Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Iran kontra USRAEL: parlament uznał Jerozolimę za wieczną stolicę Palestyny.

No i doczekaliśmy się ruchu ze strony państw arabskich przeciwnych Izraelowi.

 

 

“Irański parlament przegłosował uchwałę uznającą Jerozolimę za wieczną stolicę Palestyny – informuje “The Jerusalem Post”. Za wprowadzeniem ustawy głosowało 207 posłów, nikt nie był przeciwny.”

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-parlament-uznal-jerozolime-za-wieczna-stolice-palestyny/gh0jtj7

 

Zbliżamy się bardzo szybkimi krokami do nadejścia apokalipsy. Ale wszystko jest pod kontrolą Boga. To On dopuszcza do wielu wydarzeń, ponieważ musi się wszystko wypełnić, aby ludzie zrozumieli po jakiej stronie stoją. Niebawem wszelkie konflikty zakończą się również zgodnie z BIBLIĄ.

 

 

Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą. Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności. Nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi! Ci, którzy śpią, w nocy śpią, a którzy się upijają, w nocy są pijani. My zaś, którzy do dnia należymy, bądźmy trzeźwi, odziani w pancerz wiary i miłości oraz hełm nadziei zbawienia3Ponieważ nie przeznaczył nas Bóg, abyśmy zasłużyli na gniew, ale na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, 10 który za nas umarł, abyśmy, czy żywi, czy umarli4, razem z Nim żyli. 11 Dlatego zachęcajcie się wzajemnie i budujcie jedni drugich, jak to zresztą czynicie. ” 1 Tesaloniczan.

 

Będzie to zgodne ze stara taktyką szatana, która ma symboliczne odniesienie w systemie zwanym socjalizmem. Zgodnie z wypowiedzią Stefana Kisielewskiego:

 

Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!”

 

Tak więc sataniści najpierw tworzą konflikty, po to, by je bohatersko zlikwidować. Ostatni antychryst kimkolwiek będzie, czy to jak wg AD7 papież, czy jakiś przedstawiciel rodu królewskiego, czy szejk, zaprowadzi taki sztuczny pokój. Prawdopodobnie zlikwiduje wiele barier społecznych jak biurokracja, podatki, szczepienia. W zamian za małą przysługę. Taki cyrograf czasów ostatecznych jakim będzie przyjęcie znaku bestiii. Tutaj również protestanci spierają się czym on będzie, ale będzie na pewno jednym i zapamiętajcie to na zawsze:

ZNAK BESTII BĘDZIE RÓWNOZNACZNY Z ODRZUCENIEM PRAWA BOŻEGO.

 

Tymczasem dzieje się w Izraelu, oj dzieje…:

 

[betteroffer]To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”19″ amount_sms=”” button=”images/buynow_1.png” description=”Dostęp do treści” validity=”30″ validity_unit=”d” ids=”0″]

 

Żydowscy kapłani wyznaczają granice Jerozolimy, aby przygotować miasto do budowy Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej.

 

 

Specjalne ofiary są składane jako ofiary przez Kohanim (kapłani). (Dzięki uprzejmości Sanhedrynu)

W czwartek, dzień po święcie Szawuot, setki ludzi zgromadziło się na Starym Mieście w Jerozolimie, aby odtworzyć posługę świątynną znaną jako bikurim lub “przynieść pierwsze owoce”. Zapieczętowano ostatnie zarządzenie Sanhedrynu, które ustanowiło granice Jerozolimy dla Trzeciej Świątyni.

Procesji wzdłuż murów miejskich do Parku Tekuma towarzyszyły instrumenty muzyczne specjalnie stworzone do użycia w Trzeciej Świątyni oraz eksplozje szofarota (rogów barana), jak to określił Talmud w czasach Świątyni. ,

Ceremonię przeprowadził Kohanim (mężczyźni z kapłańskiej kasty) ubrani w autentyczny strój, jak to opisano w Biblii, prowadzonej przez rabina Barucha Kahane, który odegrał znaczącą rolę w wielu rekonstrukcjach Świątyni.

W czasach Pierwszej Świątyni pierwsze owoce rocznego żniwa zostały przyniesione do Jerozolimy jako ofiara między świętami Szawuot (Święto Tygodni) i Sukot (Święto kabin). Owoce przyniesiono w koszach, pięknie wyeksponowano i rozdano kapłanom.

 

Dla rozrywki dzieci z całego Izraela przedstawiły rabbiego Izraela Ariela, członka Sanhedrynu, z pierwszymi owocami, które zebrali ze swoich prywatnych ogrodów.

 

Granice większej Jerozolimy ustanowione przez Sanhedryn są od  południowego punktu wyznaczonego przez Karmei Cur w gusz ecjon południe, miasto Ofra w Samarii jako punkt północny, Jericho jako wschodn punkt i miasta Beit Szemesz na Zachodzie. Sanhedryn odbył kilka wycieczek po granicy, ustanawiając znaki wskazujące obszar.

Rabin wyjaśnił, że jako święte miasto i położenie Świątyni, granice Jerozolimy mają biblijne implikacje i nie są one istotne dla władz świeckich i politycznych.

„Są to święte granice dla celów Trzeciej Świątyni, w którym Żydzi będą mogli jeść ofiarę paschalną i wszelkie inne przeznaczenie świątyni, którą może być dokonana jedynie w Świętym Mieście,” powiedział rabin Weiss cytując Proroka Zacarias, aby wskazać konsekwencje mające wpływ na uświęcone granice miasta.

    W związku z tym Haszem powiedział o armiach, które wysłały mnie po chwale do narodów, które cię źle traktowały: “Z pewnością ten, który cię dotknie, dotknie jego oka. Zachariasz 2:12

“Świat dyskutuje o historii Jerozolimy, kiedy to wszystko jest zapisane w Biblii” – powiedział rabin Weiss. “Próbując przepisać Biblię, tutaj, w Jerozolimie, przywołujemy te słowa do życia. Dokładnie, jak są napisane.

 

Żebyśmy wiedzieli czy OBECNY Izrael jest na prawdę Bożym państwem, czy jest on przeciw całemu temu szatańskiemu systemowi podaję kolejnego newsa:

 

Ministerstwo Finansów i Bank Izraela rozważają emisję waluty cyfrowej, możliwą reakcję na szaleńczą kryptowalutę i szał bitcoinów.

Cyfrowy szekel rejestrowałby każdą transakcję za pomocą telefonu komórkowego i utrudniałoby to unikanie opodatkowania, zgodnie z opinią urzędnika finansowego, który rozmawiał z The Jerusalem Post pod warunkiem zachowania anonimowości.”

 

Żeby być uczciwym należy dodać, że gro Żydów podczas apokalipsy nawróci się. Byc może to będą ci ludzie, którzy wg apokalipsy wyprali swe szaty w wielkim ucisku razem z letnimi chrześcijanami.

 

To też nie wszystko. Tymczasowy pozorny spokój jest ciszą przed wielka burzą:

 

Przywódca Hamasu w Strefie Gazy, Yahya Sinwar, powiedział, że starszy dowódca wojskowy z Iranu obiecał, że wszystkie zasoby wojskowe Republiki Islamskiej pomogą grupie terrorystycznej w Gazie walczyć z Izraelem o Jerozolimę. “Wszystkie nasze możliwości i potencjał są do Państwa dyspozycji w walce o obronę Jerozolimy”, powiedział Sinwar, Qassem Soleimani, dowódca elitarnej Jednostki Quds irańskiego Korpusu Rewolucji Islamskiej, telefonicznie.

Wypowiedzi Sinwar na temat Soleimani zostały wyemitowane w poniedziałek przez pro-irański libański kanał informacyjny Al-Mayadeen i wydawało się, że pochodzi z przemówienia wygłoszonego w czwartek w Gazie dla młodzieży i działaczy mediów społecznych.

“Według Sinwara, Soleimani potwierdził, że “Iran, Gwardia Rewolucyjna i siła Quds stoją ze wszystkim, co mają z naszym ludem, aby bronić Jerozolimy, aby Jerozolima przetrwała jako stolica państwa Palestyny”.

 

Tak więc są dwa wyjścia tylko i nie widzę trzeciego, choć poznam Wasz głos. Albo będzie za niedługo wojna o izrael, albo antychryst na wstępie zażegna wojnę. Moja percepcja ogranicza się tylko do tych rozwiązań tego co się dzieje na Bliskim Wschodzie.

 

 

 

 

 

[/betterpay]

 

 

Updated: 28 grudnia 2017 — 09:17

2 komentarze

Add a Comment
  1. Szok jak to na naszych oczach wszystko szybko się dzieje.
    Nie rozumiem tylko jednego, przypuśćmy, że antychryst zasiądzie w Jerozolimie w świątyni, to po co atakować Izrael i jerozolime? skoro wszyscy mają iść w podziwie za antychrystem? może bedzie tak, że w swiatyni zasiądzie jeden z wielu antychrystòw, ale ten wlasciwy bedzie np w watykanie albo w usa… I powie zobaczcie co dzieje się w Jerozolimie chodźcie wszyscy zniszczyć to miasto! I przy tym będzie się wywyższał nad Pana Boga i ludzie pójdą w podziwie za nim na wojnę.
    Nie wiem czy dobrze myślę ☺ mam nadzieję że mnie ktoś zrozumie?.

    1. W sumie nie byłoby to nic dziwnego, kilku “antków” coby zwieść ludzi, zło lubi takie rzeczy…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: