polscy i rosyjscy chazarowie oczywiście zostaną na ziemi słowiańskiej ab y wysłać gojów na wojnę.

 

 

“Turcja będzie pełniła ważną rolę dowództwa podczas operacji ze względu na infrastrukturę lądową, powietrzną i morską.” Armia turecka, która z wielkim sukcesem przeprowadziła “Operację Eufratową tarczę” [w Syrii w 2017 r.], Jest obecnie siódmą na świecie najsilniejszą armią i drugą co do wielkości armią wśród sił NATO, Turcja ma około 4000 czołgów i 1000 samolotów bojowych i innych samolotów, a jej marynarka poczyniła znaczne postępy w ciągu ostatnich lat, dysponując 194 statkami.

“Jako jedyny kraj, który posiada broń jądrową, Pakistan ma ważny status wśród 57 krajów muzułmańskich [OIC] …

“Ci, którzy wierzą, że są właścicielami dzisiejszej Jerozolimy, nie znajdą ani jednego drzewa, za którym mogliby się ukryć”.

Tak stwierdzono i to wcale nie tak do końca pyszałkowato.

 

Jeśli weźmiemy pod uwagę moc militarną proizraelskiej USA, to na Bliskim Wschodzie może być totalnie gorąco i apokaliptycznie.

 

Powiem Wam szczerze, że od 2 lata waham się co do  biblijnej bestii.

 

“i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę? ” Apokalipsa.

 

Będę w tym wszystkim czuwał. Niech nas Bóg ma w swojej opiece.

 

Updated: 8 marca 2018 — 20:18

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Rzeczywiście zaczyna się dziać coraz dziwniej…

  1. Gdybys kilka lat temi napisala ten komentaea to tea bylby ma miejscu i nie stracilby wartosci do dzis

 2. Broń atomowa nie istnieję, Bóg nie dopuściłby do stworzenia Broni zdolnej kilkukrotnie zniszczyć cały świat. Oczywiście czeka nas apokalipsa ( wątpię że znajdę się w śród 144 000 wybranych), ale na pewno nie z powodu broni nuklearnej. Cóż pozostaję mi nadzieja że nie przyjęcie znaku bestii i walka do końca sprawi że zostanę zbawiony.

  1. Przepraszam za złośliwość. “Broń atomowa nie istnieje” – czyżby Kubikiem zalatywało ?.
   Jeśli broń atomowa nie istnieje w takim razie skąd pochodzi izotop ksenonu 135, cez 137 czy promieniowanie czerenkowa,

   1. Zgadza się, Poznanie zacząłem od czytania jego bloga, i chyba stamtąd pochodzi też ta informacja. Jedyne co mnie tam zainteresowało to plan 3 wojen i teorie spiskowe. Teraz już tam nie zaglądam. Przepraszam jeżeli informacja o istnieniu takiej broni jest prawdziwa. Jestem bezstronny bo nie na leże do żadnej organizacji. Mimo wszystko prosiłbym o przedstawienie co złego jest na tamtym blogu. Wydźwięk jest bardzo podobny do detektywa i nie zauważyłem wielu różnic między obydwoma blogami. Oczywiście teraz przeglądam tylko detektywa ponieważ bardziej interesuje mnie stawanie się lepszym,walka z grzechem i poszerzanie wiedzy.

    1. Cytuje: “Nie zauważyłem wielu różnic pomiędzy blogami”, Hmmm

     Tezy Kubikowców:
     – Pan Jezus Chrystus nie jest Bogiem;
     – Paweł jest fałszywym apostołem a Dzieje Apostolskie to bajka;
     – Zbawienie człowiek uzyskuje cytuje: “wystarczy,że będzie dobrym człowiekiem i będzie przestrzegał przykazań”;
     – Chrześcijaństwo to religia samego szatana;
     – Dokonali sieczki w Nowym Testamencie pozostawiając sobie Ew. Jana oraz Ks. Objawienia.

     1. Dziękuję, o taką konkretną odpowiedź mi chodziło. Mi także wydawał się ten blog trochę dziwny, ale finalnie dzięki niemu dotarłem tutaj. Niemniej jednak uważam że kilka artykułów z jego strony jest ok. Mam na myśli tworzenie sobie podobizn różnych bożków, oskarżanie pseudo papieża o lucyferianizm oraz wspomniany wyżej plan 3 wojen. Skoro pojawiają się jakiekolwiek kontrowersje wokół tamtego bloga to już będę go unikać. Dzięki za otwarcie oczu.

  2. Ehh apokalipsa to z greckiego objawienie, więc jak ma nas czekać objawienie… Raczej odsłonięcie tego co jest zapisane w Ks. Obj

 3. Izrael za wszelką cenę chce pozbyć się Iranu z terytorium Syrii ze względu na pewną słabość swojego systemu obrony zwanego żelazną kopułą.

  Iran wystrzela samoróbkę która kosztuje kilkaset dolarów. Izrael aby zniszczyć tą rakietę musi wystrzelić czasami 2, czasami 3 rakiety (aby mieć pewność 100% zniszczenia). Wystrzelenie takiej rakiety to koszt kilkudziesięciu tysięcy dolarów.

  Tak więc jeśli chodzi o koszty do 1:0 dla Iranu.

  Prawdziwy problem zacznie się gdy Iran przepuściłby zmasowany atak rakietowy (kilkadziesiąt albo nawet kilkaset standardowych rakiet). Wówczas okazuje się, że owa żelazna kopuła jest mocno nieszczelna. Niech co 10 rakieta zawiera broń chemiczną.

  Oczywiście Iran mógłby kupić nowoczesną technologię rakietową od Rosjan i tu byłby prawdziwy problem ponieważ taka rakieta wystrzelona z Syrii spokojnie przedostałaby się przez obronę rakietową Izraela.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: