Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Coraz bardziej znany w internecie pastor wspiera Woodstock przez popieranie WOSP.

Skoro pojawiła się taka informacja na ogólnodostępnym profilu człowieka, który pasie owieczki Boga, nie sposób tego nie skomentować:

 

Mając pełną świadomość że Jurek Owsiak otrzymuje pensje z fundacji WOŚP, wiedząc że część pieniędzy idzie na przystanek Woodstock, wiedząc że część tych którzy zbierają kradną i nie rzetelnie się rozliczają ze zbiórki (część, nie wszyscy) i tak jak co roku dorzucę się do zbiórki, bo mam też świadomość , że w każdym szpitalu w Polsce jest kilka urządzeń z naklejka ,,zakupione przez WOŚP,, i z tych urządzeń korzystały wszystkie moje dzieci i dzieci moich znajomych.
Guzik mnie interesuje grzech tych którzy nie do końca są wporzadku, wrzucając skupiam się na miłosierdziu tych którzy są wporzadku.
Łańcuszkami zainteresowany nie jestem, zamiast rozsyłać sobie wirtualne serduszka – sięgnij po portfel i wrzuć do puszki.
Polecenie mojego Pana jest jasne – dawać, nawet naiwnie.

I tyle w temacie WOŚP.

W Polsce to już o wszystko potrafimy się poklócic, to chyba nasza ,,duma,, narodowa.”

 

źródło: https://www.facebook.com/pastorbkurylas

 

Sparafrazujmy to “mając pełną świadomość, że szatan robił źle,m że przez niego urodził się grzech, że miliardy ludzi umarło od czasu Adama I Ewy, mając na uwadzę, że ludzie męczyli sie w chorobach i że dzieci były składane na ofiarę, dorzuć się kiedy będzie Wielki Ucisk i antychryst będzie robił zrzutę na pomoc dzieciom, To nic że częśc pieniędzy pójdzie na demoralizacje a nawet może już eutanazję. ”

Już kilkakrotnie otrzymywałem sygnały o propagowaniu tego świata przez pastora. Czekałem jednak na dalszy bieg wydarzeń i oto stało się. Woodstock wspierany przez pastora. Taplanie się w błocie, seks bez zobowiązań, używki. Zgrzeszyłbym gdybym o tym nie napisał. Wspomagająć WOSP wspomagasz Woodtsock. Soros ma równiez wiele fundacji a p. Kwaśniewscy niejednokrotnie brali udział w akcjach charytatywnych.

Po pierwsze chciałbym zwrócić uwagę na formę niegodną pasterza: “guzik mnie to interesuje”, “i tyle w temacie”.

Faryzeusze również znali biblie i to doskonale, ale szli w złą stronę.

Jeśli ufacie takiemu pastorowi, który w ten sposób zwraca się do potencjalnych oponentów i to jeszcze wspierając system szatana, to jak możecie mu zaufać w nauczaniu?

Oczywiście letni pastorzy zawsze będą mieli więcej zwolenników od pastorów, którzy prezentują wąską bramę. Przykład p. Chojeckiego. Dla każdego coś dobrego.

Szymon Kurylas na koniec chce zamknąć usta potencjalnym przeciwnikom pisząc “W Polsce to już o wszystko potrafimy się poklócic”.

No cóż,… Pan Jezus byłby wg Szymona Kurylasa określony jako kłótnik. Wszak powywracał stoły w świątyni i nazwał faryzeuszy plemieniem żmijowym.

 

Rozumiem osobiste pobudki pastora związane z pobytem jego dziecka w szpitalu, który powinien mieć zapewniony sprzęt od dojącego nas państwa, ale nie rozumiem asymiliacji z tym światem…Reklamy Owsiaka.

 

Biblia mówi:

“Jeżeli więc ktoś zamierzałby być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga”

 

Pastor asymiluje się ze światem. Oto fotki z Jego profilu:

 

Jezus jako supermen z Holywoodwoskich wytwórni.

 

To jest religijny synkretyzm

 

Pastor z Arturem Cerońskim:

 

 

 

Z tym Arturem Cerońskim:

 

 

Artur Ceroński zafascynowany biskupem. Propagator ekumenii:

 

 

 

 

Promocja min satanistycznego Spidermana, okultystycznego filmu:

 

 

Jezus koło Avengersa, Spidermana i innych postaci ze świata okultyzmu. Szok!!!

Oczywiście, okultyści myślą, że robią nam przysługę, a może sami stają się nowymi bogami, ale jest to klasyczna opowieść o Lucyferze, który dąży do tego, by największe  gwiazdy stały się większe od Boga, co zawsze kończy się katastrofą dla tego upadłego anioła i jego popleczników.

Ten sam spiderman, który pokazywał znak szatana:

 

 

 

 

 

Pastor jako kłamca Mikołaj. Oj tam oj tam co z tego, że Mikołaja nie ma. Co z tego, kto za nim stoi..

Oszukiwanie dzieci jakoby istniał święty Mikołaj, a tylko Bóg jest święty.

My wiemy kto sie kryje za Mikołajem i Niemcy tez to wiedzą:

 

 

 

Reklama konsoli bo dzieci nie miałyby co robić:

 

 

No to może jeszcze okulary VR i Eurosport oraz MTV czy dyskoteka? Zawsze mozna powiedzieć “aha zanim powiesz ze dyskoteka to zło, to ubierz sie przyjedz i powiedz mi jak mam spędzić wolny czas”… To jest taka retoryka.

 

 

 

4) Nie wprzęgajcie się w jedno jarzmo z niewierzącymi. Co ma bowiem wspólnego sprawiedliwość z nieprawością? Albo co ma wspólnego światło z ciemnością? (15) Czy może istnieć harmonia pomiędzy Chrystusem a Belialem? ” 2 Kor 6

 

 

 

Jak to mi napisała osoba informująca o tym poparciu “jest to popieranie zła dobrem, bo liczy się efekt końcowy”.

W obliczu powyższych informacji pastor Kurylas albo nie jest narodzony na nowo, albo …… osądźcie sami.

 

Umieszczałem na tym blogu jeden filmik pastora i już więcej nie umieszczę. Mamy totalnie różne spojrzenia na  wiarę.

Wypowiedź Owsiaka:

 

Bartosz Kurylak popiera akcję człowieka, który jest za eutanazją i aborcją.

Wy, zwolennicy Szymona Kurylasa Róbta co chceta….

Updated: 27 maja 2018 — 20:09

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Słyszałam, że pieniadze zbierane na rzekome akcje charytatywne ( nie wszystkie, są też i zbożne akcje) są po części przeznaczane na bardzo złe cele, można powiedzieć najgorsze, szajki pedofilskie, w ten sposób działa szatan, pod przykrywką dobra czyni zło. Także nie taplajmy się w błocie z owsiakiem.
  A filmiki ze świdectwami tych pastorów są bardzo smutne, zwiedzenie, opętanie jak nic.

 2. Zapytam tylko o jedno, autorze tego tekstu, czy rozmawiałeś z pastorem Kurylasem osobiście w cztery oczy? Przecież Słowo Boże mówi ze jeśli masz coś przeciw drugiej osobie to idź pierw z nią porozmawiaj na osobności. I powinniśmy zaczynać od tego zanim zaczniemy kogoś obmawiać na publicznym forum.

  1. Brałem to pod uwagę i nie zrobiłem będąc przekonanym, że Bartek nie zgodzi się ze mną co i udokumentował w dyskusji ze mną na fejsie. On nadal to wszystko podtrzymuje. Moge w osobnym wpisie wkleić psc z dyskusji zeby wszyscy mogli przeczytać.
   Po za tym Bartek pisząc o WOSP był bardzo pewny siebie, a ja chciałem aby ludzie wiedzieli, że pastorzy popierają Batmanów, Mikołaja i etc.
   Napisał bardzo stanowczo:
   “Guzik mnie interesuje grzech tych którzy nie do końca są wporzadku, wrzucając skupiam się na miłosierdziu tych którzy są wporzadku.
   Tyle w temacie”

 3. A ja myślałam że to ten z Lublina 😀 i już miałam napisać by się nie ośmieszał, bo już jest powoli “celebrytą” w necie (widziałam kilka filmików że przerobiono fragmenty jego wypowiedzi do melodii jakichś utworów, albo występował solo albo dorzucano to np.do zremiksowanego Stonogi czy kogo innego), ale to ktoś inny… Acz i tak za nim nie przepadam…

 4. To że ten pan jest pastor em, to nie znaczy że, on służy Bogu. Ja mówi nam Ew. Mt. 7.21-23:”Nie każdy kto do mnie mówi:Panie , Panie, wejdzie do Królestwa Niebios… “To są święte słowa Jezus wiedział że wielu zawodzi ielismy wyjdzie na ten świat i zawiodą wielu, i tak też się dzieje.Wystsrczy wejść do takiego zboru a już się wie komu ci ludzie służą, z tych fotek to widać z dekady że oni uzasadnienie Panu tego świata, a z Jezusa kopią jak można Przyrównać do tak ochydnych postaci Zbawiciela, Coeiek napełniania Duchem Bożym nie pomyślał by nawet o tym a co dopiero przyrownać do takiego czegoś. Duch pana tego A4 świata rządzi on też ma tu swoje dzieci i oni czynią to co im nakazuje ich ojciec. Jak mówi 2 List Pawła do Tymoteusza 4,2-4:”Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierają, ale według swoich upodobań nabierają sobie nauczycieli, za dni tego, co ucho łevhce. I odwracą ucho od prawdy, a zwrucą się ku baśniowe.”

 5. Arkadiusz KRZYWODAJĆ

  To co Pan robi na tym blogu to niegodziwość, panie ‘detektywie prawdy”

  1. wyjątkowo publikuje ten nic nie wnoszący komentarz a inne tego typu nie będą publikowane.
   Albo rozmawiamy w świetle Bożego Slowa albo wcale.

   1. Panie Piotrze, porozmawiajmy zatem w świetle Słowa. Jedne z kluczowych dla mnie wersów jak chodzi o zapanowanie nad swoim duchem, bądź poczucie czystości serca i akceptacji swojej osoby: Mt 7,1-3 Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?

    1. Czyż nie wiecie, że odrobina kwasu całe ciasto zakwasza? 7 Wyrzućcie więc stary kwas, abyście się stali nowym ciastem, jako że przaśni jesteście

  2. Rzeczywiście niegodziwość ?ukazywanie Prawdy i brak kompromisu to jest nie do przyjęcia dla letniego chrześcijaństwa.
   Broń nas Boże przed takimi pastorami i taką nauką

   1. Pan Krzywodajc jest ekumenisci, który odspiewal publicznie ” Bogurodzice” nie widząc w tym nic zdroznego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: