Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szatan Cię kocha.

Przywykliśmy słyszeć o tym jak nas Bóg kocha, ale mało kto wie, że szatan też kocha.

Oczywiście jest to całkiem inna miłość, wypaczona, ale jednak warto sobie uzmysłowić ten fakt.

Szatan jak przystało na chłopaka z poprawczaka  chce abyś poszedł jego śladem. On nie ma nic wspólnego z dobrem, ale jednak pod dobro się podszywa.

Szatan kocha tak samo jak gangster “kocha” swą kobietę. Rozpieszcza, wykorzystuje, bylebyś potwierdzał jego brak moralności, jego odchylenia.

Ten buntownik chce abyś nie znał i nie przestrzegał Prawa Boga.

Tak jak niektóre sekty mówią, że Jezus nie jest Bogiem, tak niektóre zbory nauczają, że Prawo Boże jest nieważne. Skutek? Miliony ofiar takiego nauczania. Juz mało gdzie chrześcijanie oddzieleni są od świata. Chrześcijanie są zasymilowani ze światem. Obchodzą te same święta, te same potrawy jedzą, w te same dni chodzą do kościoła co katolicy Rzymscy. Oglądają te same filmy, czytują te same gazety. Jednym słowem żyją kulturą szatana.

Ostatnio czytałem ewangelię Marka i znalazłem tam tzw “krotką piłkę” co do ważności Prawa:

 

” A Jezus, usłyszawszy to, rzekł im: Nie potrzebują zdrowi lekarza, lecz ci, co się źle mają; nie przyszedłem wzywać do upamiętania sprawiedliwych, lecz grzeszników. “

 Mk 2

Pan Jezus przyszedł wzywać do opamiętania, pokuty grzeszników. Gdyby ktos nie wiedział czym jest grzech, to odwołuję go do 1 Jana.

 

“Każdy kto czyni grzech, czyni bezprawie, a grzech jest bezprawiem.”

 

Opieranie się na samej łasce bez Prawa jest satanizmem. Jest miłością do szatana. Jest odpowiedzią na “miłość” szatana do Ciebie.

Obserwuje ludzi, którzy uważają , że Prawo jest nieważne. Ich stan jest fatalny i można by streścić do jednego słowa ten stan: bunt.

 

Mało tego, niektórzy uznają Prawo za ważne, ale jeśli powiedzieć im, że w ich życiu cos nie jest zgodne z Biblią i podać cytat, to się obrażają. Prawo? Tak, jeśli nie tyczy się mnie.

Jest tajemnicą poliszynela, gdzie można sprawdzić Twoje chrześcijaństwo. Jest nim Twój dom. Jeśli masz opryskliwy język, nie szanujesz domowników, to nie jesteś narodzony na nowo. Żyjesz miłością szatana i pora powiedzieć dość.

Ja nie uwierzę nikomu, kto mówi że jest chrześcijaninem a jest nie kulturalny wobec innych. To nie Jezus. To faryzeusz.

 

Szatan tak umiłował ludzi, że chce, aby jak największa liczba osób trafiła z nim do jeziora ognia. Dlatego zaciera różnice między tym co święte, a tym co święte nie jest. Doprowadza do ekumenii.

Szatan kocha część chrześcijan w zborach protestanckich ponieważ przeszli oni tylko z ławki do ławki. Z rzymskiej ławki do protestanckiej. W rzymskiej są piosenki i w protestanckiej ławce są piosenki. W obu są kazania. Pytanie w której człowiek nie upodabnia się do świata. Po którym nauczaniu świeci w domu i pracy światłem Jezusa będąc miłym dla partnerki.

Niewypracowaną uprzejmością, bo ateiści również są uprzejmi, choć jest to ważne oczywiście, ale świeci niebraniem udziału w czynach Beliala.

 

Zły do tego stopnia Cię kocha, że daje Ci tak wiele rozrywek, abyś nie sięgał po Słowo Boże. Chcesz film? masz film. Chcesz muze? masz muze. Eurosport, seriale, mtv, polityka.

Szatan da Ci poczucie dobrego zachowania i stylu życia. Możesz się nawet zdrowo odżywiać, bylebyś nie miał kontaktu z Jezusem. Stąd masa ideologii new age przypisana do wegetarianizmu.

 

Jeśli chcesz poznać różnicę między miłością Boga, a miłością szatana, to wyjedź na jakiś czas nad morze lub w góry jak to zrobił Jim Hohenberg w “Ucieczce do Boga”

 

 

http://e-biblijna.pl/65,ucieczka-do-boga.html

 

To nie jest tylko książka, którą autor chciał wcisnąć innym, żeby zarobić parę groszy. To są osobiste przeżycia pokazujące jak wiele utraciliśmy w tym nowym świecie pełnym rozrywek, a raczej dekoncetratorów Bożych.

 

Szatan Cię kocha i dlatego w mediach JEGO nurtu, jego portalach, jego kanałach naukowych powie Ci, że biblie pisali tylko ludzie i była setki razy zmieniana, tak abyś wątpił w jej wiarygodność. Jednak jego ludzie palą te samą biblie w którą nie wierzą, ale  świat nie zna sytuacji aby ci sami ludzie palili Koran.

 

Szatan Cie do tego stopnia kocha, że da Ci nawet bogactwo, że np w ten sposób rozwali Ci rodzinę, jeśli wie, że w ten sposób nie będziesz miał Jezusa. JEDYNEGO Zbawiciela od demonów.

Szatan Cię tak kocha, że organizuje zbiórki dobroczynne pod pretekstem ratowania dzieci, ale jednocześnie ta sama osoba która organizuje te zbiórki pracuje dla niego by propagować eutanazje, taplanie się w błocie, aborcje i chce by ci się wydawało że żyjesz tak jak ty chcesz, ale Ty nie żyjesz jak Ty chcesz, ale jak on chce.

 

Bóg ma swoje dzieci i szatan również:

 

(8) Kto grzeszy, jest dzieckiem diabła, ponieważ diabeł trwa w grzechu od początku. Syn Boży objawił się po to, aby zniszczyć dzieła diabła. 
 List Jana 3:8″

 

Problem w tym, że mało kto wie jak staje się dzieckiem diabła.

Dzieckiem diabła stajesz się mając Izaaka. Kiedy wszystko inne ważniejsze jest od Boga. Biblia reguluje to wszystko. Ja napisałem tak jak skrótowo powiedział Pan Jezus:

 

“Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy (Mt 22,37-40).”

 

Nie będziesz kochał Boga mówiąc mu, że go kochasz i tak samo nie będziesz kochał bliźniego tylko mówiąc mu że go kochasz.

Boga będziesz kochał poprzez posłuszeństwo, a bliźniego swego przez czyny.

Dzisiaj jechałem do lekarza, gdyż przeziębiłem się na ostatnim zjeździe. Wyjeżdżając widziałem biegnącego młodego mężczyznę. Usłyszałem taką myśl “zabierz go”.  Jednak przejechałem dalej. Po czym patrzę a tu autobus jedzie, ale w przeciwna stronę niż ja skręciłem. Jednak widzę, że ten człowiek przestał biec w rezygnacji. Słysze znowu myśl “zabierz go”. Ok zawracam, odsuwam szybę pytając czy się na autobus spieszył ten człowiek. Odpowiada, że tak. Zapraszam do auta i wyprzedając autobus zatrzymuje się na kolejnym przystanku. Z tego wszystkiego zapomniałem powiedzieć “Chwała Jezusowi”. Ale gdybym widział tego potrzebującego mężczyznę zdążyć na autobus i powiedziałbym mu tylko “cześć sąsiad, jesteś w porzo człowiekiem. Kocham Cię”, to byłyby to tylko słowa.

Ja mu okazałem zainteresowanie i powinniśmy postępować tak z każdym bo tak robił Jezus. Nasz mistrz koncentrował się nie na sobie, ale na innych.

 

 

Podobnie jest i z Bogiem, że miłość nasza do niego objawia sie w czynach, czyli posłuszeństwie. Nie z nakazu, ale z miłości i to jeszcze dzięki Jego łasce.

Gro osób ma różne problemy, ale nie potrafi na przykład przebaczyć bliźnim. Brak przebaczenia jest oddaleniem się od Boga, a wtedy szatan Cię kocha. Jest tak, jak on chce.

 

Reasumując szatan cię kocha niszczyć bo przyszedł :

 

“Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć.”

Jana

 

Ten największy bandyta w historii świata chce tylko twego zła. Gdyby nie on nie byłoby wojen, grzechu, śmierci.

Jednak on jest przegrany, a Ty nie. Ty możesz się z grzechu wycofać. Ty masz szansę. On już nie ma nawet ułamka szansy.

 

Bóg chce:

 

“Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. “.

 

Czy pojmujesz różnice tych dwóch światów?

Czy widzisz tę  granicę w swoim otoczeniu?

Czy widzisz różnicę działań szatana i Boga w polityce, w szkole, pracy?

Czy znasz swojego wroga?

 

 

 

 

Updated: 22 stycznia 2018 — 19:06

8 komentarzy

Add a Comment
 1. smieszy mie to ze szatan kocha on nie wie co to milosc potrafi tylko niszczyc udajac dobrego pozdrawiam cie admin..

 2. 4 Cudzołożnicy3, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem? Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga. 5 A może utrzymujecie, że na próżno Pismo mówi: «Zazdrośnie pożąda On ducha, którego w nas utwierdził» List św.Jakuba 4,4-6

  W tym fragmencie chodzi o to aby Bóg był na pierwszym miejscu w życiu chrześcijanina. Gdyby Abraham sprzeciwił się Bogu i nie chciał oddać swego jedynego syna Izaaka, to by oznaczało iż jest przyjacielem świata. Ale czy to oznacza, że miłość do syna jest grzechem? Nie. Stawianie kogokolwiek i czegokolwiek na miejscu Boga jest miłością do świata. Uważam, że oglądanie telewizji czy też słuchanie muzyki, czytanie magazynów nie jest złe dopóki nie zastępuje w naszym życiu Stwórcy i nie zawiera grzechu. Przykład: miesięcznik “Świat Wiedzy” zawiera wiele ciekawych informacji ale nie są one powiązane z duchowością i nawet nie wiem czy jest on tworzony przez chrześcijan.

 3. Dziękuję za ten post w imieniu Pana Jezusa Chrystusa. Chwała Bogu. Książkę o której Piotr piszesz, “Ucieczkę do Boga”, polecam wszystkim. Czytałam ją i sama byłam zachwycona tym pięknym świadectwem życia blisko Boga.

  1. ja ją czytałem ok 3 lata temu. Poleciła mi ją Kesja za co dziękuję, ale problem polega na tym, że jeśli się czegos nie praktykuje, to wiedza taka jest bezuzyteczna.
   Często zapominałem o przesłaniu tej książki, ale w ub roku pojechałem tak na kilka dni. Szkoda, że bylo to przed słynnym 23 września, ale zawsze to coś.

 4. Masz rację Piotr. Ja tą książkę czytałam też parę ładnych lat temu, jedna siostra w zborze mi pożyczyła. Teraz czuję że chciałabym powrócić do niej raz jeszcze, by właśnie przypomnieć sobie jej przesłanie i przenieść je do swojego życia.

  1. Ona chyba naprawdę musi być ciekawa… Dziękuję za polecenie 🙂

 5. Troszkę nie na temat
  Księżna Kate przed kolejnym porodem podda się hipnozie, taką wiadomość podaje twojezdrowie.rmf24.pl
  Dziwne myśli chodzą mi po głowie. Hipnotyzowanie matki, która ma w sobie nienarodzone dziecko zapewne nie przyniesie to niczego dobrego, dla niej
  I samego dziecka ?
  Trzeba by się o nich pomodlic, bo są w poważnym niebezpieczenstwie duchowym

  https://www.google.pl/amp/twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/ciaza/newsamp-ksiezna-kate-przed-kolejnym-porodem-podda-sie-hipnozie,nId,2511482

 6. Czytałem tą książkę na zdjęciu i mogę ją polecić. Jest lekka w czytaniu, język prosty, każdy zrozumie.

  Ma jeszcze drugą podobną o tytule Życie w mocy Boga.

  W pamięci utkwił mi przykład jaki opisywał (tak na 99% to z tej książki). Zepsuł mu się samochód i zadzwonił do znajomego wierzącego. Ten zamiast przyjechać mu pomóc, powiedział że się za niego pomodli 🙂 Modlitwa okazała się skuteczna bo autor otrzymał pomoc.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: