Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mecz Polska – Izrael trwa nadal.

Ksiądz poniżej zadaje bądź co bądź mądre pytania:

 

” Gdzie byłeś Izraelu, gdy Polacy ratowali żydowskie dzieci? Kto finansował Firrera? W czyich rękach był przemysł farmaceutyczny, który uśmiercał braci Żydów w obozach koncentracyjnych? Kto kooperował gospodarczo z III Rzeszą? Proszę nam podać z imienia i nazwiska tych ludzi oraz  ich narodowość? A kto był właścicielem banków udzielających gigantycznych kredytów na budowę krematoriów w Auschwitz-Birkenau?”

 

 

Jak wspomniałem na początku tego problemu “żydowskiego” nie jest to li problem tylko polski. Konflikt ten jest raczej na osi biblijnej: Nierządnica kontra Bestia.

Obie strony dobrze wiedzą, że dochodzimy do kresu dziejów świata i walczą o władzę.

Ksiądz zadaje takie pytania, tak, jakby w kościele katolickim nie było Żydów…. Są oni również wśród polskich pastorów i kto jest uważnym obserwatorem, wie którzy to są.

Jednak zwycięzcą już Prawda. Do tej pory teorie nazywane spiskowymi stają się faktami.

Sieć jest zalewana informacjami. Poniżej tylko kilka:

 

 

Istotnie taka była.

 

Betar (Bejtar, B(e)rit Trumpeldor, Związek Trumpeldora, Trumpeldorczycy) − syjonistyczny, skrajnie prawicowy żydowski ruch młodzieżowy. Młodzieżówka partii Sojusz Rewizjonistycznych Syjonistów. Założony w 1923 r. w Rydze (Łotwa) przez Władimira Żabotyńskiego. Istniał w Palestynie oraz w wielu państwach Europy, w tym również w II RP. Nazwa pochodzi od słów „B(e)rit Josef Trumpeldor” i była hołdem wobec Josefa Trumpeldora, który zginął w obronie Tel Chaj w marcu 1920 r. Ideologia ruchu odwoływała się do tradycji wojowników żydowskich z czasów powstania Bar Kochby. wikipedia.

 

Kolejny mem z sieci;

 

Żydzi wydający podczas II w św Żydów:

 

 

Prawdzie nie da się zaprzeczyć.

Tymczasem strona izraelska:

 

Największa gazeta w Izraelu drukuje komiks o pijanych Polakach, którzy wydają nazistom żydowskie dzieci.

 

 

Poniżej bardzo ciekawy komentarz … Żyda Wildsteina do tego komiksu:

 

“Oni operują wobec Polaków językiem rasistowskim. Wręcz takim, jak naziści wobec Żydów. Że złaknieni krwi, że groźni, brudni, krwiożercy, niebezpieczni, prymitywni”.

 

Z kolei Jonny Daniels powiedział: Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści, Żydzi – aby się ocalić.

https://www.wprost.pl/swiat/10105306/jonny-daniels-polacy-kolaborowali-z-chciwosci-i-nienawisci-zydzi-aby-sie-ocalic.html

Koń by się uśmiał, bo już nawet nerwy mają mniejszą moc przy tej kalumnii…

 

Konflikt się zaognia. Strona http://bojkotujizrael.blogspot.fr/  nakłania do bojkotu towarów z Izraela.

 

 

 

Mnie zastanawia bierność jakby nie było żydowskiego facebooka. Wszak Mark Zuckerberg jest Żydem. Bierność wobec fali wylewającej się prawdy można tłumaczyć albo strachem przed wypełnieniem luki po usunięciu setek profili antyżydowskich, albo prikazem z Watykanu. Jakby nie było Zuckerberg i Bergoglio to kumple:

Pope Francis shakes hands with Facebook CEO Mark Zuckerberg during a meeting at the Vatican August 29, 2016. Osservatore Romano/Handout via Reuters ATTENTION EDITORS – THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. EDITORIAL USE ONLY. NO RESALES. NO ARCHIVE.

 

Jeśli prawidłowo definiujemy apokaliptyczną bestię, to niebawem powinno dojść do tego etapu apokalipsy:

 

“A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi. “Apokalipsa 17.

 

Gro chrześcijan emocjonuje się polityką zapominając, albo nie wiedząc, że to Bóg rozdaje karty.

Musimy tez wiedzieć, że konflikt żydowski-polski (czytaj Watykan-Izrael) dopiero się rozpoczął.

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach i najprawdopodobniej jesteśmy u progu Wielkiego Ucisku.

 

 

 

Updated: 20 lutego 2018 — 08:43

9 komentarzy

Add a Comment
 1. najświeższe informacje nt. 3 świątyni w oparciu o Times of Israel, Jerusalem Post oraz Breaking Israel News.

  “Cała infrastruktura aby sprowadzić miliony pielgrzymów została wykonana w pełnej tajemnicy. Budowa nowoczesnej linii kolejowej zbliża się już do końca. Zmodernizowany międzynarodowy prot lotniczy został połączony bezpośrednio ze wzgórzem świątynnym. Droga do trzeciej świątyni będzie wyłożona torami. Szacuje się, że trzecia świątynia co roku przyniesie do Izraela dodatkowe 7.5 miliona turystów”

  “Status kapłanów został potwierdzony badaniami DNA. Jednak DNA nie ma tutaj ostatniego słowa ponieważ prorok Eliasz, który pojawi się przed przyjściem Mesjasza potwierdzi kapłaństwo. Kapłani są gotowi do służby świątynnej”.

  “Doniosłe oświadczenie prezydenta Trumpa uznające Jerozolimę za odwieczną stolicę narodu żydowskiego stanowi ważny krok w celu ustanowienia 3 świątyni i sprowadzenia epoki mesjańskiej (…) to musiało pochodzić od nie-żyda aby wprowadzić ich [nie żydzi] w ten proces odbudowy oraz aby mogli wziąć czynny udział w życiu świątyni. (…) Trump stał się niczym Cyrus, który pomógł zbudować 2 świątynie. Trump był znacznym elementem tego procesu ponieważ kierowany był przez Haszem”

  “Lud Izraela wraca do swoich korzeni i jednocześnie nie-żydzi z całego świata zdają sobie sprawę z autentyczności naszych roszczeń co do wzgórza świątynnego i naszego prawa do odbudowy 3 świątyni jako domu modlitwy dla wszystkich narodów”

  “Następny krok zależy już tylko od samych żydów. Musimy stopniowo wspinać się na wzgórze świątynne w ogromnych liczbach żydów. Kiedy to zrobimy odbudowa stanie się nieunikniona”

  Dane statystyczne:
  2009 – 5658 żydów wstępuje na wzgórze.
  2014-2015-2016 – co roku przybywało średnio o 11 tyś osób rocznie.
  2017 – 35700 żydów wstąpiło na wzgórze świątynne.

  “Sanhedryn wzywa prezydenta Trumpa do odbudowy 3 świątyni tak jak to uczynił Cyrus. Trump ma odnieść sukces”.

  “Sanhedryn oraz Zjednoczony Ruch Świątyni corocznie przygotowuje oliwę z oliwek, która jest rytualnie oczyszczana i gotowa do użycia w 3 świątyni”

  “Sanhedryn oraz Zjednoczony Ruch Świątyni zorganizował konferencję pt. wino dla świątyni. Konferencja ta utorowała drogę do produkcji wina, które zostanie wykorzystanie w służbie świątynnej”

  Najlepsze zostawiłem na koniec. “Wszystko co potrzebujemy mamy już gotowe. Oczywiście bierzemy pod uwagę brak świątyni ale rzeczywista świątynia nie jest pilnie potrzebna ponieważ ołtarz może być zbudowany na wzgórzu świątynnym. Kamienie do budowy ołtarza już znajdują się w instytucie świątynnym.

  Gdyby nam już teraz nakazano rozpocząć służbę , moglibyśmy zapalić menorę i zacząć palić ofiary w ciągu czterech godzin”

  1. Ciekawostka związana z tymi badaniami genetycznymi.

   Sanhedryn wydał oświadczenie, że owszem akceptuje tego typu badania ale nie będą one stanowić ostatecznego słowa w kwestii kapłańskiej.

   Trochę poszperałem i okazało się, że co bardziej przedsiębiorczy rabini dopuszczali się fałszerstw aby w ich rodzinie znajdował się kapłan służby świątynnej. Na dzień dzisiejszy mają już 50 kapłanów gotowych do natychmiastowego podjęcia służby.

    1. Witam, czytam bloga od jakiegoś czasu, to mój pierwszy komentarz. Trochę śmiesznie się czyta o Chazarach turko-mongolskiego pochodzenia udających Izraelitów i robiących sobie badania genetyczne, aby potwierdzić że wywodzą się od Abrahama, ale czego się spodziewać po oszustach. Z Bogiem, niechaj Jezus Chrystus ma nas wszystkich w opiece bo nastają dziwne czasy.

 2. Ciekawostka z Biblii Gdańskiej. Akurat czytam gdańską i rzuciła mi się w oczy taka ciekawostka.

  Zachariasz 5.6 “I rzekłem: Cóż jest? A on odpowiedział: To jest efa wychodzące. Potem rzekł: Toć jest oko ich przypatrujące się wszystkiej ziemi.”

  “Oko ich przypatrujące się wszystkiej ziemi” – czy nie jest tutaj mowa o tzw. wszechwidzącym oku ?.

 3. Może i mecz trwa…ale sędzią jest Bóg i to on osądza 🙂
  A tak poważnie, coś strasznego takie myślenie jak o Polakach…no ja wiem, nie wszyscy Żydzi są tacy, ale ci tu przedstawieni…ach, szkoda kurde gadać i język strzępić na takich, bo to jest kurde jakiś dramat :/
  może i byli źli ludzie wśród Polaków, ale wśród nich pewnie też (tak też wśród innych nacji, i dobrzy i źli ludzie)…bo wojna zmienia zachowania wielu ludzi na gorsze bądź nie-bo niektórzy nadal zachowują to człowieczeństwo w sobie i pomagają innym, co się bardzo różnie kończy…i nie zawsze dla takich pomagających osób szczęśliwie 🙁

 4. ów ksiadz Guz to największy opluwacz protestantyzmu,który w/g owego ksiendza jest przyczyna wszelkiego zła.Lansuje go radio Maryja.
  Nie da sie go słuchać.
  Przez niego “oswieceni”katolicy dyszą nienawiścią do Lutra i protestantów.
  Tzw.ojciec kościoła Augustyn był za domami publicznymi,prostytucją…ale ten ksiądz sie o tym i innych “kwiatkach” rzym-kat.nie zajaknie.

  1. no cóż pewni pastorzy za całe zło na tym świecie wskazują tylko Kościół Rzymski. Swoim odbiorcą sprzedają taką fajną wizję uproszczonego i romantycznego protestantyzmu co już daje owoce (na razie tylko w internecie).

   Cytuje: “Tzw.ojciec kościoła Augustyn był za domami publicznymi,prostytucją…ale ten ksiądz sie o tym i innych “kwiatkach” rzym-kat.nie zajaknie.”
   A pastorzy protestanccy nie są w tym lepsi ?. Nie zauważyłem aby publicznie sypali sobie popiół na głowę i wyznawali grzechy ojców reformatorów, które owocują do dnia dzisiejszego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: