Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W jakiej kategorii na allegro szuka biblii katolik, a w jakiej protestant?

Edukacyjny mem.

 

 

 

Dla katolika Biblia jest meblem, a dla protestanta myślą intelektualną.

 

” Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa, dzięki któremu świat stał się ukrzyżowany dla mnie, a ja dla świata. 

List do Galatów 6:14″

 

Niestety nawet niektórzy pastorzy nie dają się ukrzyżować dla świata, a co dopiero mówić o wiernych…

 

Pan Jezus Chrystus, zawsze ten sam.

 

Updated: 25 stycznia 2018 — 18:09

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Adminie, mam pytanie. Bo chyba pojawiły się jakieś zmiany na blogu (w interfejsie). Wcześniej jak wchodziłem na stronę to na dole po lewej stronie była taka lista z różnymi kategoriami tematycznymi (np. wielki ucisk,chip RFID, okultyzm, apokalipsa itp.), a teraz nie mogę nigdzie tego znaleźć na stronie. Czy nie ma już tego czy jest gdzieś w innym miejscu?

 2. Protestanccy pastorzy i ich wybujałe ego, które pewnego dnia eksploduje z mocą bomby atomowej.

  Sztandarowy przykład w postaci pastora Chojeckiego z internetu. Nie zapomnę jak oglądałem jedno z archiwalnych nauczań w których to pastor ogłosił urbi et orbi, że jego kościół to kościół czasów ostatecznych. Kościół opisany w ks. Objawienia (kościół w Filadelfii). I, że katoliccy biskupi mają paść przed nim na kolana, wyznać swoje grzechy a dopiero wtedy cytuje “pogadamy o dalszej współpracy”…

 3. A skąd autor mem’a posiada informacje o tym ,że na allegro katolicy szukają biblii w tej właśnie kategorii a protestanci w tamtej?
  Czy bez posiadania sprawdzonego źródła informacji można sobie pozwalać na takie osądzanie ??
  Jest to znieważanie(osądzanie) innych na podstawie własnego mniemania.
  P.S. To fakt ,że większość wiernych kościoła rzymskokatolickiego nie czyta słowa bożego ale wielu protestantów również tego nie robi!.

  1. Gie, mem jest sarkazmem mającym zmusić do myślenia ale bije w dwie strony.Nowy testament wskazuje także że sa wierzący (np część protestantów), którzy rozumiejąc Biblie w ich mniemamiu uważają się za wierzących, ale nie maja charakteru Jezusa

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: