Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwe widzenie pochwycenia Kościoła Oblubienicy Jezusa Chrystusa. Olaf Rodge

Dziękuję Krzyśkowi za podesłanie mi tego proroctwa.

Realna wizja porwania. Pozostawieni ludzie i Wielki Ucisk. Chrześcijanie pochwyceni i pozostawieni.

Autor nieco dziecinnie nadał tytuł 100% prawdziwości, ale nie umniejsza to przesłaniu i wielu wykładom poświęconym na ten temat.

Co prawda sam od około 2013 roku obstawiałem na rok 2017 jako rok potencjalnego Wielkiego Ucisku, ale po ostatnich wydarzeniach i nadchodzących jak 70 lecie powstania państwa Izrael możemy się spodziewać czegoś więcej po tym roku i nie miejcie do mnie pretensji, że nic sie nie wydarzyło w roku 2017 bo nie jestem ani wróżką, ani prorokiem, ale poszukiwaczem prawdy i obserwatorem czasów ostatecznych.

Swoją drogą ludzie chcieliby mieć taką jedną stronę, która wszystko im zdradzi, ale po co wtedy byłby Bóg…

 

Bez względu na to czy w tym roku się coś zacznie, czy jak to moi bracia w komentarzach pisali za 3 lata, to w większości eschatolodzy sie zgadzają –  jesteśmy ostatnim pokoleniem.

Jeśli kierowani Duchem Prawdy nie mylimy się, to czasu na oddanie sie Jezusowi zostało niewiele.

Jeśli pochwycenie będzie przed Wielkim uciskiem, to ludzie religijni pozostaną by świadczyć swoja śmiercią o Jezusie.

 

Mówi się, że jest źle, że są choroby, nienawiść, wojny, szczepionki itd. Niczym to jest wobec tego co będzie.

Póki co ta część została, zostaje już wypełniona:

 

Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni, rozkochani w pieniądzu, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieczuli, nieprzejednani, skorzy do oszczerstw, niepohamowani, okrutni, gardzący tym, co dobre, zdradzieccy, bezmyślni, nadęci, kochający przyjemności bardziej niż Boga, stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy. Takich ludzi unikaj.” 2 Tymoteusza.

 

Mamy także wiele z Mateusza 24 symptomów.

Osobiście jestem z jednej strony spokojny i bardziej zdystansowany niż na 23 września 2016, ale nie oznacza to, że nie czuwam i że nie interesują mnie światowe wydarzenia.

 

 czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym”. Łukasza 21:36

 

Updated: 6 marca 2018 — 10:18

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Co ma być to będzie. Jakoś w tej sprawie doświadczam taki dziwny spokój.

  Natomiast fizycznie jestem dzisiaj wykończony ponieważ we śnie przez “całą noc” walczyłem w kwestii natury Boga. To był dopiero koszmar i horror. Sen był tak realny, tak namacalny i na szczęście skończył się w momencie, kiedy towarzystwo już z pięściami ruszyło aby mnie pobić.

 2. Prawda jest najważniejsza

  Sen krótko po chrzcie wodnym w 2015

  To był dzień, wszyscy coś robili jak zwykle a na niebie pojawiła się wielka postać tak jak by człowieka, ale wielkiego ( nie wiem jak wielkiego, ale dużo większego niż człowiek) Nie widziałem twarzy bo była bardzo jasna taka chmura. Ale przekonanie w śnie miałem że to Jezus. Leciał przez całość nieba. Machał na przywitanie do nie których takie też miałem przekonanie ( że do zbawionych tych, którzy czekali na nie go) Ludzi zostali uniesieni do góry ze swoimi ciałami. Wielu zostało.

  W dzieciństwie miałem coś podobnego, ale wtedy się bałem, że coś mnie wciągało, że to koniec świata i bałem się wyjść później na dwór, ale teraz to czułem pokój. Fajny sen zawsze chciałem coś takiego. Bo nigdy w większości nic nie pamiętam. Nie prosiłem o to. Druga sprawa nie widziałem siebie czy też unoszę się. Sprawa ciągle otwarta. Czuwajmy każdego dnia. Oczekujmy Jego przyjścia.

  Drugi z miesiąc lub dwa później i ostatni taki sen to obraz jaki zobaczyłem.
  Narysowałem później w Paint’cie:

  https://drive.google.com/file/d/0BxLP4tHAihkVTDVOc0VrbjAxb00/view?usp=sharing

  Niech nikt nie buduje na podstawie tego wiary bo nie wiem czym to jest dokładnie.

  Napisy na obrazku dodałem takie jakie miałem w śnie przekonanie. Co do Lucyfera nie jestem przekonany o co chodzi i jak to wygląda w czasie.

 3. Jak dla mnie wizja takiego porwania jak z tego wykładu jest sprzeczna z Biblią, ponieważ jest napisane, że podczas powtórnego przyjścia Jezusa “ujrzy Go każde oko”, a zbawieni będą porwani do góry na spotkanie z nim, więc ludzie nie znikną z nieznanych nikomu przyczyn.
  Oczywiście na internecie krążą dwie wersje porwania, już się o tym przekonałam, aczkolwiek dla mnie prawdą jest to, co napisane w Słowie Bożym.
  Pozdrawiam wszystkich

  1. tutaj janso i klarownie to wykłada Dubis:

   https://www.youtube.com/watch?v=qM6vzOcCP6c&t=277s

   Jezus powiedział w 1 rozdziale apokalipsy

   (7) Oto nadchodzi z obłokami, i ujrzy Go wszelkie oko i wszyscy, którzy Go przebili. I będą Go opłakiwać wszystkie pokolenia ziemi. Tak: Amen.

   oraz w Marku:

   “(62) Jezus odpowiedział: Ja jestem. Ujrzycie Syna Człowieczego, siedzącego po prawicy Wszechmocnego i nadchodzącego z obłokami niebieskimi.

   Ew. Marka 14:62”

   Ci co Go przebili to Żydzi. Pamiętajmy, że apokalipsa jest wyjątkowo naszpikowana symbolami nie zawsze można traktować ją literalnie.
   W gdańskiej jest tak:
   Oto idzie z obłokami i ujrzy go wszelkie oko, i ci, którzy go przebili; i narzekać będą przed nim wszystkie pokolenia ziemi.
   Jak dla mnie pozostawieni i jestem otwarty na dyskusje

   1. Na to też warto zwrócić uwagę…

 4. Nie wiem czy komus to pomorze, moze kogos wesprze mysl ze w Norwegii sa plany zrezygnowania z gotowki do 2020 roku,wszystkie platnosci karta. W tym widzeniu Pan placil pieniazkami i czekal na reszte, juz teraz bardzo zadko ktos nosi przy sobie gotowke,drobne kwoty placi sie telefonem lub karta.
  Z Bogiem.

  1. ciekawe spostrzeżenie..Albo więc proroctwo jest nie od Boga, albo… to wszystko sie wydarzy do roku 2020

 5. Dokładnie to samo chciałem napisać co Anna czy Sylwia. Jak będzie pochwycenie to będzie to czas bezgotówkowy. Na 99%. Inna sprawa to kto będzie pochwycony. Wiecie ile jest dzieci na świecie. Takich kilku miesięcznych, kilku letnich. Setki milionów. W tym filmiku jest powiedziane o pochwyceniu 8 miesięcznego dziecka. Dalej jest mowa, że będą pochwyceni najbardziej pobożni ze zborów a jednocześnie wspomina, że będą zabrane małe dzieci np. matka się obraca, a tam nie ma już jej dziecka. Biblia mówi o pochwyceniu dorosłych. Jest mało prawdopodobne żeby został pochwycony ktoś kto nie został wypróbowany na ziemi, niczego nie przeszedł, podczas gdy w tym czasie dorośli będą umierać za wiarę. My ludzie jesteśmy wrażliwi jeżeli chodzi o dzieci, zwierzaki. Bóg ma w tej kwestii najwyraźniej inne podejście. Ile dzieci przeżyło potop, ile Sodomę i Gomorę. Dlaczego teraz miało by być inaczej.
  W Biblii też są wizję. Ale nie takie jak ta, czy tysiące innych. Wizjonerów i bajkopisarzy nie brakuje. Jak byście chcieli to sami moglibyście stworzyć w ciągu kilku dni taką wizję pochwycenia. Kwestia wyobraźni. Kolejna sprawa, to to co się będzie działo po zebraniu wybranych.
  BWP
  Mat 24:29 A wkrótce po ucisku dni owych słońce się zaćmi, księżyc straci swój blask, gwiazdy poczną spadać z nieba, a moce niebieskie będą zachwiane.
  Mat 24:30 I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, wtedy też poczną narzekać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego zstępującego na obłokach z mocą wielką i chwałą.
  Mat 24:31 I wyśle On swoich aniołów z trąbą potężną, ażeby zgromadzili wszystkich wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba do drugiego.

  Zakończeniem wielkiego ucisku wybranych będzie pojawienie się naszego Pana i zebranie ich przez aniołów. Od tego momentu zaczyna się “ucisk” pozostałych, który zgotuje im Jezus.
  W filmiku tym oczywiście jest inaczej. Mi wystarczy Biblia, takie wizje to mieszanka prawd kłamstw. Dziwię się tylko, że nie brakuje osób które się na nie nabierają.
  To nie wydarzy się do roku 2020. Nie ma takiej opcji. Chciałbym tak jak pewnie większość osób na forum. Ale za dużo musi się jeszcze wydarzyć.

  1. ” Dalej jest mowa, że będą pochwyceni najbardziej pobożni ze zborów a jednocześnie wspomina, że będą zabrane małe dzieci np. matka się obraca, a tam nie ma już jej dziecka”

   Tutaj jest odpowiedż

   http://detektywprawdy.pl/2016/01/13/czy-podczas-porwania-beda-pochwycone-rowniez-dzieci/

 6. Ok. Ale to że dostały się do ziemi obiecanej to jeszcze nic nie znaczyło. Tak samo to, że dorośli się tam nie dostali. Wielu z tych dorosłych będzie zbawiona tak jak Mojżesz który nie trafił do tej ziemi mimo że był najskromniejszy ze wszystkich, tak jak wiele z tych dzieci. Te dzieci nie były jeszcze tak naprawdę wypróbowane i większość zapewne nie będzie zbawiona. Nie oszukujmy się. Ile osób przeżyło potop. Nie było tam żadnych dzieci. Może Bóg wskrzesi te dzieci które zginęły w czasie potopu. Nie wiem. To są trudne tematy.

  1. “Ale to że dostały się do ziemi obiecanej to jeszcze nic nie znaczyło”

   jakżeż nie znaczyło, skoro ziemia obiecana jest synonimem Królestwa Bożego? Dorośli się nie dostali bo byli świadomi.

   ” Te dzieci nie były jeszcze tak naprawdę wypróbowane i większość zapewne nie będzie zbawiona.”

   chcesz żeby podczas porwania 2 miesieczne dziecko było wypróbowane? To jest bigoteria. Dobry łotr nie został wypróbowany. Nie umieszczajmy Boga w ramki …

 7. Wszystkie dzieci które doszły do Ziemi Obiecanej zatem dostaną się do Królestwa Bożego. Czyli Ci dorośli którzy urodzili się jeszcze w Egipcie mieli pecha a dzieci które dostały się Do Ziemi Obiecanej miały po prostu szczęście bo urodziły się później. Czyli czas i przypadek zadecydował. To chyba też nie tak. Łotr zostanie zbawiony bo uwierzył w Jezusa.

 8. Czyli ta wizja z Bergen w Norwegii posłużyła za scenariusz 3 częściowego filmu od “Jak złodziej w nocy”. Mam je wszystkie u siebie na moim kanale YT.
  A tak na marginesie w czasie tej wizji ja się fizycznie poczęłam i co ciekawe, byłam kilkanaście lat temu na urlopie właśnie w okolicy Bergen. Przypadek ? Ktoś tymi przypadkami kieruje.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: