Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Większość lekarzy i pracowników służby zdrowia się nie szczepi.

Nie jest to nowość, aczkolwiek pierwszy raz znalazłem źródlo. Niestety strona źródłowa oficjalnie jest zawirusowana, a nieoficjalnie taka nie jest raczej. Po prostu ktoś zgłosił ich prawdopodobnie. Miałem to samo kiedy umieszczałem niewygodne prawdy dla Watykanu.

 

Dlaczego pracownicy ochrony zdrowia nie chcą się szczepić przeciwko grypie i jak potem przekonują pacjentów do szczepień? O tym z prof. Lidią Brydak, szefową Krajowego Ośrodka ds. Grypy, rozmawia Alicja Dusza.

Ruszył już sezon grypowy. Co z wyszczepialnością, czy Polacy chętniej się szczepią?

Szczepionki dostępne są już od pierwszych dni września. Przez ostatnie dwa sezony wyszczepialność nie wzrosła, ale na szczęście nie zmalała. Nie zmalał procent wyszczepialności w Polsce i kształtuje się na poziomie 3,75 proc. To, co jest najbardziej niepokojące, to niski procent zaszczepień dzieci.

Czy pracownicy medyczni chętniej się szczepią?

Nie, jesteśmy pod tym względem najgorszym krajem w Europie. Procent zaszczepionych pracowników służby zdrowia jest w granicach ok. 6 proc. Uważam to za rzecz skandaliczną. Głównie ze względu na to, że pracownicy nie zdają sobie sprawy z tego, że pacjent „za darmo” da nam infekcję, my się sami zakazimy i automatycznie zakazimy swoich pacjentów.

Czy Pani potrafi wytłumaczyć, dlaczego lekarze i inni pracownicy służb medycznych nie szczepią się?

Myślę, że brakuje akceptacji szczepień przeciwko grypie wśród pracowników ochrony zdrowia. Brakuje wiedzy na temat obowiązku informowania pacjenta o konieczności szczepienia, o skutkach ekonomicznych, jakie powoduje grypa, brakuje również wiedzy o rodzajach szczepionek dostępnych na rynku polskim. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że umieramy z powodu nie grypy, ale powikłań pogrypowych. Koszt powikłań pogrypowych można szacować w milionach złotych, z czego my sobie absolutnie nie zdajemy sprawy. Proszę zwrócić uwagę, jaka była kampania wokół wirusa Ebola. A my dziś mamy szczepionkę przeciwko grypie, a nikt się nie chce szczepić. A zapominamy, że z powodu “hiszpanki” zmarło między 50 a 100 mln ludzi. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że powikłania pogrypowe mogą być wielonarządowe. Infekcje grypowe powodują całkowitą lub częściową utratę słuchu.”

 

https://www.medexpress.pl/lekarz/pracownicy-medyczni-nie-szczepia-sie-przeciwko-grypie-to-skandal/50160/

Updated: 27 grudnia 2017 — 19:26

2 komentarze

Add a Comment
  1. Nie szczepią się, bo wiedzą o co kaman…poza tym jak nie wiadomo o co chodzi, to najczęściej chodzi o pieniądze… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: