Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Na wniosek papieża Chińscy biskupi wierni papieżowi mają ustąpić na rzecz komunistów.

Co ciekawe news jest na katolickim portalu opatrzony tytułem

“Szokujące decyzje Watykanu.”.

 

Albo więc pch24.pl tak zagrywa, albo na prawdę nie jest świadom zwiedzenia w KRK.

 

Wielu z nas to przewidywało, ale nikt do końca nie chciał w to uwierzyć. A jednak to prawda. Watykan poprosił biskupów Petera Zhuanga z Shantou i Jospeha Guo Xijina z Mindong o przejście na emeryturę lub rezygnację. Ich miejsce mają zająć wyświęceni bez zgody Stolicy Apostolskiej biskupi ze Stowarzyszenia Patriotycznego. To ugięcie się Watykanu przed chińskim rządem w imię lepszych relacji między komunistami a Stolicą Apostolską.

 

Według informacji podanych przez portal OnePeterFive.com biskup Zhuang już w grudniu został zmuszony do wyjazdu do Pekinu i tam – przez oficjalnego wysłannika Watykanu (którego niektóre źródła identyfikują jako arcybiskupa Claudio Marię Celliego – dotychczasowego negocjatora w stosunkach Watykan-Chiny) do ustąpienia ze stanowiska na rzecz… biskupa Huang Bingzhanga, a więc wyświęconego bez zgody papieża członka oficjalnego „chińskiego stowarzyszenia patriotycznego” (a zatem ekskomunikowanego z mocy samego prawa), na dodatek legitymującego czerwony reżim swym członkostwem w chińskim parlamencie.  

źródło: http://www.pch24.pl/szokujace-decyzje-watykanu–chinscy-biskupi-wierni-papiezowi-maja-ustapic-na-rzecz-komunistow,57766,i.html#ixzz558O5Sv2M”

 

Jak widzimy Watykan wspiera komunizm….

Macie katolicy swój kościół, instytucje przeciwną Bogu. Z biegiem miesięcy będziecie poznawali odstępstwo Watykanu jeszcze bardziej i nie jest to tylko ten papież. Nie jest to tylko kilka posoborowa. Wystarczy spojrzeć na historie kościoła katolickiego. Nadchodzą czasy końca. Właściwie już są, ale niebawem nastąpi wielka odsłona.

 

Swoją drogą ta sytuacja jest niezwykle interesująca z pozycji świata duchowego.

 

Słuchajcie Boga, bo On powiedział:

 

“«Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: 5 bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. 6 Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała, i za jej czyny oddajcie podwójnie: w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie!” Ap 18

 

 

Updated: 24 stycznia 2018 — 21:09

3 komentarze

Add a Comment
  1. O proszę…czego to się jeszcze człowiek dowie…

  2. W latach 90-tych podobnie było z buddyzmem w Chinach. Skutek jest taki, że komunistyczna partia Chin osadza na kluczowych stanowiskach swoich ludzi – tzw. partyjnych lamów aby posiadać kontrolę nad różnymi szkołami buddyzmu.

    Co ciekawe na współpracę z czerwonymi poszedł również sam Dalajlama i bardzo źle na tym wyszedł ale to już jest zupełnie inna historia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: