Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Policja w Chinach otrzymała okulary z funkcją rozpoznawania twarzy.

 

Okulary są na wyposażeniu policji chińskiej od grudnia 2017. Serwis Sixth Tone podaje, że okulary połączone są z policyjną bazą danych, która porównuje pasażerów z osobami podejrzanymi o przestępstwa. Od początku roku policji udało się w ten sposób rozpoznać siedem osób podejrzewanych o różne przestępstwa (od handlu ludźmi po ucieczkę z miejsca wypadku) oraz 26 osób, które korzystały z dokumentów innych ludzi.

źródło: businessinsider.com.pl

 

Ten sam portal w innym artykule podaje:

 

“Chiny testują obecnie technologię rozpoznawania twarzy w muzułmańskim autonomicznym regionie Sinciang. System ma śledzić osoby, które znajdują się na liście podejrzanych i przekroczą “bezpieczną strefę”. Gdy oddalą się one na więcej niż 300 metrów od swoich domów, powiadamiana jest policja. Krytycy uznają, że w ten sposób powstaje tam państwo policyjne”

 

Przypomnijmy sobie jednak newsa z Rosji o zakazie zgromadzeń religijnych:

 

Rosja delegalizuje Świadków Jehowy, ale Islam nie.

 

Dodajmy do tego moje ostatnie artykuły:

 

W stolicy Tatarstanu budowana jest Świątynia Wszystkich Religii.

 

Bahaickie Domy Modlitwy zalążkiem światowej religii.

 

W Kielcach funkcjonuje Ekumeniczna Świątynia Pokoju.

…a okaże się, że jeśli nie jesteś w ekumenicznej religii, to Twoje zasady wiary będą stanowić zagrożenie dla systemu. Będziesz przestępcą.

Według mojej oceny będzie to wszystko wyglądało mniej więcej tak: wszystkie religie będą musiały się dostosować do ogólnych założeń dotyczących wiary jakie narzuci ogólnoświatowy przywódca czyli Antychryst. Oczywiście zasady te nie będą zgodne ze Słowem Bożym. Wydaje mi się, że wszystkie religie i denominacje protestanckie zostaną wchłonięte do takiego systemy, ale garstka ludzi oddanych Bogu i respektująca Jego Prawa a nie denominacji zostanie wydalona lub sama odejdzie a co za tym idzie będą banitami jak ich, nasz Mistrz Jezus Chrystus.

W związku z tym, nie będą mogli spotykać się w imię Jezusa, a każde wyjście po za określony obszar będzie spotykało się z interwencją policji.

Tak to sobie wyobrażam.

 

 

 

 

 

Updated: 9 lutego 2018 — 11:13

3 komentarze

Add a Comment
  1. Czy ja dobrze widzę? Ta policjantka ma zamontowane światła policyjne na lewym pagonie? 😀 Ciekawe, że tam policjanci są jak radiowozy 😉

  2. To co się dzieje na świecie brzmi jak dobry scenariusz na postapo science fiction…

    1. Niestety też mam takie spostrzeżenia…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: