Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zbawieni, którzy pilnie wyczekują Jezusa.

” Podobnie jak ludzie muszą raz umrzeć, a potem następuje sąd, (28) tak i Chrystus jeden raz ofiarował się, aby wziąć na siebie grzechy wielu. Ukaże się po raz drugi już nie w związku z grzechem, ale dla zbawienia tych, którzy pilnie Go wyczekują. ”

 

Czy wyczekujecie?

 

 

Updated: 1 marca 2018 — 19:55

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Krzysztof żołnierz

  Mogę odpowiedzieć tylko za siebie ja pilnie go wyczekuje,pamiętasz Piotrze jak ci opowiadałem moje spotkanie we śnie z szatanem z którym siadłem do stołu,miałem rację to próba sprawienia bym stał się przyjacielem świata,naprawdę niezle zostałem prześwietlony dlatego zrezygnowałem z treningów po których to nie miałem sił by dłużej się modlić,chwała Bogu że poprzez Ducha Świętego pokazał mi to wszystko,zaś wszystkim moim braciom i siostrom powiem nie ustawajcie w modlitwach widziałem we śnie jak go odrzuca potężna siła modlitwy,jak fala udeżeniowa po bombie za każdym razem gdy atakuje i walczycie z nim w imieniu Jezusa Chrystusa to dostaje tak potężnie że nie jesteśmy w stanje sobie wyobraźić.

 2. Krzysztof żołnierz

  Swoją drogą dzięki Piotrze gdzieś umknęło mi to ważne zdanie,przesłanie dla zbawienia tych którzy go pilnie oczekują,analizuje pewne proroctwo i wychwyciłem kilka istotnych rzecz gdy nastąpiło pochwycenie jedna z kobiet było w ogródku pracowała przy róży,wniosek pochwycenie napewno nie b3dzie w zimie,kolejna rzecz niektórz są pewni pochwycenia,i wtym proroctwie byli ludzie którzy wiedzieli przed pochwyceniem że będą zabrani i o tym mówili,ja taką pewność mam,nic mnie tu nie trzyma co by było cenniejsze od bycia z Jezusem,coś mi mówi jak mam postępować by wszystko upożądkować,i jakie informacje zostawić,ten rok będzie wyjątkowy i cudowny i radosny zobaczycie,swoją drogą ciekawie się składa suma cyfr 2018 razem to 11apostołów po samobójstwie Judasza,od 2018 do 2021 (3lata na przekonanie ludzi do antychrysta) od 2021 do 2028 wielki ucisk (7lat),data 2028 po podsumowaniu cyfr 12 (konjec ucisku,Jeruzalem stępujące od Boga które ma wypisane imiona 12 apostołów na bramach.
  Dodatkowo 1948 powstanie izraela plus 70 lat(życie człowieka trwa lat 70 a gdy sił ostanie lat 80),oraz nie przeminje to pokolenje aż wszystko się to stanie policzmy 1948+70=2018, 1948+80=2028,
  Teraz ważne pytanie kto zostanie,odpowiedz ci którzy by zaniechać grzechu muszą cieleśnje cierpieć,w ten sposób mogą uratować swoje dusze,ciała najprawdopodobniej już nie,te ekstra poukrywane gilotyny w europie i amerykach są właśnje dla tych którzy nke wyrzekną się Jezusa,ścinanie zacznie się po pochwyceniu zabronią czyyania biblii,wzywania Jezusa,chodzenia do kościoła,stwierdzą że drugi raz coś takiego jak pochwycenje nje może się powtórzyć wszelkie naruszenia b3dą karane śmiercią.
  Swoją drogą rozumiem słowa “kto cieleśnie cierpiał zaniechał grzechu”, oraz dość często użuwane w Polsce jak trowga to do Boga- szkoda że tak wielu ludzi musi doświadczyć trwogi by uzmysłowić sobie że zapomnieli o Bogu,szkoda że bez cierpienia cielesnego ludzie nie odwrócą się od grzesznego życia.

 3. Krzysztof żołnierz

  Przepraszam może za ostro napisałem ?

  1. Moim zdaniem za ostro. Pierwszy raz spotykam się z wyliczeniem pokolenia od 1948. Jestem na tym punkcie wyliczeń przewrażliwiony. U mnie w organizacji też jakieś wyliczenia pokolenia robili. Tylko że od 1914 i tak samo pisali o 70, 80 latach. Jak widać była to fałszywa interpretacja tego proroctwa. Miliony pamiętające rok 1914 miało nigdy nie umrzeć. Jeszcze pisali że to jest Boża obietnica. Teraz zrobili naukę o 2 zazębiających pokoleniach. O tym już wolę nie pisać.

   Przepraszam ale czy to też otrzymałeś w wizjach.
   “swoją drogą ciekawie się składa suma cyfr 2018 razem to 11 apostołów”
   “data 2028 po podsumowaniu cyfr 12”

   napisałeś że “od 2018 do 2021 (3lata na przekonanie ludzi do antychrysta)” a jednocześnie pisałeś że 2018 będzie rokiem radosnym. Jeżeli miałby być to pierwszy rok przekonania ludzi do antychrysta to niby dla kogo będzie to wyjątkowy rok. I kto jest tym antychrystem, do kogo ludzie mają zacząć się przekonywać już w tym roku. Wiem że z szatanem rozmawiał np. Hitler. Wychodził wtedy bardzo roztrzęsiony z takich rozmów. Rozmawiał też z Jezusem gdy był na ziemi. Zakładam że rozmawia raczej z osobami ważnymi, które mają duży wpływ na innych np. w zwodzeniu. Chyba że sugerujesz że jesteś na tyle mocny że tylko szatan może odciągnąć cię od Boga. Ale w tym celu to raczej nie musi z kimś rozmawiać. Gdyby mi się ukazał to tylko by mnie to utwierdziło o jego istnieniu i wtedy na pewno bardziej bym się zbliżył do Boga. Widzę że w twoim przypadku niby było tak samo. Więc jaki był sens diabła w tym co zrobił. Dla mnie nie ma. W przypadku Jezusa to było co innego. Jezus znał szatana osobiście.

 4. Odpowiedź brzmi – każdego dnia.

  Ostatnio czytałem wyniki sondy przeprowadzonej na polskich katolikach. Tylko 10% z nich wierzy w drugi powrót Pana (!). Ciekaw jestem jak to wyglądałoby wśród protestantów.

  Z kolei wiara w pochwycenie u protestantów wykazuje sporą tendencję zniżkową (światowy trend) ale za to bardzo mocno w tej kwestii ożyły środowiska new age.

  Proszę sobie wyobrazić, że środowiska new age od końcówki lat 90-tych stworzyły pełne scenariusze (prototypy powstały już w latach 80-tych) tłumaczące pochwycenie. Jednym z tych scenariuszy jest tzw. globalny skok świadomości w którym to osoby niedostosowane aby nie obniżać wibracji mają zostać usunięte z ziemi aby pozostali na niej ludzie mogli doświadczyć przyśpieszonej ewolucji. Czyli wg. środowisk new age ci, którzy pozostaną na ziemi będą prawdziwymi farciarzami.

  Innym scenariuszem jest porwanie przez ufo. Mianowicie ludzie ci nie będą nadawać się do życia w “nowym” społeczeństwie dlatego ufo przewiezie ich na inne planety gdzie będą mogli ewoluować.

  Dzisiaj oczywiście dominuje wariant pierwszy i z dużą dozą p/podobieństwa właśnie on zostanie w stosownym czasie przedstawiony światu. Dlaczego ?. Ponieważ powstał on w 100% z inspiracji mediumicznych, channelingowych.

 5. Witam,
  Myślę, że wszyscy oczekujemy. W Starym Testamencie było w proroctwie napisane mniej więcej tak: po 2 dniach powrócił i 3 dnia królował. Jeżeli weźmiemy Nowy Testament i tekst mniej więcej (z głowy cytuję) W sprawie powrotu naszego Pana Jezusa pamiętajcie u Boga 1 dzień jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień. Tylko chyba nikt nie jest w stanie podać dokładnego roku, kiedy Jezus umarł. Naukowcy obstawiają piątek 3 kwietnia 33 roku, ponieważ był wtedy krwawy księżyc. Jeśli dobrze rozumiem to po 2 tys lat przyjdzie = 3 kwietnia 2033 = NEDZIELA 🙂 czyli dzień, w którym nie było już Go w grobie 🙂 A potem Nowa Jerozolima i tysiącletnie Królestwo.
  I jeszcze 1 słowo apropos dzisiejszego Izraela.
  Jak dla mnie to ewidentnie Apokalipsa Jana 2.9 i 3.9 i nie ma co się po ludzku nimi denerwować 🙂
  Pozdrawiam Was serdecznie!

 6. Boro dobrze rozumujesz, a nawet naprowadziłeś mnie na cel.Zgadzam się z Tobą, że zmarł 33roku – dwa dni leżał w grobie to są te dwa tysiąc lecia, ale patrzmy z proroctwa o gałązce oliwnej “nie minie to pokolenie jak się to wszystko wydarzy” już teraz wiemy, że pokolenie to nie jest 70 lat tylko 80 czyli 1948 plus 80 lat to 2028.Teraz zobacz wszystko się zgadza 2028 – 7 lat ucisku to mamy 2021r a jeszcze musi się coś wydarzyć przed tym 21 żeby wprowadzić NWO pewnie krótka wojna ,żeby mógł się ujawnić niegodziwiec.Dobrze wiemy że ludzie są dzisiaj bardzo wygodni i nie chcą niczego zmieniać i bez użycia siły i strachu nie wprowadzą NWO. Błogosławieństwa wszystkim w Chrystusie Jezusie i Bogu Ojcu naszemu

  1. Tez tak sądzę. Wystarzczy ludzi odciac od pieniędzy czyli np systemu bankowego i będą stali w kolejce po chipy 🙂 Do tego np z miesiac wojny + glodu i 99% ludzkosci zgodzi sie na wszystko. Bóg to ma zaplanowane. My możemy uczestniczyć w końcówce czasów i opowiedzieć sie po wlasciwej stronie mocy. Z Bogiem Bracia i Siostry w wierze.

 7. Krzysztof żołnierz

  Krzysiek dobrze rozumujesz,to co ma się wydażyc przed tym 2021,tak to wojna ale dopiero gdy ten który powstrzymuje nie zejdzie z pola a to się wydaży w tym roku,dlatego napisałem że ten rok będzie radosny,tadeusz2000 przeczytaj proroctwo Olaf Rodge,po wszystkim zacznie się prześladowanie by to co oposuje ten pan się nie powtórzyło,ale zanim sie to rozpocznie ten któr powstrymuje zejdzie z pola wraz z powołanymi i wybranymi,potem na scene wstąpi antychryst ma 3lata działalności by przekonać do siebie ludzi znakami i cudami,od stycznia 2019 rozpocznie swe prxekonywanie do konca 2021,od 2022stycznia do 2028 grudnia to jest te 7lat ucisku

 8. Krzysztof żołnierz

  Swoją drogą to całkiem logiczne,szatan został wywyższony,Jezus Chrystus też,Jezus przez 3 lata głosił Słowo Boże i kierował ludzi ku Bogu i Słowu,tak i antychryst dostanie 3 lata by głosić swoje mądrości i zjednać sobie ludzi,potem rozpocznie rzeź tych co niechcą oddać mu chwałę której tak pragnął.

 9. Krzysztof żołnierz

  tadeusz2000 bardzo chętnie z tobą popisze gdyż mądrze zwróciłeś na coś uwagę masz rację pisząc
  napisałeś że “od 2018 do 2021 (3lata na przekonanie ludzi do antychrysta)” a jednocześnie pisałeś że 2018 będzie rokiem radosnym. Jeżeli miałby być to pierwszy rok przekonania ludzi do antychrysta to niby dla kogo będzie to wyjątkowy rok.
  Gdyż 3 lata to cały 2019,2020,2021,
  2018rasny bo najlepiej wyaśni ci proroctwo Olaf Rodge
  a 7 lat ucisku to 2022,2023,2024,2025,2026,2027,2028 do końca grudnia (chociaż czas ten ma być skrócony )

  1. Krzysztof.mamy podobne zrozumienie ,mialam sen 20 stycznia 2017 w dniu zsprzysiezenia Trumpa (trąba ) (jest tu na blogu “sen karoliny” z jedna siostrą dostalysmy zrozumienie ze 11 miesiecy z tego snu to literalne 11 lat tak wiec wielki ucisk prawdopodobnie 2021

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: