Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Marian Kowalski zakłada nową partię polityczną Ruch 11 Listopada.

“Marian Kowalski swoją nową grupę opisuje jako “jedyną w Polsce partię antykomunistyczną i biblijną”. Do partii może zapisać się każdy, kto podziela poglądy ruchu: “Konserwatyzm = Antykomunizm, czyli 3xP – silny Paszport, silny Portfel, nabity pistolet…”.”

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marian-kowalski-zalozyl-nowa-partie-ruch-11-listopada/1n9c0j8

 

Na pewno nie będzie to partia stricte chrześcijańska. Ale takiej nie ma w Polsce w ogóle. Nie chce się pastwić nad owocami Mariana w kontekście Biblii, aczkolwiek wiadomość ta nie powinna pozostać bez komentarza.

Ciężko ocenić całość tego przedsięwzięcia z uwagi na brak wiedzy o liderach w województwach. Jako człowiek, który nie tylko mocno interesował się polityką, ale uczestniczył czynnie w wielu wyborach mam świadomość, że do partii tej mogą dostać się osoby o skazie na swym politycznym c.v.

 

Program jest lakoniczny i na tym etapie tak powinno nawet być:

 

http://ruch11listopada.pl/strategia-2/

 

Za odważnym byłoby radować się z ich hasła: “Pierwsza Antykomunistyczna Biblijna Partia w Polsce”.

Sam Marian Kowalski ma niebiblijny język, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Rozumiem, że jest to inicjatywa z Pawłem Chojeckim.

Biblia naucza, że jeśli coś oceniamy, to mamy Mieczem Ducha oceniać, a cytatem odpowiednim do skomentowania tej inicjatywy będzie ten:

 

“Lecz o co chodzi? Byle tylko wszelkimi sposobami Chrystus był zwiastowany, czy obłudnie, czy szczerze, z tego się raduję i radować będę;” Filipian 1

 

Dlatego uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. My sami zaczynaliśmy od spisków, od różnych niekoniecznie Bożych stron. Istotnie Ruch 11 Listopada, prawdopodobnie będzie pierwszą odważnie posługującą się biblią partią.

Zapewne będą głoszone hasła probiblijne, a więc antylewicowe i prawdopodobnie …antykatolickie.

 

 

Zagrożenia.

Jednak istnieje ryzyko zakwaszenia poza biblijnymi hasłami i w ten sposób może zostać wylane dziecko z kąpielą. W skrócie skutek może być taki jak ze Świadkami Jehowy. Czytasz biblię – jesteś Świadkiem Jehowy.

Dodatkowo, partia ta może realizować cele światowej ekumenii. Z tego co wiem Chojecki jest proamerykański, a bądźmy szczerzy USA jest zarządzane przez Izrael.

Innym zagrożeniem jest znalezienie na Chojeckiego i Kowalskiego jakiś haków, które mogą rzutować na chrześcijaństwo biblijne…

 

Podsumowując uważam, że to dobry ruch. Nastąpi w sieci wielka dyskusja na tematy związane z fundamentem wiary chrześcijańskiej jakim jest Biblia. Wielu pozna korzenie naszej wiary.

Część pozna Prawdę, która ich wyzwoli… Jeśli Kowalski i spka zrobią to solidnie, to będzie to majstersztyk.

Tak czy owak, inicjatywa ta jest niesamowicie oryginalna nawet na skalę światową.

 

 

 

Updated: 14 lutego 2018 — 21:24

26 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie na temat.

  Dla ludzi stosujących się do Instrukcji Pokarmowej Boga YHWH, zalecam aby nie kupować i nie jeść produktów w których jest jako dodatek/w składzie symbol E120! Jest to Kwas karminowy, koszenila, karmina – organiczny związek chemiczny (barwnik) pozyskiwany z wysuszonych, zmielonych owadów zwanych czerwcami kaktusowymi..

  Głównie znajduje się on w większości produktach truskawkowych (jogurty itp.).

  Oto ten dodatek;
  https://www.google.pl/search?q=e120&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj48dvdm6bZAhUIb1AKHURGAqEQ_AUIESgB&biw=601&bih=962#imgrc=E3gVeaDIHeK6KM:

  E411 – Żelatyna wieprzowa
  E904 – Szelak
  E120 i E124 Koszenila (barwnik z robaków)

 2. W rzeczy samej, bardzo ciekawe, aby tylko było dobrze zrealizowane 🙂

 3. Podzielam Twoje nadzieje, a także obawy Piotrze. Jednak nie ukrywam, że lubię ludzi z IPP i jestem pod wrażeniem owoców ich pracy. Modlę się za wszystkich, którym na sercu leży głoszenie ewangelii oraz demaskowanie kłamstw mediów i polityków. Dlatego w swoich modlitwach pamiętam także o braciach i siostrach z Kościoła Nowego Przymierza skąd wzięła swój początek inicjatywa w postaci telewizji oraz klubów IPP.

  1. Inicjatywa w postaci telewizji internetowej IPP nie wzięła się wcale z Lublina tylko po zagranicznych wojażach pastora Chojeckiego po Ameryce i spotkaniach z liderem “Christain Church for Israel”. Bardzo znaczącego ruchu syjonistycznego.

   To stamtąd pastor Chojecki przejął ideę takiej telewizji czego wielokrotnie w swoich wypowiedziach nie ukrywał.

   1. to już ważny dowód i trop. Może byłem winien zająć się głębiej Chojeckim..

    1. Google już dawno temu udostępniło ciekawe narzędzie m.in. wyszukiwanie za pomocą obrazu.

     Swojego czasu pastor Chojecki zamieścił na swoim fb zdjęcie z wojaży po Ameryce. Na jednym zdjęciu widziałem go bardzo ale to bardzo zadowolonego stojącego obok pewnego jegomości. Wyciąłem twarz owego jegomościa i wrzuciłem w tryb “wyszukaj za pomocą obrazu”.

     Oto efekt.

     Jonatham Fawell. Wikipedia. Jest starszym pastorem w kościele baptystów Thomas Road w Lynchburg w Wirginii (z tego co kojarzę to pastor Chojecki również zalicza się do Baptystów, wynika to z jego nauk).Prowadzi cotygodniowy program telewizyjny o nazwie Main Street Today. Falwell jest członkiem zarządu “Zjednoczonych Chrześcijan dla Izraela”.
     Wcześniej miał swój kanał na YT co teraz naśladuje pastor Chojecki.

     CUFI. Wikipedia. to amerykańska organizacja chrześcijańska, która wspiera aktywnie Izrael. Jest to największa proizraelska organizacja w Stanach Zjednoczonych. Działając pod kierownictwem Johna Hagee (w głownym zarządzie mamy Fawella), poprzez liczne narodowe stowarzyszenia, kościoły, organizacje parakościelane , ministerstwa i jednostki w Ameryce udziela finansowego i politycznego wsparcia dla Izraela.

     Teraz już wiemy skąd taki pro amerykańsko-izraelski lobbing w IPP. Zresztą od kiedy wybuchła ta afera z Izraelem panowie z Lublina dwoją się i troją aby utrzymać spójną narrację pro syjonistyczną.

   2. Nie wiadomo czy pastor Chojecki szukał w Ameryce jedynie wzorców i inspiracji czy także sponsorów. Jeżeli tylko interesowały go pomysły i idee do wdrożenia w życie w Polsce to niczego złego w tym nie ma. Może jednak otrzymał także wsparcie finansowe i jakąś “ochronę”? Kto wie? Faktem jest, że ostatnio IPP zrobiło się bardzo pro izraelskie.
    Nie sposób nie zauważyć także tego, że Chojecki odkąd wypaliła mu tv IPP to wyraźnie odżył. Mnie nie pasuje to, że pastor jest tak bardzo zaangażowany w politykę. Samo komentowanie wydarzeń politycznych przez pastora mi nie przeszkadza, ale wchodzenie w rolę kreatora wydarzeń politycznych jest dla mnie trudne do zaakceptowania.
    Co by nie myśleć to zapędy osób “duchownych” do zaistnienia w polityce nie są czymś nowym. O księdzu Popiełuszce też można powiedzieć, że był zaangażowany w politykę, a obecnie są nimi np. Rydzyk, Międlar i Natanek.

    1. Wydaje mi się, że po prostu był, zobaczył jak to tam działa i postanowił przełożyć to na nasz grunt.
     Zresztą widać,że facet szczerze wierzy i żyje mitem “biblijnej ameryki”.

     Co do finansowania to nie wiem bo pastor Chojecki jeszcze w chwili słabości jeszcze nie wydał się w tym temacie (za to wydał się w paru innych ciekawych kwestiach).

     Jeśli bierze pieniądze z zagranicy to jest takim samym agentem wpływu jak ci, których oskarża, że biorą z Berlina, Pekinu czy Moskwy.
     Jeśli bazuje na środkach Polonii oraz miejscowych to pozostaje pogratulować skuteczności w tym co robi.

     Zwróćmy uwagę, że swojego czasu sam ksiądz Rydzyk stosował taktykę Benny Hinna. Cytuje: “trzeba siać, siać, siać”, “to ile posiejesz w misję Bóg odda tobie po stokroć”. Więc wydaje mi się, że pastor Chojecki po prostu przekłada na nasze podwórko działalność telewizyjnych ewangelistów.

     Tutaj zgodzę się z Tobą. Samo komentowanie wydarzeń politycznych jest w porządku ale już sterowanie opinią publiczną i tworzenie wyrazistych narracji to już jest zupełnie co innego.

     1. Wiara w “Biblijną Amerykę” jest absolutną pomyłką. Bardzo trafnie Stany Zjednoczone Ameryki jako wdrożoną w życie masońską ideę opisuję Piotr Gałecki w opracowaniu pt. “Imperia Czasów Końca”. Pisze on m.in.:
      “…w roku 1776 w Ameryce Północnej zrodziło imperium zupełnie odmienne od tego co znała historia. Niezależne państewka, których ludność była mieszaniną różnych nacji europejskich (a także ubezwłasnowolnionych wówczas Afrykańczyków) postanowiły połączyć się w unię nazwaną później Stanami Zjednoczonymi Ameryki, aby wspólnymi siłami zrzucić z siebie jarzmo feudalnego władcy tworząc pierwsze w dziejach wielonarodowościowe państwo demokratyczne. Bunt, deizm (czyli wiara w Boga, który nie ingeruje w losy świata), władza oparta o wolę ludu oraz pragnienie niczym nie ograniczonej wolności legły u podstaw tego nowego mocarstwa. Większość twórców tego państwa i jego konstytucji należało do loży masońskiej, która słusznie określiła rok 1776 jako początek Novus Ordo Seclorum, czyli Nowego Porządku Wieków – zgodnie z napisem umieszczonym później na jednodolarowym banknocie.
      Czy komuś się to podoba czy nie, Stany Zjednoczone powstały w wyniku połączenia się zbuntowanych nacji, które pragnęły postępować według swojej własnej woli raczej niż ulegać władzy jednego człowieka. W wyniku krwawej rewolucji oderwały się one od rządów królewskich wbrew temu co napisano:
      “Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia.” (Rzym 13:1-2)”.
      https://chlebznieba.pl/index.php?id=308

 4. Nie w jeden dzień Rzym zbudowano, zacznie się od Kowalskiego, może skończy na Polsce enklawie biblijnych wartości pośród szatańskiego świata, kto wie.

 5. przejdźmy do plusów:
  * partia, która z założenia ma opierać się na Słowie;
  * partia otwarcie antykomunistyczna;
  * partia otwarcie krytykująca najwyższe kręgi Kościoła Rzymskiego m.in. pod kątem powadzonej anty społecznej polityki (gdyby nie ten język jakim posługują się).

  przejdźmy do minusów:
  * język z rynsztoka zarówno u pastora jak i pana Mariana;
  * spiski berlińsko-chińsko-moskiewsko-watykańskie (owszem takie są) ale spisków amerykańsko-izraelskich już nie ma;
  * retoryka wyraźnego podziału świata na oś dobra (USA- Izrael) i oś zła (reszta świata);
  * ultra syjonizm;
  * zmiana narracji w zależności od nastrojów i potrzeb. Prosty przykład.
  Dzisiaj pan Marian i pastor pod niebiosa wychwalają rząd premier Szydło jako ten jedyny prawdziwy i pro polski. A jaką narrację uprawiali od jakiś 2 miesięcy ?
  – syn premier przyjął święcenia kapłańskie więc będzie to rząd zdrady na rzecz Watykanu. Watykan w ten sposób będzie szantażował rząd Szydło i stręczył nachodźców (słowa Pastora).
  – jest to rząd wybitnie pro chiński. Premier Szydło zdradziła ponieważ pojechała na jakieś spotkanie biznesowe z chińczykami i fotografowała się pod chińską flagą (słowa Pastora).
  * publiczna manipulacja związana m.in. z powstaniem państwa ISIS. Zaproszony do IPP antykomunista Artur Thompson zapytany kto stoi za ISIS wyraźnie powiedział do kamer “w dużej mierze rząd stanów zjednoczonych”. Oczywiście zostało to przetłumaczone na “za ISIS stoi Rosja”.
  W następnych programach pastor próbował tłumaczyć całe to zdarzenie i jak dla mnie pogrążał się jeszcze bardziej: “no tak, za ISIS stoją amerykanie ale oni mają taki zwyczaj, że tworzą jednych terrorystów aby zwalczali gorszych terrorystów”.

  No tak. Amerykanie stworzyli talibów do walki z ZSRR w Afganistanie a następnie wyrżnęli ich podczas własnej inwazji.
  Na tak. Pastor przyznaje, że amerykanie stworzyli tzw. opozycję syryjską (która przekształciła się w ISIS) do walki z “reżimem Asada”. Czyli pośrednio pastor przyznaje, że amerykanie stoją m.in. za masakrą syryjskich chrześcijan;

  * “wzywamy do zamachu stanu. Antoni Macierewicz natychmiast musi dokonać zamachu stanu. To jedyna szansa”;
  * “wojna to nic złego, nawet wojna atomowa, nawet jeśli wywoła ją jako pierwsze imperium dobra. Jeśli podliczy się ofiary II wojny to nawet liczba ofiar takiej wojny powiedzmy jakieś 100 milionów nie jest niczym nadzwyczajnym”;
  * “kim jest ten Trump. Odnosiłem wrażenie, że jest to jakiś farbowany lis. Te jego projekty medialne wcale nie były takie patriotyczne. A ci pastorzy, którzy nakładali na niego ręce to jacyś pastorzy drugiego sortu” (w domyśle charyzmatycy);
  * “Katolickie pierdy” (w domyśle sakramenty);

  Ja dla Ruchu 11 L mówię stanowcze nie. Po wielu manipulacjach jakie widziałem na własne oczy mówię nie.

  Ten kraj przerabia zgniłe owoce katolicyzmu. Zgniłych owoców protestantyzmu może już nie przeżyć.

  1. Dziękuję za komentarz.
   Wszystko jest kwestią wiedzy.Jak widzę Ty więcej oglądałeś. Ja prawie wcale, gdyż nie uznaje Chojeckiego jako pastora.
   Nasz problem polega na tym, że nie mamy na kogo glosować. Chojecki chce sprytnie tę lukę wypełnić i jestem świdom jego sprytu, ale wg cytatu z Pawła, może warto. Mam wybór:

   -nie iść na wybory
   -zagłosować na pis,
   -Korwina,
   -11listopada

   1. Na politykę staram patrzeć realnie. W Polsce po 89 obowiązuje zasada “dziel i rządź” i to dokładnie widać.

    Zgadzam się z pastorem Chojeckim, że Polska tak jest naszpikowana agenturą wpływu jak dobre ciasto rodzynkami.

    Ja mówię dla nich stanowcze nie ponieważ (tak, oglądałem ich programy i nadal oglądam) uprawiają tą samą retorykę co ich wrogowie. Krzyczą pod niebiosa jak to posłowie PO PSL PIS spotykają się z lobbystami chińskimi, rosyjskimi ale jak posłowie PIS spotykają się na obiadki z lobbystami z Izraela to już wszystko jest ok. Takie podwójne standardy.

    Obawiam się, że Polska może stać się tym czym stała się Anglia od czasów Elżbiety I gdy swoje głowy zaczęli podnosić purytanie. Apogeum tych wydarzeń stanowiły mordy religijne i wojna domowa. Czy tak niewiele trzeba ?.

    Pastor (syjonistyczny) w swojej telewizji publicznie mówi, że wojna atomowa (nawet lokalna) z liczbą ofiar 100 milionów nie jest niczym złym…

    1. Ludzie myślą, że pastor Chojecki jest tak natchniony Duchem Pana, że wszystkie jego proroctwa w zakresie polityki sprawdzają się w 100%. “No my mówiliśmy o tym już dwa miesiące temu”. “Widzowie proszą was abyście już nic nie mówili bo jeszcze to spełni się”.
     Otóż tak nie jest.

     W swoich programach pastor Chojecki wielokrotnie powoływał się na niejakiego Aleksandra Ściosa. Jako, że lubię sprawdzać to co czytam czy słyszę więc sprawdziłem kto to jest.

     To jest jakiś tajemniczy bloger piszący pod pseudonimem, który o dziwo wykazuje niesamowitą trafność swoich analiz politycznych. Swojego czasu Pan Ścios (pseudonim) napisał post pt. “gra na wybudzonego prezydenta” w którym przestawił szalenie odważną tezę, że prezydent Duda jest zwykłym śpiochem. Nie będę rozpisywał się ale o dziwo postawione tam tezy zaczęły sprawdzać się co do joty.

     Pastor Chojecki szybko przejął tą retorykę (pamiętajmy, że zarówno pan Marian jak i pastor dawali swój głos właśnie nikomu innemu jak tylko Dudzie). Cytuje: “nasz człowiek”.
     Kiedy pastor Chojecki odkrył pana Ściosa nagle z dnia na dzień zmieniła się retoryka i od tamtego czasu zaczęły się podjazdy bo ostatecznie w jednym z programów IPP okrzyknięto go zdrajcą, Dudaczewskim, śpiochem itp. Podobne przecież było z rządem premier Szydło, który został wprost okrzyknięty rządem zdrady narodowej na rzecz Chin. (Teraz obowiązuje narracja, że rząd premier Szydło był tym prawdziwym pro Polskim).

     Najciekawsze jest to, że na retorykę pastora zareagował sam Ścios (pseudonim) i na swoim twiterze (nadal można to sprawdzić) stanowczo odciął się od IPP i poprosił (dwukrotnie) aby środowisko IPP nie uprawiało retoryki, że oni i Ścios to jest to samo.
     Później sam Ścios odciął się do Ruchu 11L zaznaczając przy tym, że to co oni głoszą to on pisał już dawno temu.

     Od tamtego czasu stał się cud. W programie IPP ani razu nie padło nazwisko Ścios.

     Podobnie rzecz miała się z panem Sumlińskim. Dopóki im pasował to go zapraszali ale gdy pan Sumliński kategorycznie stwierdził, że jest katolikiem i nim pozostanie, że kocha kościół, jeszcze mu ufa to go po prostu w swoim programie wyśmiali.
     Gdy pan Sumliński zareklamował konkurencyjny kanał eMisja wówczas okrzyknęli go rusko-watykańskim agentem.

    2. He he.czyli 100 mln nie podlega pod “nie zabijaj”.
     Ktoś już tak powiadał

 6. Jakoś mi nie pasuje, że nazywają tę partię biblijną, bo jak partia może być biblijna. Kościół to tak, ale nie partia polityczna. W Bibli nie ma przepisu na partie polityczne. 😀 Rozumiem, że chodzi o wartości, ale….

  Ot to taka kolejna radykalna partia która szybko przepadnie. Z Chojeckim nie mają żadnych szans.

  1. Polityką zajmuje się Bóg.
   Żaden z apostołów nie uprawiał polityki.
   Obawiam się, że pan Chojecki – nie uznaję go jako pastora – jak to inni piszą realizuje politykę Syjonistów.
   Natomiast wiele osób w ten sposób przyjdzie do Boga.
   Nasza w tym rzecz aby pokazać na forach prawdziwą drogę fanom tej partii.

   1. Jeszcze nasuwa się na myśl pytanie czy Chojecki przyciągnie ludzi do Pisma Świętego, bo generalnie to ludzie mają Chojeckiego za …. lepiej nie mówić. Chojecki to nie jest dobra reklama dla protestantyzmu chrześcijaństwa.
    Oglądałem IPP z ciekawości przez jakiś czas i prawdę mówiąc nic ciekawego w tym programie nie ma. Obrzucanie błotem kogo się da nie przystoi komuś kto tytułuje się pastorem czy też poważnym politykiem. Póki co Ruch 11 listopada to taka kanapowa partia zbyt niepoważna aby osiągnąć coś więcej. No bo jak można brać na poważnie partie z liderami którzy prezentują taki język. Gdyby Chojecki przeczytał to co piszemy to nazwałby nas agentami rosyjskimi-chińskimi jak to ma w zwyczaju mówić o swoich krytykach i ludziach prezentujących odmienne zdanie.

 7. dzien dobry wracam na strone po dluzszym czasie, i co do telewizji ipp to sponsorowana jest przez widzow polecam warsztaty biblijne chojeckiego i co sadzi o nich admin.

  1. Wszystko już opisałem w kilka tekstach. W skrócie:
   nie uznaję Chojeckiego jako pastora.
   Uważam, że wszystko jedno czy obłudnie byleby Chrystus był głoszony. Każdy kto szuka prawdy znajdzie ją

 8. Marek St Benon Leciej

  Popieram Ruch 11 Listopada

 9. Czasami oglądam ten program i szczerze muszę powiedzieć że dla mnie ci ludzie to bohaterowie. Do tego potrafią zorganizować wykłady dotyczące genezy powstania ziemi, z autorytetami o takiej wiedzy, czego w Polsce ze świecą szukać.

 10. Popieram #Ruch11Lisopada
  Popieram Pastora Chojeckiego
  Popieram Mariana Kowalskiego
  Popieram Andrzeja Turczyna
  Cała prawda jak żyć i jak rządzić zapisana jest w Piśmie Świętym. Polacy nie znają słowa Bożego, więc dlatego nie mamy błogosławieństwa Bożego.
  Ale to się zmieni i chwała Bogu za to.

 11. Partia to super pomysł. Pełne poparcie. Niech ludzie poznają prawdę w Piśmie Swietym

 12. Chwała Bogu za Ruch11listopada

 13. Małgorzata Anna

  To jest jedyna partia na polskiej scenie politycznej, na którą warto oddać swój głos. Liderzy- pan Kowalski z panem Chojeckim od wielu lat współpracują ze sobą po prawej , konserwatywnej stronie , a od ponad dwóch lat tworzą, wraz z innymi , projekt telewizja Idź Pod Prąd, jak również skupiają i organizują podobnie myślących Polaków zarówno w Polsce, jak i za jej granicami .Na dzień dzisiejszy to jest jedyny ratunek dla Polski , bo PIS niestety nie wywiązuje sie z obietnic wyborczych i nie dość, ze po cichu wprowadza do kraju uchodźców, to w najblizszym czasie ten proceder sie nasili- w końcu jakoś trzeba udobruchac Brukselę; wprowadza tez w Polsce socjalizm pełną parą, a to nie wróży dobrze dla Polski , bo jak wiadomo socjalizm to jest system który dzielnie walczy z problemami ktore sam sobie stworzył. TYLKO #Ruch11Listopada !!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: